آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

49 پست در این موضوع قرار دارد

در در 1396/01/30, 12:21:56، AHMADMRJIN گفته است :

سلام و تشکر فراوان...

همه چی اوکی هست فقط تازگیا یه مشکلی پیش اومده :(

وقتی طرف میخواد امتیازتش رو به تخفیف تبدیل کنه این پیغام میاد

کوپن "ywpar_discount" وجود ندارد!

ممنون میشم از عزیزان اگه به دادم برسن :)

دوستان متوجه موضوع نمیشن که چه مشکلی پیش اومده؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/01/30, 12:21:56، AHMADMRJIN گفته است :

سلام و تشکر فراوان...

همه چی اوکی هست فقط تازگیا یه مشکلی پیش اومده :(

وقتی طرف میخواد امتیازتش رو به تخفیف تبدیل کنه این پیغام میاد

کوپن "ywpar_discount" وجود ندارد!

ممنون میشم از عزیزان اگه به دادم برسن :)

هیچکی جوابگو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/14, 15:01:09، AHMADMRJIN گفته است :

دوستان متوجه موضوع نمیشن که چه مشکلی پیش اومده؟؟؟

مطمئن نیستم ولی حدس میزنم بخاطر عدم همخوانی این افزونه با نسخه جدید ووکامرس باشه. یه بررسی کنید با نسخه جدیدترش اگر منتشر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام موقعی که کاربر توی سبد خرید میخواد از تخفیف امتیازات استفاده کنه پیغام ywpar_discount  میده

مشکل چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید نسخه پریمیوم افزونه را آپدیت کنید

اگرخواستینش پ خ بدید تا لینک پرداخت مبلغ خرید بدم بهتون 5000 تومان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، AHMADMRJIN گفته است :

خب مشکل چی بوده؟؟؟

من همین مشکل رو دارم

نیازی نیست برای نسخه نال شده یه افزونه، 5000 تومان به کسی بدید. از پیوست دانلود کنید. حدود 86 درصد فارسی شده ولی خوبه.

نسخه 1.2.3 افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

mohamad_a226 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، گروه چیا گفته است :

نیازی نیست برای نسخه نال شده یه افزونه، 5000 تومان به کسی بدید. از پیوست دانلود کنید. حدود 86 درصد فارسی شده ولی خوبه.

نسخه 1.2.3 افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

قابل توجه شما . این نسخه هم همون مشکل را داره . من نسخه بالاترشو خریدم

از لحاظ اطمینان پرداخت هم آدرس سایتمو با نماد و ساماندهی میدم ولی فقط خواستم به دوستمون کمک کرده باشم. شما هم اول ببین افزونه ای که معرفی میکنی مشکل کاربر را نداشته باشه بعدا لینک بزارید

موفق باشید و پیروز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Master_Power گفته است :

قابل توجه شما . این نسخه هم همون مشکل را داره . من نسخه بالاترشو خریدم

از لحاظ اطمینان پرداخت هم آدرس سایتمو با نماد و ساماندهی میدم ولی فقط خواستم به دوستمون کمک کرده باشم. شما هم اول ببین افزونه ای که معرفی میکنی مشکل کاربر را نداشته باشه بعدا لینک بزارید

موفق باشید و پیروز

اخوی لایسنس این افزونه 88 دلار به صورت سینگل سایت هست. برای تعداد 6 سایت حدود 150 دلار.

بعد شما افزونه ای که به قول خودت حداقل 550 هزار تومان خریدی (چون باید لایسنس چندگانه باشه که بتونی به بقیه هم بدی)، رو به قیمت 5000 تومان عرضه میکنی؟

نکنید این کارا رو. خدا رو خوش نمیاد.

نسخه 1.2.3 که بنده داشتم تا ووکامرس 3.0.4 رو بنابر ادعای سازنده، ساپورت میکنه. مگر این که دوستان ورژن بالاتری داشته باشند.

mohamad_a226 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخوی لایسنس این افزونه 88 دلار به صورت سینگل سایت هست. برای تعداد 6 سایت حدود 150 دلار.

بعد شما افزونه ای که به قول خودت حداقل 550 هزار تومان خریدی (چون باید لایسنس چندگانه باشه که بتونی به بقیه هم بدی)، رو به قیمت 5000 تومان عرضه میکنی؟

نکنید این کارا رو. خدا رو خوش نمیاد.

من هیچوقت نگفتم 550 هزار خریدم

گفتم بهشون اگه خواستن 5000 تومان بهشون میدم افزونه را . بعدشم شما که نمیخوای بخری که اینقدر حرص می خوری . خخخخخخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Master_Power گفته است :

من هیچوقت نگفتم 550 هزار خریدم

گفتم بهشون اگه خواستن 5000 تومان بهشون میدم افزونه را . بعدشم شما که نمیخوای بخری که اینقدر حرص می خوری . خخخخخخخخ

بحث حرص خوردن نیست. بحث اینه که این انجمن به جز بخش بازارچه، به صورت رایگان به مردم کمک میکنه.

شما هم اگر محصولی برای فروش داری، در بخش بازارچه باید به فروش برسونی. پست شما خلاف قوانین انجمن هست.

نقل قول

مطرح کردن پیشنهادهای تجاری و غیر رایگان تنها در انجمن بازارچه مجاز می باشد

هر گونه پیشنهاد تجاری و غیر رایگان در تالار های دیگر باعث اخراج شما از تالار گفتگو می گردد

Master_Power mohamad_a226 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث حرص خوردن نیست. بحث اینه که این انجمن به جز بخش بازارچه، به صورت رایگان به مردم کمک میکنه.

شما هم اگر محصولی برای فروش داری، در بخش بازارچه باید به فروش برسونی. پست شما خلاف قوانین انجمن هست.

چشم عزیزم . همون اول اینو میگفتی . خخخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/03/24, 17:51:20، AHMADMRJIN گفته است :

حالا من چیکار کنم؟

سلام ، هیچی دعامون کنید :x::x:

نسخه ی  Version 1.2.6

Released: May 26, 2017

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون که این افزونه رو قرار دادین

آیا امکان این رو داره که کاربرها معرفی کنن اشخاص دیگه رو و اون کاربر که با لینک معرفی وارد شده خرید میکنه به معرفی کننده امتیاز برسه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من گیج شدم! تنظیمات امتیازها رو این طوری تنظیم میکنم:

Screenshot_960418_144810.jpg

میخوام هر ده هزار تومان یک امتیاز باشه، و هر یک امتیاز ۵۰۰ تومان تخفیف بده در خرید بعدی.

بعد از اینکه این طوری تنظیم کردم، امتیازات خریدهای قبل از نصب این پلاگین رو میزنم که محاسبه کنه. که مثلا یه سفارش داشتم قبلا که بهم ۱۰ امتیاز تعلق گرفته.

وقتی وارد صفحه یه محصول مثلا ۴۰ هزار تومنی میشم، مینویسه ۴ امتیاز میگیرید، که میشه ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومن!!! بیست میلیون تومن!!! (در حالی که باید بگه میشه ۲۰۰۰ تومن)

بعد وقتی مثلا یه محصولی رو به سبد خرید اضافه میکنم و میرم که پرداخت کنم، مینویسه از ۱۰ امتیاز برای خریدتون استفاده کنید که میشه ۵۰۰۰ تومن. (یعنی همون چیزی که میخوام)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/06, 05:40:55، m0h4mm4d گفته است :

نسخه ی  Version 1.2.6

این نسخه به خوبی با ووکامرس 3.1.0 کار می کنه ولی بعضی نوشته های سمت کاربر فارسی نیست. ترجمش کی میاد دوستان یا چطور می تونم ترجمش کنم. ممنونم ازتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/17, 22:54:49، afshin63 گفته است :

آیا امکان این رو داره که کاربرها معرفی کنن اشخاص دیگه رو و اون کاربر که با لینک معرفی وارد شده خرید میکنه به معرفی کننده امتیاز برسه؟

سلام ، شما باید یک افزونه ی Affiliate نصب کنید . یا همون همکاری در فروش .

البته میتونید mycred را هم نصب کنید + افزونه ی invite Friend

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/17, 22:54:49، afshin63 گفته است :

با افزونه های  Affiliate میشه ولی دیگه امتیاز و اینا در کار نیست.. آخر کار یه تخفیف میده و خلاص و دیگه با yith-woocommerce-points-and-rewards-premium.zip هماهنگ نیست!!

اگه بخوای وقتی کسی ، کسی رو دعوت میکنه و به ازای اولین خریدش به دعوت کننده امتیاز بده و همه امتیازات افزونه یه جا باشه باید یه افزونه جانبی نوشته بشه برای افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس..

که من چند ماه پیش پول دادم پلاگین نویس برام نوشته.. هر کی خواست درخدمتم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/06, 05:40:55، m0h4mm4d گفته است :

نسخه ی  Version 1.2.6

دوستان این افزونه ترجمه کردم. سمت کاربر و پنل مدیریت 100 درصد فارسی هست و فقط بخش جزئی از توضیحات بلندی که اضافی بود ترجمه نشده.

d795_111111111.png

zmt7_3333333333333333.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/24, 12:39:34، AHMADMRJIN گفته است :

با افزونه های  Affiliate میشه ولی دیگه امتیاز و اینا در کار نیست.. آخر کار یه تخفیف میده و خلاص و دیگه با yith-woocommerce-points-and-rewards-premium.zip هماهنگ نیست!!

اگه بخوای وقتی کسی ، کسی رو دعوت میکنه و به ازای اولین خریدش به دعوت کننده امتیاز بده و همه امتیازات افزونه یه جا باشه باید یه افزونه جانبی نوشته بشه برای افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس..

که من چند ماه پیش پول دادم پلاگین نویس برام نوشته.. هر کی خواست درخدمتم..

خود yith یک افزونه همکاری در فروش داره احتمال زیاد باید این دو تا با هم کار کنند. یه تستی بزنید .
اگر چک کردید خبرش را به بقیه دوستان هم بدید .

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/27, 00:15:37، m0h4mm4d گفته است :

خود yith یک افزونه همکاری در فروش داره احتمال زیاد باید این دو تا با هم کار کنند. یه تستی بزنید .

ممنون از شما - نتونستم پلاگینی پیدا کنم. میتونید راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/27, 00:15:37، m0h4mm4d گفته است :

قبل از اینکه پول بدم واسم بنویسن، سایتای خارجی و ایرانی و رو تکوندم ولی چیزی پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری