آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

42 پست در این موضوع قرار دارد

در 12 دقیقه قبل، 0098511 گفته است :

www.papazh.com

ببین نمیدونم مشکل کجاست بایدد ببینم اگر خواستی و امکان ویرایشگر داخل سایتت فعاله دسترسی بده چک کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 8/19/2016 در 17:44، omidrastegar گفته است :

ببین نمیدونم مشکل کجاست بایدد ببینم اگر خواستی و امکان ویرایشگر داخل سایتت فعاله دسترسی بده چک کنم

منم دقیقا همین مشکلو دارم انگار مشکل شما حل شده اگه لطف کنین منو هم راهنمایی کنین ممنون میشم

در ضمن اون قسمت بالای ثبت نام چطوری فارسی کردین؟

mamad022 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه از راه حل صفحه قبل درست نشد باید از دیتابیس تغییرات رو اعمال کنید. my sql وارد دیتابیس موردنظرتون بشید تیبل wp-options رو پیدا کنید اونجا تغییرات تون رو اعمال کنید.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان کسی اموزش فارسی سازی این قالب رو داره به وصرت کامل من یک فیلم اموزش دان کردم99 مگ هم بود کامل نبود تغریبا کامل بود نصف سایتم رو تونستم فارسی کنم بعضی چیزا رو نگفت تو فیلم مثلا چجوری وسایل های فروشی خود قالب رو پاک کنم مثلا وسایل خودم رو بزارم اسم سایتم بیزحمت میتونید ببینید کمک م کنید ممنون www.onekala.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام
میشه فایل ترجمه sw_maxshop.po را فقط یکی برام بفرسته؟

ممنون پیشاپیش.

فایل fa_IR.mo که در پوشه lang هست هنوز نواقصی داره که اگه فایل .po ترجمه شده باشه میشه آپدیت کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چنتا مشکل دارم با این قالب ممنون میشم کمکم کنید.

1-در قسمت پرداخت يا افزودن به سبد خريد در سايز موبايل صفحه محصول سايز آن کوچک و يک مربع کوچک است که خريدار نمي تونه متوجه بشه براي افزودن به سبد خريد کجا رو کليک کنه مطابق عکس 01 ضميمه شده

2- برچسب هاي محصول از ابتداي خط زير دکمه هاي خريد شروع نميشه و چينش مناسبي نداره (مطابق عکس 01 و 02 ضميمه شده)

3- please select a

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
category  از صفحه اصلي چه جوري بردارم؟؟ حذف نميشه (مطابق عکس 03 ضميمه شده)

4- در قسمت تسويه حساب ، بخش مشتري بازگشتي رو چجوري حذف کنم؟؟(مطابق عکس 04 ضميمه شده)

5- در قسمت منوي اصلي يک جا نوشته شده لوازم جانبي، در اون قسمت با ويژال هر کاري مي کنم و تعداد محصول هم زياد مي کنم سمت چپ محصول خالي مي مونه(مطابق عکس 05 ضميمه شده)

6- در قسمت فوتر عکس و متن رو از قسمت فهرست ويرايش کردم و مطابق غکس تغيير کرد چ جوري بيارم سر جاي خودش (مطابق عکس 06 ضميمه شده)
7- در قسمت نوشته ها چجوري تاريخ و دسته بندي آن را حذف کنم (مطابق عکس 07 ضميمه شده)

سایت: www.papazh.com

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، 0098511 گفته است :

سلام

چنتا مشکل دارم با این قالب ممنون میشم کمکم کنید.

1-در قسمت پرداخت يا افزودن به سبد خريد در سايز موبايل صفحه محصول سايز آن کوچک و يک مربع کوچک است که خريدار نمي تونه متوجه بشه براي افزودن به سبد خريد کجا رو کليک کنه مطابق عکس 01 ضميمه شده

2- برچسب هاي محصول از ابتداي خط زير دکمه هاي خريد شروع نميشه و چينش مناسبي نداره (مطابق عکس 01 و 02 ضميمه شده)

3- please select a

category  از صفحه اصلي چه جوري بردارم؟؟ حذف نميشه (مطابق عکس 03 ضميمه شده)

4- در قسمت تسويه حساب ، بخش مشتري بازگشتي رو چجوري حذف کنم؟؟(مطابق عکس 04 ضميمه شده)

5- در قسمت منوي اصلي يک جا نوشته شده لوازم جانبي، در اون قسمت با ويژال هر کاري مي کنم و تعداد محصول هم زياد مي کنم سمت چپ محصول خالي مي مونه(مطابق عکس 05 ضميمه شده)

6- در قسمت فوتر عکس و متن رو از قسمت فهرست ويرايش کردم و مطابق غکس تغيير کرد چ جوري بيارم سر جاي خودش (مطابق عکس 06 ضميمه شده)
7- در قسمت نوشته ها چجوري تاريخ و دسته بندي آن را حذف کنم (مطابق عکس 07 ضميمه شده)

سایت: www.papazh.com

ممنون از توجه همگی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میشه بگین اسلایدر اصلی سایت رو از کجا میتونم عکساشو عوض کنم ؟

همه ها رو زیرو رو کردم ولی پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/12/19, 19:52:58، parvazeahoo گفته است :

سلام

میشه بگین اسلایدر اصلی سایت رو از کجا میتونم عکساشو عوض کنم ؟

همه ها رو زیرو رو کردم ولی پیدا نکردم

مدیریت / Slider Revolation

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من به یه مشکل برخورد کردم.

چطوری میتونم قالب رو مثل دمو نصب کنم؟الان وقتی قالب رو نصب میکنم یه صفحه ساده میاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/12/26, 14:10:20، peymanme7 گفته است :

سلام

من به یه مشکل برخورد کردم.

چطوری میتونم قالب رو مثل دمو نصب کنم؟الان وقتی قالب رو نصب میکنم یه صفحه ساده میاره

درون ریز رو ایمپورت کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

با تشکر از کار بسیار خوبتون

وقتی ووکامرس رو به ورژن 3 بروز رسانی میکنم پیام میاد که فایل های تمپلیت شما قدیمی هست که این فایل ها در مسیر

maxshop/woocommerce  هستن.

وقتی اون ها رو به روز میکنیم تا از همه قابلیت های ووکامرس جدید بهره مند بشیم متاسفانه قالب های تم درست عمل نمی کنن.

صفحه اول سایت درست عمل میکنه ولی css هایی که مربوط به ووکامرس میشن درست رفتار نمی کنند.

آیا راه حلی پیشنهاد دارید؟

بسیار ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 37 دقیقه قبل، scorpions گفته است :

سلام دوستان.این قالب با نسخه جدید ووردپرس 4.7.4 سازگار است؟

سلام

این قالب نسخه قدیمیش هست و با نسخه جدید ووکامرس مشکل ناسازگاری داری

نزدیک 1 ساله که اپدیت نشده و استفاده از اون رو من به شما توصیه نمیکنم

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری