• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

MorteZah

اختصاصی کردن صفحه «افزودن محصول» در ووکامرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان و خسته نباشید.

دوتا سوال داشتم که تقریبا بهم مرتبط هستن.

میخواستم ببینم آیا افزونه‌ (یا راهی) هست که بشه صفحه افزودن محصول رو اختصاصی کرد؟ بعبارتی من چندتا فیلد نیاز دارم؛ که توصفحه «افزودن محصول» باشه؛ و الان نیست. و در صفحه محصول توی سایت هم نشون بده. (یسری از ترجمه‌ها رو هم می‌خوام در قسمت مدیریت عوض کنم اگه بشه)

سوال دوم که مهمتره؛ اینه که:
میشه وقتی کاربر میخواد محصولی رو خرید کنه؛ ازش یسری اطلاعات «بطور اختصاصی برای همون محصول» درخواست کرد؟ و این اطلاعات؛ برای هر محصول فرق می کنه:

با مثال میگم منظورمو. ما کالای ۱ رو داریم
میخوام تعیین کنم؛ وقتی مشتری اونو میخاد بخره؛ علاوه بر اطلاعات لازم برای خرید (اسم و فامیل و ... ): اسکن عکس پرسنلیشو آپلود کنه.

و برای کالای شماره ۲
مشتری موقع خرید باید علاوه بر اطلاعات اسم و فامیل و آدرس و ...؛ شماره دانشجوییشو هم وارد کنه
(نیازی به ارسال اسکن چیزی نیست)

امیدوارم مثالم واضح بوده باشه.

پ.ن:
چیزی که در نهایت خیلی مهمه؛ اینه که متوجه بشم و بتونم خروجی بگیرم که:
کاربر A و B و C و D؛ محصول شماره ۱ رو خریدن؛ و اسم و فامیل و ... و اسکن عکس پرسنلی‌شون ذخیره شده.
کاربر E و F و G؛ محصول شماره ۲ رو خریدن؛ و اسم و فامیل و ... و شماره دانشجویی‌شون موجود هست.

درنهایت؛ پیشاپیش از لطف و پاسخگویی شما سپاسگزارم.
و امیدوارم خیلی بد توضیح نداده باشم.
/مرتضی/

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تغییر ترجمه ها در قسمت مدیریت می توانید از قسمت حلقه های ترجمه افزونه ووکامرس فارسی استفاده کنید

MorteZah جاویدان پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱/۹ ه‍.ش.در04:58، MorteZah گفته است :

سوال دوم که مهمتره؛ اینه که:
میشه وقتی کاربر میخواد محصولی رو خرید کنه؛ ازش یسری اطلاعات «بطور اختصاصی برای همون محصول» درخواست کرد؟ و این اطلاعات؛ برای هر محصول فرق می کنه:

سلام. پاسخ این رو تقریبا به نتیجه خوبی رسیدم براش. میذارم اینجا تا دوستان دیگه که مثل من مشکل داشتن بتونن رفعش کنن.

دو افزونه:

• این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
  • این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

برای این کار خیلی مناسب هستند. اگه conditional logic مد نظر کسی بود؛ از Gravity Forms Product Add-ons استفاده کنه. (بطور خلاصه؛ یعنی با تغییر یک فیلد؛ فیلدهای بعدی تغییر کنه)
اگه این امکان رو نمیخواست؛ همون گزینه اول (Product Add-ons) هم کارش رو راه میندازه.

----------------------------------------------------------

میخواستم ببینم آیا افزونه‌ (یا راهی) هست که بشه صفحه افزودن محصول رو اختصاصی کرد؟ بعبارتی من چندتا فیلد نیاز دارم؛ که توصفحه «افزودن محصول» باشه؛ و الان نیست. و در صفحه محصول توی سایت هم نشون بده.

ولی هنوز به نتیجه‌ خوبی برای افزودن فیلد (مثلا یه فیلد تکست‌باکس؛ یا pick date) به صفحه ورود اطلاعات محصول نرسیدم.

----------------------------------------------------------

(یسری از ترجمه‌ها رو هم می‌خوام در قسمت مدیریت عوض کنم اگه بشه)

برای تغییر عناوین هم طبق نظر دوستان با استفاده از حلقه ترجمه ووکامرس فارسی؛ میشه انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری