رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس

پست های پیشنهاد شده

در در 1395/04/13, 20:54:34، omidrastegar گفته است :

بروزرسانی در تاریخ: 1395/11/18

نسخه فعلی YITH WooCommerce Points and Rewards Fa-IR v1.1.4 کاملا پارسی سازی شده

حتما برای شما هم پیش آمده که در فروشگاه های اینترنتی با هر خرید یا هر فعالیتی که انجام می دهید امتیازی به شما داده می شود و معادل این امتیاز، هزینه ای در سیستم به شما اختصاص داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید. به نظر می رسد چنین کاری بار مثبت فراوانی برای مشتریان و کاربران فروشگاه به همراه دارد به گونه ای که آنها دوست دارند به قدری فعالیت خود را زیاد کنند تا با هزینه ای از امتیازات دریافت می کنند محصول مورد نظر را خریداری نمایند.
ما هم چنین سیستمی را از لحاظ استانداردی و در محیط تجارت الکترونیک تایید می کنیم زیرا باعث پیشرفت چشم گیر فروشگاه و جلب توجه مشتریان فعلی و همچنین کشاندن مشتریان جدیدتر به محیط فروشگاه می شود.
البته شما می توانید مقدار هزینه ای که برای هر امتیاز در نظر می گیرید را در زمان های مختلف تغییر دهید. یعنی در اولین گام کمی بیشتر قرار دهید و سپس آن را کم کنید و به این شکل مشتریان را مشتاق به فعالیت و خرید نمایید.

افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

http://dl.hamyarwp.com/2016/04/yith-woocommerce-hamyarwp-1.jpg

افزونه ای که قادر به دادن امتیاز به مشتریان می باشد  YITH WooCommerce Points and Rewards نام دارد که تنظیمات ساده و کاربردی دارد. که حال نسخه ی پرمیوم آن را می توانید دانلود نمایید. این افزونه فوق العاده باعث جذب مشتریان خواهد شد. پس هم اکنون نصب کنید تنظیمات را انجام دهید و منتظر فروش بیشتر باشید. این سیستم همانند دی جی بن فروشگاه دیجی کالا هست. که فوق العاده هست.

امکانات افزونه:

- امکان قراردادن امتیاز برای هر خرید (درصدی و ثابت)

- قابلیت نحوه نمایش و متن نمایشی در قسمت های مختلف فروشگاه برای کسب امتیاز برای هر خرید

- تبدیل امتیاز به پول برای خرید با قابیت تایین نرخ تبدیل

- امکان سفارشی کردن بر چسب امتیاز (مثلا به جای امتیاز بنویسه دی جی بن)

- تنظیمات اضافه کسب امتیاز

-دتنظیمات فوق حرفه ای امکانات دیگر

افزونه به زبان پارسی ترجمه و آخرین نسخه در پیوست خدمت عزیزان پرشین اسکریپت

YITH WooCommerce Points and Rewards Fa-IR v1.1.4.zip

سلام اخرین نسخه این پلاگین 1.3 هست من از این سایت اشتراک دارم اگر خواستید بگید بزارم پلاگین نال شده اصلا اطمینان نداره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/06/18, 10:41:18، hamid99 گفته است :

سلام اخرین نسخه این پلاگین 1.3 هست من از این سایت اشتراک دارم اگر خواستید بگید بزارم پلاگین نال شده اصلا اطمینان نداره

نیکی و پرسش؟

دعوت میکنم معنی دقیق "نال" رو یک مطالعه ای داشته باشید. نال شدن برای سیستم هایی به کار میره که لایسنسش دور زده میشه! اما معمولا پلاگین ها هیچ لایسنسی ندارن و لایسنسشون تنها برای بروزرسانی ها هست! نه کنترل شما...

مثل ویندوزی که استفاده می کنید و کرک شده! ناامن هست ویندوز کرک شده؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

نیکی و پرسش؟

دعوت میکنم معنی دقیق "نال" رو یک مطالعه ای داشته باشید. نال شدن برای سیستم هایی به کار میره که لایسنسش دور زده میشه! اما معمولا پلاگین ها هیچ لایسنسی ندارن و لایسنسشون تنها برای بروزرسانی ها هست! نه کنترل شما...

مثل ویندوزی که استفاده می کنید و کرک شده! ناامن هست ویندوز کرک شده؟

سلام  جسارت نکردم

پلاگین های که شما تو سایتتون میزارید کاملا امنه منظور من سایت های خارجی بود که اکثر دوستان استفاده میکنن دور زدن لاسینس عالی هم هست ولی اکثر نال کننده ها شل یا کد مخرب میزارن که متاسفانه نمونش زیاد شده که وقتی سایتت رو سرچ میکنی نتایج چینی میاره که یک جورای هک میشی همین مشکل برای من پیش اومد که دیگه توبه کردم غیر از اورجینال استفاده نکنم پلاگین رو پیوست کردم

yith-woocommerce-points-and-rewards-premium.zip

لینک به ارسال

با سلام.افزونه بالا رو ما روی سایتمون نصب کردیم و تمام تنظیمات لازم رو روش انجام دادیم اما کار نمیکنه.

نه امتیاز هایی که برای کالا ها در نظر گرفتیم روی صفحه کالا نمایش داده میشه نه توی حساب کاربری نشون میده .

میشه سریع ما رو راهنمایی کنید .

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، برکت شاپ گفته است :

با سلام.افزونه بالا رو ما روی سایتمون نصب کردیم و تمام تنظیمات لازم رو روش انجام دادیم اما کار نمیکنه.

نه امتیاز هایی که برای کالا ها در نظر گرفتیم روی صفحه کالا نمایش داده میشه نه توی حساب کاربری نشون میده .

میشه سریع ما رو راهنمایی کنید .

مشکلی ندراه افزونه درست کار میکنه، از توی تنظیمات فعالش کردید؟

لینک به ارسال
در در 13 تیر 1395 در 09:24، omidrastegar گفته است :

بروزرسانی در تاریخ: 1395/11/18

نسخه فعلی YITH WooCommerce Points and Rewards Fa-IR v1.1.4 کاملا پارسی سازی شده

حتما برای شما هم پیش آمده که در فروشگاه های اینترنتی با هر خرید یا هر فعالیتی که انجام می دهید امتیازی به شما داده می شود و معادل این امتیاز، هزینه ای در سیستم به شما اختصاص داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید. به نظر می رسد چنین کاری بار مثبت فراوانی برای مشتریان و کاربران فروشگاه به همراه دارد به گونه ای که آنها دوست دارند به قدری فعالیت خود را زیاد کنند تا با هزینه ای از امتیازات دریافت می کنند محصول مورد نظر را خریداری نمایند.
ما هم چنین سیستمی را از لحاظ استانداردی و در محیط تجارت الکترونیک تایید می کنیم زیرا باعث پیشرفت چشم گیر فروشگاه و جلب توجه مشتریان فعلی و همچنین کشاندن مشتریان جدیدتر به محیط فروشگاه می شود.
البته شما می توانید مقدار هزینه ای که برای هر امتیاز در نظر می گیرید را در زمان های مختلف تغییر دهید. یعنی در اولین گام کمی بیشتر قرار دهید و سپس آن را کم کنید و به این شکل مشتریان را مشتاق به فعالیت و خرید نمایید.

افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

http://dl.hamyarwp.com/2016/04/yith-woocommerce-hamyarwp-1.jpg

افزونه ای که قادر به دادن امتیاز به مشتریان می باشد  YITH WooCommerce Points and Rewards نام دارد که تنظیمات ساده و کاربردی دارد. که حال نسخه ی پرمیوم آن را می توانید دانلود نمایید. این افزونه فوق العاده باعث جذب مشتریان خواهد شد. پس هم اکنون نصب کنید تنظیمات را انجام دهید و منتظر فروش بیشتر باشید. این سیستم همانند دی جی بن فروشگاه دیجی کالا هست. که فوق العاده هست.

