آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

Mohammad

nielsen تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

638 پست در این موضوع قرار دارد

نیلسن (Nielsen) نسخه 2.4.7 فارسی نام یک پوسته تجاری ارائه شده توسط شرکت معتبر Yith می باشد که با نصب آن می توانید یک فروشگاه همه فن حریف با سیستم ووکامرس و با قابلیت های فراوان راه اندازی کنید! نیلسن دارای قابلیت های فراوانی می باشد که برخی از این قابلیت ها ، وجود چندین نوع صفحه نخست ، سازگاری با موبایل و تبلت ها ، قابلیت تنظیم رنگ بندی قالب ، وجود اسلایدر Revelation Slider ، پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوسر ، پشتیبانی از ابزارک ها و وجود ابزارک های اختصاصی ، نصب کننده اطلاعات پیشفرض به صورت خودکار ، می باشد. قابلیت های کلی را نام می بریم

دانلود قالب نیلسن nielsen فارسی رایگان

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه 2.4.7):

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

دوستان لطفا ابتدا ویدئوی موجود در مطلب رو مشاهده کنید. اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک ذکر کنید

ویرایش شده در توسط Mohammad
بروز رسانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا محمد بزرگوار بسیار از شما ممنونم و از سایت و انجمن بسیار خوبت

در ضمن خدمت دوستان عزیزی که مشکل دارن عرض کنم که حتما ویدیو مربوط به آموزش ببینید.نیازی نه به سوال دارید و نه به اینکه در مکان های دیگر به دنبال حل مشکلاتتان باشید

قالب برای فروشگاهم نصب کردم و بسیار بهتر از سایر قالب هافروشگاهم به نمایش در میاد

همواره امیدوارم سلامت،شاد و موفق باشید

www.iraninternetshop.ir

Mohammad rezarnmsh پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب بسیار خوبی هست،امیدوارم نسخه های بعدیشو هم پشتیبانی کنید و بروزرسانی کنید ، ممنون از شما

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، arman_gts گفته است :

قالب بسیار خوبی هست،امیدوارم نسخه های بعدیشو هم پشتیبانی کنید و بروزرسانی کنید ، ممنون از شما

حتما این برنامه رو خواهیم داشت. چون یک قالب stable و رایگان میخواستیم معرفی کنیم به کاربران . این پوسته تقریبا بهترین گزینه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا وقتی با موبایل سایتی که از قالب نیلسن استفاده میکند را باز میکنیم قسمت ثبت نام /ورود ندارد ولی با کامپیوتر چنین مشکلی وجود ندارد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، rezaadeli گفته است :

چرا وقتی با موبایل سایتی که از قالب نیلسن استفاده میکند را باز میکنیم قسمت ثبت نام /ورود ندارد ولی با کامپیوتر چنین مشکلی وجود ندارد؟

شما باید یه منوی اختصاصی برای موبایل تعریف کنید که مشکلتون رفع بشه

abalfazl پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من یک مشکل کوچک دارم با این قالب

favicon یا همون آیکون کوچکی که در جلوی نام سایت قرار میگیره در تنظیمات نیست

میشه راهنمایی کنید که چگونه می تونم favicon این قالب عوض کنم؟

در توضیحات انگلیسی این قالب باید favicon در  قسمت General<<<Setting<<<Favicon باشه در حالی که در منو های مربوط به ترجمه من این بخش پیدا نکردم

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

با احترام و تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، kianoush گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من یک مشکل کوچک دارم با این قالب

favicon یا همون آیکون کوچکی که در جلوی نام سایت قرار میگیره در تنظیمات نیست

میشه راهنمایی کنید که چگونه می تونم favicon این قالب عوض کنم؟

در توضیحات انگلیسی این قالب باید favicon در  قسمت General<<<Setting<<<Favicon باشه در حالی که در منو های مربوط به ترجمه من این بخش پیدا نکردم

با احترام و تشکر

کد زیر رو توی هدر سایتت بزار

<link href="http://Address/favicon.ico" rel="shortcut icon">

فقط آدرس فاوآیکونتو یا با فرمت png یا ico قرار بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت بزرگوارن عزیز،من قالب نیلسن را آپلود کردم ولی خیلی سنگینه حدود 20 الی 30 ثانیه طول می کشه تا سایت بیاد بالا اگر راه چاره ای هست لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور میشه این قالب رو در کنار قالب دیگر استفاده کرد؟مثلا برای سایت یه قالب باشه و برای ووکامرس همین قالب؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، jinus گفته است :

سلام خدمت بزرگوارن عزیز،من قالب نیلسن را آپلود کردم ولی خیلی سنگینه حدود 20 الی 30 ثانیه طول می کشه تا سایت بیاد بالا اگر راه چاره ای هست لطفا راهنمایی کنید؟

ممنون

این مربوط به هاستته. البته این دو سه روزه اینترنت کند هست و وضعیت نامشخصه. سرعت واقعی تو میتونی ابتدای هفته اینده متوجه بشی :)

در 3 ساعت قبل، jamshimi گفته است :

چطور میشه این قالب رو در کنار قالب دیگر استفاده کرد؟مثلا برای سایت یه قالب باشه و برای ووکامرس همین قالب؟

راهی نیست!

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید به عزیزان .

من یه پوسته حرفه ای می خوام برای فروشگام که پشتیبانی هم داشته باش کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/23/2016در21:40، rezaadeli گفته است :

در مورد تعریف یک منوی اختصاصی برای  موبایل را هنمایی نمایید؟ممنون

من هم دقیقا همین سوال رو دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، matisashop گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید به عزیزان .

من یه پوسته حرفه ای می خوام برای فروشگام که پشتیبانی هم داشته باش کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

همین پوسته برای یک فروشگاه حرفه ای بهترینه.سئو فوق العاده بالایی داره و من روی سایتم نصبش کردم

شما میتونی این پوسته نصب کنی و بعد هم مشکلی داشتی از این تاپیک مشکلات خودتو مطرح کنی

matisashop پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید

من دانلود کردم و گذاشتم بارگذاری شه وشد وقتی بارگذاری شد اخرش نوشت دوباره تلاش کنید . می تونم بدونم مشکلش چیه ؟ می تونه از کند بودن اینترنت باشه آیا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ،محمد جان(@mohammad) نسخه جدیدش فکر کنم موجود باشه الان ، بعد اینکه مدیریت لازم نیست فارسی شه ، من اصلا این فارسیارو نمیفهمم ! انگلیسیش بهتره ، گوگل ترانسلیت بهتر بود هیچی نمیشه فهمید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، matisashop گفته است :

من دانلود کردم و گذاشتم بارگذاری شه وشد وقتی بارگذاری شد اخرش نوشت دوباره تلاش کنید . می تونم بدونم مشکلش چیه ؟ می تونه از کند بودن اینترنت باشه آیا ؟

شما به صورت FTP و یا از درون هاست فایل zip رو آپلود کنید و بعدش اکسترکت کنید. سپس برید پیشخوان وردپرس و فعال کنید باید درست شه.

98cell.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کارو هم کردم ولی باز نشد میتونه مشکل از اینترنت باتا 100 میره ولی اخرش میگه دوباره تلاش کن یا ارور میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، matisashop گفته است :

این کارو هم کردم ولی باز نشد میتونه مشکل از اینترنت باتا 100 میره ولی اخرش میگه دوباره تلاش کن یا ارور میده

سلام

دقیقا چیکار کردین ک نشد؟
FTP با چه برنامه ای انجام دادین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه با همه روش های فوق تست کردید و آخرش خطا میده، به نظرم یکی از این دو مشکل برقراره:

1- هاست شما اجازه آپلود فایل هایی با این حجم رو نمیده (که البته بعیده چون 24 مگابایت حجمی نیست)

2- مشکل از اینترنت شماست و بهتره با یه نت پایدارتر تست کنید.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از هاست این ارور را میده  ielsen-1.2.7-persian_PersianScript.ir_.zip has been saved as /home/matisash45/domains/matisashop.com/public_html/nielsen-1.2.7-persian_PersianScript.ir_.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری