افزونه مدیریت لایسنس و فروش کارت شارژ ووکامرس License Manager نسخه 5.2
2 2

36 ارسال در این موضوع قرار دارد

License Manager یک افزونه کاربردی برای فروشگاه ووکامرس می باشد که به وسیله آن قادر هستید در فروشگاه ووکامرسی خود اقدام به فروش لایسنس ، کد و یا کارت شارژ کنید! این افزونه فوق العاده سازگاری کامل با آخرین نسخه ووکامرس (2.6) دارد. از قابلیت های کلیدی این افزونه میتوان به امکان افزودن بی نهایت کد به صورت دستی ، قابلیت آپلود کد های لایسنس از طریق فایل txt به صورت کلی ، تنظیمات قالب ایمیل های ارسالی به مشتریان اشاره نمود. این افزونه به صورت کامل فارسی شده می باشد.

http://dl.persianscript.ir/img/woocommerce-license-manager.jpg

قابلیت های افزونه License Manager

• کاملا فارسی شده و سازگار با ووکامرس 2.6
  • قابلیت افزودن بی نهایت کد ، در صفحه افزودن محصول
  • قابلیت افزودن کد ها به صورت دستی و یا آپلود فایل txt
  • امکان نمایش کد های خریداری شده به صورت نمایش در حساب کاربری و ایمیل به مشتری
  • قابلیت نمایش کد های خریداری شده مشتریان در برگه جزئیات سفارش
  • قابلیت ویرایش قالب ایمیل خرید کد

آموزش نصب:

• افزونه را از طریق منوی افزونه ها / افزودن / بارگذاری آپلود کنید و سپس فعال نمایید
  • از طریق منوی ووکامرس / پیکربندی / مدیریت لایسنس به تنظیمات دسترسی دارید
  • برای افزودن لایسنس ، به صفحه افزودن محصول مراجعه کنید ، یک بار محصول را ذخیره و سپس کد ها را در مکان مشخص شده آپلود نمایید.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
/ 10 کیلوبایت

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، casper334 گفته است :

امنیت افزونه در مقابل هکر ها چی میشه ؟

راهی هست؟

امنیت سایت شما باید بالا باشه کاری به افزونه نداره

اگر سایت شما از لحاظ امنیتی خوب نباشه به مشکل بر میخورد.

لینک به ارسال

ممنون از پلاگینی که قرار دادین فقط 2 مورد رو من نمیدونم میشه کاریش کرد یا نه 

اول اینکه آیا میشه کاری کرد مثلا تعدادی از محصولات رو مارک کرد و درجا حذف کرد یا نه ؟ چون من جایی پیدا نکردم این گزینه رو مثلا 10 تا یا همه رو پاک کنی

مورد دوم هم که خیلی مهم تره اینه که نمیشه کاری کرد موجودیه محصول بر اساس کارت های موجود آپلود شده هماهنگ بشه یعنی اگر 50 تا لایسنس آپلود کردی بعد از تموم شدن خودش محصول رو ناموجود کنه که خرید انجام نشه

یه مورد دیگه هم اینکه نمیشه کاری کرد برای خریدار اس ام اس فرستاده بشه مشخصات خریدش ؟

لینک به ارسال

1. محصول یک جا یا لایسنس یک جا؟ محصول که میشه اما لایسنس یکجا حذف نمیشه

2. خیر... محصول مجازی که تعداد خاصی نداره ... معمولا نمیان موجودی کارت شارژ یا لایسنس رو بزنن چند تا موجوده

3. هم اکنون خیر. اما در اینده چرا

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

1. محصول یک جا یا لایسنس یک جا؟ محصول که میشه اما لایسنس یکجا حذف نمیشه

2. خیر... محصول مجازی که تعداد خاصی نداره ... معمولا نمیان موجودی کارت شارژ یا لایسنس رو بزنن چند تا موجوده

3. هم اکنون خیر. اما در اینده چرا

همون لایسنس یکجا چون مثلا لایسنس هایی که فروش رفته رو بعدا بخوایی حذف کنی یا موردی رو اشتباه اضافه کنی باید تک تک بشینی پاک کنی

برای مورد دوم چه راهی پیشنهاد میکنید ؟ شما حساب کنید 50 تا کارت شارژ قرار دادین روی سایت بعد 50 تا فروخته بشه موجودی تموم میشه بعد مشتری میاد و خرید میکنه ولی هیچ چیزی تحویل داده نمیشه بهش این رو باید چیکار کرد

لینک به ارسال

این افزونه از  AJAX استفاده نمیکنه و وقتی من کد هارو میدم صفحه رو رفرش میکنه، بعد از رفرش شدن هم هیچ کد یا فایلی تکستی هم قرار داده نمیشه و پاک میشن، دلیلش چی میتونه باشه ؟ 

لینک به ارسال

یک مشکل اساسی دارم با این لایسینس بنده محصولی با چند ویژگی دارم در مثلا شش ماهه . یک ساله در صورتی توی تعریف محصول فقط می شه یک وع لایسینس تعریف کرد تا برای مشتری ارسال بشه راه حلی هست ؟

لینک به ارسال

این موضوع تابحال مشاهده نشده!