امکانات افزونه:

- امکان قراردادن امتیاز برای هر خرید (درصدی و ثابت)

- قابلیت نحوه نمایش و متن نمایشی در قسمت های مختلف فروشگاه برای کسب امتیاز برای هر خرید

- تبدیل امتیاز به پول برای خرید با قابیت تایین نرخ تبدیل

- امکان سفارشی کردن بر چسب امتیاز (مثلا به جای امتیاز بنویسه دی جی بن)

- تنظیمات اضافه کسب امتیاز

-دتنظیمات فوق حرفه ای امکانات دیگر

افزونه به زبان پارسی ترجمه و آخرین نسخه در پیوست خدمت عزیزان پرشین اسکریپت

YITH WooCommerce Points and Rewards Fa-IR v1.1.4.zip

سلام با تشکر از  زحمتی که کشیدید .

این افزونه مشکلات زیادی داره

1- بدون تایید مدیر سایت امتیاز به کاربر اختصاص داده میشه و یه جورایی بیشتر به درد سایتهایی که فقط پرداخت آنلاین رو دارن میخوره و مثلا یه سایت که از روش تحویل در محل استفاده می کنه خوب نیست چون اگه همینطوری خرید بزنه ! بازم بهش امتیاز تعلق میگیره و میتونه بره سریع یه خرید با تخفیف از طریق امتیاز انجام بده.

2- روی بعضی قالب ها مثل نسخه های جدید WODMART برای محصولات متغیر مشکل ساز میشه و خود YITH  هم هیچ کاری نمیکنه در این قبال

3- این افزونه وقتی قیمت بدون تخفیف باشه کاملا قیمت رو درست محاسبه میکنه چه رند باشه قیمت چه رند نباشه ! مثلا  با هر امتیاز برابر ۶۰۰۰۰ تومان کالایی با قیمت ۴۲۷۵۰۰ تومان رو ۷ امتیاز نشون میده که کاملا درسته . اما !!!! اگه به همین محصول تخفیف بدی ! اگه قیمت تخفیف خورده رند باشه امتیاز رو درست میده اما اگه قیمت تخفیف خورده رند نباشه امتیاز رو اشتباه میده !!!

4- وقتی قراره امتیاز به مشتری داده بشه باید امتیاز بدون در نظر گرفتن تخفیف باشه و در صورت اعمال تخفیف امتیازی به مشتری داده نشه ! اما توی این افزونه چه محصول تخفیف داشته  باشه چه تخفیف نداشته باشه ! امتیاز اعمال میشه .

5- وقتی امتیاز رو بر حسب درصد در نظر میگیریم  امتیاز طوری محسابه میشه که به ضرر فروشنده میشه ! به این مثال توجه کنید :

اگه یه مشتری  با یک خرید ۴۰۰ هزار تومنی ۶ درصد از کل مبلغ رو امتیاز بدست بیاره  میشه ۲۴ هزار تومن ! که اگه هر امتیاز ۵۰۰۰ تومن باشه،  باید بشه ۴ امتیاز/      اما ۸۰ امتیاز برای مشتری محاسبه میشه !

در هر صورت تبدیل مبلغ رو به درصد درست محاسبه میکنه و در خرید بعدی دقیقا ۶ درصد تخفیف میده !

اما مشکل اینجاست که مشتری هر چقدر خرید کنه ۶ درصد تخفیف میگیره و یعنی اون امتیاز بی معنا میشه !
مثلا من اگه به ازای ۴۰۰ هزار تومن ۸۰ امتیاز گرفتم که میشه ۲۴ هزار تومن ، باید بتونم فقط ۲۴۰۰۰ تومن تو خرید بعدیم تخفیف بگیرم اما مثلا من ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن خرید میکنم تخفیفمم ۳ برابر میشه !

که این درست نیست !  و هر چقدر بیشتر خرید کنم بیشتر همونقدر بیشتر تخفیف میگیرم ! و امتیازه بی معنا میشه .و یه جورایی میشه 6 درصد تخفیف ثابت برای خرید.

لینک به ارسال

من چرا نمی تونم دانلود کنم ؟ 
و کل پیام ها را خودن مالان کدوم نسخه درسته دانلود کنیم ؟
دانلود را می زنم دانلود منسحر خالی نشون می ده دانلود را نمیاره 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری