افزونه مدیریت لایسنس و فروش کارت شارژ ووکامرس License Manager نسخه 5.2
2 2

36 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه روی لوکال هاست، کارکرد این افزونه را امتحان کنم؟

و اینکه دوستانی که استفاده کردند آیا این افزونه این کارایی رو داره که فایل وقتی خریداری میشه فقط روی یک سیستم بشه از اون استفاده کرد یه جور حق کپی رایت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 54 دقیقه قبل، narcis گفته است :

سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه روی لوکال هاست، کارکرد این افزونه را امتحان کنم؟

و اینکه دوستانی که استفاده کردند آیا این افزونه این کارایی رو داره که فایل وقتی خریداری میشه فقط روی یک سیستم بشه از اون استفاده کرد یه جور حق کپی رایت؟

این افزونه برای فروش کد لایسنس هست. این که شما میخواید لایسنس تون روی یک سیستم یا یک دامین اجرا شه باید در محصول خودتون تغییراتی بدید که یک بار اجرا شه.

کمکی از این افزونه براتون نمیاد.

لینک به ارسال

دوستان فروش لایسنس با همین امکانات بلکه بیشتر رو برای گرویتی فرم نوشتم و 4 روز دیگه منتشر میشه.

توی اون من API تعریف کردم که از بیرون و هر نرم افزار دیگه ای میتونید از تاریخ انقضا و وضعیت لایسنس ها باخبر بشید.

و یا api نوشتم که میتونید از یه سرور دیگه لایسنس ها رو بگیرید و بعد از فروش به کاربر تحویل بدید.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان

من با این افزونه اپل آیدی میفروشم . چند وقتیه به مشکل خورده . زمانی که خرید میکنن تصویر اپل آیدی بعد از تکمیل خرید برای مشتری نمیاد ولی قبلا میومد ولی از موجودی انبار کم میکنه . ولی قبلا که یه اپل آی دی به فروش میرفت اون اپل آیدی که در قالب یک تصویر به مشتری میداد از لیست لایسینس ها پاک می شد ولی الان که خرید میزنن موجودی انبار کم میشه و اون تصویر اپل آیدی برای مشتری نمیره بعد خرید همچنین از لیست هم پاک نمیشه اون اپل آیدی خریداری شده .

لطفا کمکم کنید .

لینک به ارسال
در در 1396/04/13, 01:20:28، sajjadbit گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان

من با این افزونه اپل آیدی میفروشم . چند وقتیه به مشکل خورده . زمانی که خرید میکنن تصویر اپل آیدی بعد از تکمیل خرید برای مشتری نمیاد ولی قبلا میومد ولی از موجودی انبار کم میکنه . ولی قبلا که یه اپل آی دی به فروش میرفت اون اپل آیدی که در قالب یک تصویر به مشتری میداد از لیست لایسینس ها پاک می شد ولی الان که خرید میزنن موجودی انبار کم میشه و اون تصویر اپل آیدی برای مشتری نمیره بعد خرید همچنین از لیست هم پاک نمیشه اون اپل آیدی خریداری شده .

لطفا کمکم کنید .

چون این افزونه با سری 3 ووکامرس سازگاری نداره دوست من.

لینک به ارسال
در در 1396/04/14, 12:19:21، Mohammad گفته است :

چون این افزونه با سری 3 ووکامرس سازگاری نداره دوست من.

سلام ، این مشکل برای منم دارد که وقتی کد وارد می کنم بعد از خرید کد به مشتری تعلق نمی گیرد و چیزی از لیست پاک نمی شود.

بجای این افزونه برای ووکامرس سری 3 چه پیشنهاد می کنید؟

لینک به ارسال
در در 1396/03/28, 15:45:32، hannanstd.ir گفته است :

دوستان فروش لایسنس با همین امکانات بلکه بیشتر رو برای گرویتی فرم نوشتم و 4 روز دیگه منتشر میشه.

توی اون من API تعریف کردم که از بیرون و هر نرم افزار دیگه ای میتونید از تاریخ انقضا و وضعیت لایسنس ها باخبر بشید.

و یا api نوشتم که میتونید از یه سرور دیگه لایسنس ها رو بگیرید و بعد از فروش به کاربر تحویل بدید.

قربون دستت

فقط امکانات زیر اگر نداره هم بهش اضافه کن

همانند افزونه License Manager بشود کد لایسنس داخلش فرستاد و بعد از خرید از موجودی کم بشه و پاک شود.

2) در صورتی که کد لایسنس تموم شد و کاربر خرید کرد وضعیت سفارش را در حال انجام قرار بدهد و و بعد بتوان در صفحه محصول یک کادری ایجاد کرد که کد را به صورت دستی در اون قرار بدهیم و مشتری بتوانند کد را در صفحه سفارشات خود ببیند.

لینک به ارسال
در در 1396/05/18, 08:00:52، kazaroonipersianscript گفته است :

قربون دستت

فقط امکانات زیر اگر نداره هم بهش اضافه کن

همانند افزونه License Manager بشود کد لایسنس داخلش فرستاد و بعد از خرید از موجودی کم بشه و پاک شود.

2) در صورتی که کد لایسنس تموم شد و کاربر خرید کرد وضعیت سفارش را در حال انجام قرار بدهد و و بعد بتوان در صفحه محصول یک کادری ایجاد کرد که کد را به صورت دستی در اون قرار بدهیم و مشتری بتوانند کد را در صفحه سفارشات خود ببیند.

اینجا تمام توضیحات هست

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

باسلام

ببخشید من میخواستم بدونم که این افزونه میشه

وقتی کاربر کد رو خریداری کرد

کد براسش از طریق افزونه سامانه اسمس وردپرس ارسال بشه؟/

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، blogerman گفته است :

کسی نیست جواب ما رو بده

این قابلیت رو نداره

بزودی افزونه ای مناسب + این قابلیت برای شما معرفی میشه (تجاری هست)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

2 2