آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

42 پست در این موضوع قرار دارد

در در 1395/11/24, 04:13:35، gar_1383 گفته است :

اول اینکه متن انگلیسی رو چطوری باید فارسی کرد؟؟؟با حلقه انجام نشد .

با سلام و وقت بخیر

با نرم افزارهای ترجمه مثل loco translate میتونید این کارو انجام دهید .

در در 1395/11/24, 04:13:35، gar_1383 گفته است :

دوم اینکه این قسمت که موجودی کیف پول رو در پیشخوان نشون میده قابل حذف شدن هست؟؟؟از کجا  میشه این قسمت رو که در تصویر هست حذف کرد.

توی تنظیمات قالب استایل سفارشی ، متن زیر رو به انتهای استایل اضافه کن .

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

m0h4mm4d wpfile پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/08/17, 00:11:01، behe_s گفته است :

بنده هم دنبال این امکان هدیه درصدی از خرید هستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام افزونه های زیر ممکنه به درتون بخوره:

1. افزونه woocommerce bulk discount : این افزونه بصورتی به ازای افزایش تعداد محصول خریداری شده، هدیه ای بصورت درصد تخفیف به مشتری میده (معمولا با اسم تخفیف در تعداد میشناسنش). مثلا میتونید تنظیم کنید اگه تعداد خرید بیشتر از n بود m درصد و اگه بیشتر از x بود، y درصد و . . .  تخفیف اعمال بشه. نمونه این افزونه رو میتونید در سایت 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
  ببینید.

2. افزونه قیمت گذاری پویا: این افزونه 6 روش تخفیف (هدیه) دادن رو برای شما مهیا میکنه که البته این 6 روش میتونه روشهای دیگه ای هم برای شما بوجودبیاره، که در کل فکر کنم با این افزونه مشکلتون کلا رفع بشه، بعضی از روش های دادن هدیه / تخفیف درصدی:

• ۱۰ تا بخرید و ۵% تخفیف بگیرید
  • با خرید بین m تا n عدد محصول، x% تخفیف و با خرید حداقل n عدد محصول، y% تخفیف بگیرید
  • با خرید هر کامپیوتر دسکتاپ، یک کیبورد بی سیم با n% تخفیف بگیرید
  • با خرید حداقل n هزار تومان، روی سفارش خود m% تخفیف بگیرید
  • با هر خرید هر iPhone یک قاب رایگان بگیرید.
  • با خرید هر محصولی از دسته بندی پوشاک، n% تخفیف سبد خرید بگیرید
  • با خرید حداقل n کالا، قیمت همه اجناس تا نیمه شب برای شما mهزار تومان حساب می شود.
  • همه آلبوم های موسیقی در این ماه دارای تخفیف n% ای و همه ترک ها دارای تخفیف m% می باشند
  • درصورت اعمال نشدن سایر تخفیفات، n% تخفیف پیش فرض اعمال گردد
  • بعد از سفارش nام شما، x% تخفیف مادام العمر و بعد از سفارش mام به شما y% تخفیف مادام العمر ارائه می شود
  • اعضای کلوپ VIP روی همه (یا بعضی از) اجناس n% تخفیف میگیرند
amirrahimi69 98cell.ir m0h4mm4d پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای رحیمی از راهنمایی شما تشکر میکنم:53:

میشه در مورد سوال زیر هم راهنمایی بفرمایید

نقل قول

افزونه YITH WooCommerce Account Funds Premium  این امکان رو داره که موجودی کیف پول در سبد خرید اعمال بشه و بقیه هزینه توسط درگاه بانکی قابل پردا خت باشه.در افزونه اولWoocommerce Account Funds این قابلیت وجود داره اما در تنظیمات افزونه دوم ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، amirrahimi69 گفته است :

با سلام و وقت بخیر

با نرم افزارهای ترجمه مثل loco translate میتونید این کارو انجام دهید .

توی تنظیمات قالب استایل سفارشی ، متن زیر رو به انتهای استایل اضافه کن .

در استایل سفارشی متن رو وارد کردم فقط قسمتی که با رنگ آبی مشخص کردم حذف شد و بقیه قسمت ها حذف نشدن.این قسمت رو میشه به طور کامل از نمایش در پیشخوان حذف کرد؟؟

Untitled-1-3.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/24, 12:49:35، gar_1383 گفته است :

در استایل سفارشی متن رو وارد کردم فقط قسمتی که با رنگ آبی مشخص کردم حذف شد و بقیه قسمت ها حذف نشدن.این قسمت رو میشه به طور کامل از نمایش در پیشخوان حذف کرد؟؟

سلام مجدد

من هم فکر کردم که منظورتون همون قسمت آبی هستش .

متن زیر رو به استایل سفارشی اضافه کنید .

در در 1395/11/22, 20:48:30، gar_1383 گفته است :

با تشکر از زحمات  آقای رستگار:53:

افزونه YITH WooCommerce Account Funds Premium  این امکان رو داره که موجودی کیف پول در سبد خرید اعمال بشه و بقیه هزینه توسط درگاه بانکی قابل پردا خت باشه.در افزونه اولWoocommerce Account Funds این قابلیت وجود داره اما در تنظیمات افزونه دوم ندیدم.

توی این افزونه این قابلیت رو ندیدم ، اما می تونید کیف پول رو به میزان فاکتور شارژ کنید و فاکتور رو با استفاده از کیف پول پرداخت کنید ، ولی بازم توی افزونه های مشابه میگردم و نتیجه رو اینجا اعلام میکنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای رحیمی به خاطر راهنمایی از شما سپاسگزارم:53:

در افزونه اول Woocommerce Account Funds این قابلیت وجود داره.میزان کیف پول از کل مبلغ کسر میشه و بقیه صورتحساب از طریق درگاه بانکی تسویه میشه.

افزونه YITH WooCommerce Account Funds Premium اگر این قابلیت رو داشته باشه خیلی بهتر و کامل تر از افزونه  Woocommerce Account Funds خواهد بود.افزونه اول هم مشکلی نداره وخیلی خوب عمل میکنه فقط چند قسمت ترجمه نیاز داره و به ورژن جدید باید ارتقا پیدا کنه.اگه اقای رستگار زحمت این کار رو بکشن خیلی عالی میشه

amirrahimi69 aliaysan پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، amirrahimi69 گفته است :

سلام مجدد

من هم فکر کردم که منظورتون همون قسمت آبی هستش .

متن زیر رو به استایل سفارشی اضافه کنید .

فکر کنم 3 تا کد نیاز باشه .قسمت افزایش شارژ حذف نشده.برای حذف این قسمت چه کدی باید قرار داد؟Untitled-1-3-4.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/24, 19:07:46، gar_1383 گفته است :

فکر کنم 3 تا کد نیاز باشه .قسمت افزایش شارژ حذف نشده.برای حذف این قسمت چه کدی باید قرار داد؟

سلام مجدد

کد زیر به علاوه کد های قبلی

موفق و پیروز باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/24, 18:59:03، gar_1383 گفته است :

آقای رحیمی به خاطر راهنمایی از شما سپاسگزارم:53:

در افزونه اول Woocommerce Account Funds این قابلیت وجود داره.میزان کیف پول از کل مبلغ کسر میشه و بقیه صورتحساب از طریق درگاه بانکی تسویه میشه.

افزونه YITH WooCommerce Account Funds Premium اگر این قابلیت رو داشته باشه خیلی بهتر و کامل تر از افزونه  Woocommerce Account Funds خواهد بود.افزونه اول هم مشکلی نداره وخیلی خوب عمل میکنه فقط چند قسمت ترجمه نیاز داره و به ورژن جدید باید ارتقا پیدا کنه.اگه اقای رستگار زحمت این کار رو بکشن خیلی عالی میشه

جناب

عزیز

شما افزونه Woocommerce Account Funds رو بیشتر ترجیح میدید ؟ اگر اینطوریه تا با کمک جناب رستگار به زودی جدیدترین نسخه رو با ترجمه اون قرار بدیم .

آپدیت :

جناب رستگار آخرین نسخه ترجمه شده رو در پست اول گذاشتند ، میتونید استفاده کنید .

gar_1383 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/03/14, 11:49:16، omidrastegar گفته است :

افزونه های شارژ حساب یا کیف پول ووکامرس

تاریخ به روزرسانی: 1395/11/18

با سلام

مثل همیشه با سوپرایز اومدم تا خوشحالتون کنم

خیلی وقت بود دنبال یه افزونه فوق العاده برای کیف پول با امکان شارژ برای ووکامرس بودم تا پیدا کردم و گفتم اینجا هم قرار بدم بقیه استفاده کنن

اولین افزونه برای این کار:

۱- افزونه شارژ حساب ووکامرس Woocommerce Account Funds

این یک نما از اون

خب امکانات افزونه:

• -امکان شارژ حساب
  • -امکان سوپر شارژ (شارژ افزایشی)
  • امکان پرداخت صورت حساب با کیف پول
  • پشتیبانی از درگاه های ایرانی متصل شده به ووکامرس
  • کاملا فارسی شده توسط خودم

یعنی همچی داره و هیچی کم نداره فوق العاده هست که فارسی سازی هم به صورت کامل انجام دادم تا استفاده راحت تر باشه البته اگه مشکلی در ترجمه مشکلی داشت بگید تصحیح کنم

خب افزونه رو که نصب کنید تنظیماتش زیر مجموعه تنظیمات ووکامرس میاد

و برای ایجاد صفحه براش از شرت کد زیر استفاده کنید

اطلاعات بیشتر و نحوه تنظیمات اگر متوجه نشدید

و دومین افزونه برای شارژ حساب کاربری در ووکامرس

۲- YITH WooCommerce Account Funds Premium

12826148636984710585_YITH-WooCommerce-Ac

خب امکانات افزونه:

• -امکان شارژ حساب
  • -امکان سوپر شارژ (شارژ افزایشی)
  • امکان پرداخت صورت حساب با کیف پول
  • پشتیبانی از درگاه های ایرانی متصل شده به ووکامرس
  • کاملا فارسی شده توسط خودم