در بخش سفارشات چند کد به هر کاربر اختصاص پیدا کرده؟

سفارش های تکمیل نشده رو هم بررسی کنید.

لینک به ارسال

با سلام. می خواهم لایسنس تولید شده توسط این افزونه برای محصول را با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس ارسال کنیم چطور اینکار را انجام بدم

لینک به ارسال

بخش ارسال ایمیل جداگانه ای که داره اصلا کار نمیکنه اگر تیک محصول مجازی رو برای مدیریت انبار نزنیم در افزون تداخلی ایجاد میشه؟

بهترش برای فروش شارژ با ووکامرس وجود نداره؟

لینک به ارسال

سلام موقعی که این افزونه رو نصب میکنم یه مشکلی تو ثبت نام کاربرا تو سایت ایجاد میشه که اون مشکل اینه که وقتی کاربر ثبت نام میکنه لینک کانفرم ثبت نام تو ایمیلی که از ثمت سایت برا مشتری باید ارسال بشه ارسال نمیشه 

بچه ها میتونید کمککم کنید این مشکلو حل کنم ؟

لینک به ارسال
سلام موقعی که این افزونه رو نصب میکنم یه مشکلی تو ثبت نام کاربرا تو سایت ایجاد میشه که اون مشکل اینه که وقتی کاربر ثبت نام میکنه لینک کانفرم ثبت نام تو ایمیلی که از ثمت سایت برا مشتری باید ارسال بشه ارسال نمیشه 

بچه ها میتونید کمککم کنید این مشکلو حل کنم ؟

مطمئن هستید مربوط به همین پلاگینه؟ با غیر فعال سازی پلاگین حل میشه؟ چون کاری به اون سمت نداره عملا و نباید ربط داشته باشه

فرستاده شده از HUAWEI MT7-L09ِ من با Tapatalk

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

مطمئن هستید مربوط به همین پلاگینه؟ با غیر فعال سازی پلاگین حل میشه؟ چون کاری به اون سمت نداره عملا و نباید ربط داشته باشه

فرستاده شده از HUAWEI MT7-L09ِ من با Tapatalk

بله با غیر فعال کردن پلاگین مشکل حل میشه لطفا راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال
در در 1396/01/16, 16:58:15، msrey گفته است :

سلام فکر میکنم با بروز رسانی جدید ووکامرس این پلاگین کلا دیگه کار نمیکنه . بررسی بفرمائید لطفا

چه خطایی در یافت می کنید؟

در صورت انتشار نسخه جدید حتما قرار میگیرد.

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر؛
چندتا سوال دارم در مورد این افزونه ممنون میشم جواب بدید

1- امکان فروش چند لایسنس از یک محصول بصورت همزمان وجود دارید ؟ (یعنی کاربر از یک محصول تعداد بیشتر از یکی را خریداری میکند آیا به تعداد خریداری شد لایسنس دریافت میکند)
2- لایسنس های فروخته شده بصورت اتوماتیک حذف میشوند ؟
3- قابلیت استفاده بر روی افزونه دکان را دارد ؟ (بخش اضافه کردن کد لایسنس به بخش افزودن محصول توسط کاربر اضافه میشود)
4- لایسنس ها را میتواند برای خریدار و فروشنده در قالب پیامک هم ارسال کرد ؟ (درصورتی که پاسخ خیر میباشد آیا امکان اضافه کردین این قابلیت وجود دارد)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و درود،

من این افزونه رو نصب کردم خیلی اوکی کار میکرد تا اینکه چند سری افزونه رو از جمه خود ووکامرس رو بروز کردم و دیگه کار نکرد

یعنی نه دیگه کد رو به ایمیل میفرسته نه توی صورت حساب نشون میده و نه از قسمت ویرایش محصول پاکش میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سپاس

لینک به ارسال
در در 1396/02/23, 13:00:34، blogoo گفته است :

سلام و درود،

من این افزونه رو نصب کردم خیلی اوکی کار میکرد تا اینکه چند سری افزونه رو از جمه خود ووکامرس رو بروز کردم و دیگه کار نکرد

یعنی نه دیگه کد رو به ایمیل میفرسته نه توی صورت حساب نشون میده و نه از قسمت ویرایش محصول پاکش میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سپاس

افزونه با ووکامرس 3 سازگاری نداره احتمالا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

2 2