----------------------------------------

سلام مرسی از افزونه خوبتون

من افزونه رو نصب کردم و تنظیمان اون رو انجام دادم

4.jpg

همون طور هم که گفتین یک برگه ساختم و شورت کد رو داخل اون قرار دادم

اما گزینه ای برای شارژ حساب ایجاد نشد و کاربر نمیتونه حسابش رو شارژ کنه

5.jpg

همچنین تنظیماتی برای اتصالش به درگاه پیدا نکردم

میشه راهنمایی بفرمایین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/25, 09:28:54، amirrahimi69 گفته است :

جناب

عزیز

شما افزونه Woocommerce Account Funds رو بیشتر ترجیح میدید ؟ اگر اینطوریه تا با کمک جناب رستگار به زودی جدیدترین نسخه رو با ترجمه اون قرار بدیم .

آپدیت :

جناب رستگار آخرین نسخه ترجمه شده رو در پست اول گذاشتند ، میتونید استفاده کنید .

سپاس از لطف دوستان،آقای رستگار :53: آقای رحیمی :53:و همه پرشین اسکرییپتی ها:53::53::53:

در این افزونه استفاده همزمان از کیف پول و  درگاه بانک خیلی خوبه.البته برای کار من، شاید برخی از دوستان میخوان که خرید فقط با کیف پول صورت بگیره ومشتری تنها کیف پول رو شارژ کنه و مستقیم خرید نکنه وافزونه دوم برای این دوستان مناسب تر هست.من با این افزونه مشکل ترجمه دارم .از حلقه و نرم افزار برای ترجمه استفاده کردم اما جواب نداد نمونش رو در عکس پایین قرار میدم.

1-2.jpg1-3.jpg

aliaysan amirrahimi69 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.دوستان چه طوری میشه تنظیم کنم

1-بعد از هربار خرید مقداری(مثلا 5% به عنوان هدیه در حساب ذخیره کنه) برگرداند ,به طور مثال 50ت هزینه بابت یک محصول پرداخت میکنه,5صدر آن به کیف پولش اضافه بشه

2-می خوام اگر به طور مثال محصول 30ت بود اما یکی 5ت تو حسابش بود,25ت یعنی تفاوتشو پرداخت کنه

میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای افزونه در قسمت حساب کاربری درگاه پرداخت سامان رو گذاشتم ولی وقتی میره برای پرداخت این ارور رو میده

• این سفارش’ در وضعیت “در انتظار پرداخت هست”—امکان پرداخت وجود ندارد. اگر کمک نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

چه باید کرد که بره به درگاه پرداخت سامان؟

افزونه اولی رو که نصب میکنم روی افزایش موجودی که میزنم میره تو سبد خرید و میگه سبد خرید خالیه

رو مخمه بدجور

amin_b1993 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت دوستان عزیز بخیر

من هر دو افزونه 

WooCommerce Account Funds و  YITH WooCommerce Account Funds Premium  رو نصب کردم.

متاسفانه هر دو افزونه در قسمت افزایش اعتبار نمیتونه درخواست کد سفارشی به درگاه بانک ارسال کنه و در نتیجه به درگاه بانک متصل نمیشه

درگاه بانک بنده ملت هست و از افزونه بانک ملت ووکامرس استفاده میکنم.

شاید لازمه عرض کنم اگر افزونه  woocommerce account founds فعال باشه نه تنها در قسمت افزایش اعتبار به درگاه بانکی متصل نمیشه بلکه اگر کالایی در سبد خرید باشه و در قسمت پرداخت کالا بخایم به بانک متصل بشه متاسفانه با خطا مواجه میشیم

ولی در افزونه YITH woocommerce account founds premium فقط در قسمت افزایش اعتبار با اتصال به درگاه مشکل داریم! ولی در قسمت سبد خرید و پرداخت کالا موردی وجود ندارد، این افزونه در قسمت افزایش اعتبار یه مشکلاتی با راست چین داره! چون در اون صفحه پیشخوان حساب کاربری از سمت راست به سمت چپ منتقل میشه!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من

YITH WooCommerce Account Funds

را نصب کردم

ولی موقع افزایش اعتبار خطا میدهد

This order’s status is “Pending payment”—it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.

amin_b1993 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/05/30, 00:04:41، soundlife گفته است :

سلام

برای افزونه در قسمت حساب کاربری درگاه پرداخت سامان رو گذاشتم ولی وقتی میره برای پرداخت این ارور رو میده

• این سفارش’ در وضعیت “در انتظار پرداخت هست”—امکان پرداخت وجود ندارد. اگر کمک نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

چه باید کرد که بره به درگاه پرداخت سامان؟

افزونه اولی رو که نصب میکنم روی افزایش موجودی که میزنم میره تو سبد خرید و میگه سبد خرید خالیه

رو مخمه بدجور

سلام
منم همین مشکله دوستمونو دارم
لطفا راهنمایی کنید

وفتی مای اکانت میخوام شارژ کنم حسابو
پلاگین yith میگه سفارش در وضعیت انتظار است
و پلاگین دیگه میره توی cart/ و هیچی نمایش نمیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری