تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen
20 20

657 ارسال در این موضوع قرار دارد

یه سوال 

این ورتیکال منو که روی این قالب بر روی اسلاید شو هست رو میشه با چی بر روی قالبهای دیگه ساخت ؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید دوستان 
من این پوسته رو نصب کردم متاسفانه وقتی فعالش میکنم صفحه "محصول" یا "افزودن محصول" نمایش داده نمیشه و صفحه ای سفید لود میشه
میشه لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، vbsupport گفته است :

سلام من این قالبو استفاده کردم حدود 700 تا کالا هم گذاشتم و الان که سایت بالا اومده و یوزر بازدید داره بخاطر جیکوئری های مخصوصا بخش پرداخت و سفارش رم و سی پی یو به حدی بالا میره که سایت دان میشه

راهنمایی کنید لطفا

سلام و عرض ادب

هر قالبی بالاخره از یک سری خواض php و جاوا و ... استفاده میکنه که زمانی حجم بازدید و درخواست از اون سیستم خاص به سمت سرور ارسال میشه بالاجبار ، مصرف بالا میره ، البته باید بررسی کنید که همه چیز در شرایط نرمال باشه و مشکل جانبی وجود نداشته باشه ، میتونید از ادمین سرور میزان مصرف منابعتون رو که زیاد داره استفاده میشه بپرسین و بررسی و رفع کنید ( یک سری موارد غیر قابل رفع هست ) ، یه وقتایی به دلیل بازدید بالا و استفاده از قالب سنگین شما مجبور هستین از هاست های قدرتمند تر و یا در مرحله های بعدی از سرور های اختصاصی استفاده کنید

موفق باشید

در 22 ساعت قبل، masood30 گفته است :

یه سوال 

این ورتیکال منو که روی این قالب بر روی اسلاید شو هست رو میشه با چی بر روی قالبهای دیگه ساخت ؟؟؟؟؟؟

سلام و درود

اگر دانش html و css دارین میتونید بسازید البته به حالت های مختلف و با ویژگی های مختلف میشه پیاده سازی کرد ، در صورت تمایل در پیغام خصوصی هماهنگ کنید براتون کد کنم .

موفق باشید

در 22 ساعت قبل، vbsupport گفته است :

البته ورژن من 1.2.3 هست و این نسخه 1.2.7 که گذاشتین و تست نکردم

ممکنه حل بشه ؟

سلام و عرض ادب

در نسخه 1.2.7 بهینه تر شده ، اما باید تست بفرمایین و نتیجه اعلام کنید .

موفق باشید

در 18 ساعت قبل، amin52 گفته است :

سلام

اسلایدر عکس ها رو بهم ریخته نشون میده

کسی میدونه که چطور این مشکل حل میشه ؟؟

slider1.jpg

slider2.jpg

سلام و عرض ادب

خواستم سایتتون رو بررسی کنم و مشکل رو ببینم و رفع کنم ولی متاسفانه ساییتون رو حذف کردید و دارین دوباره نصب میکنید !

موفق باشید

در 39 دقیقه قبل، rendane گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان 
من این پوسته رو نصب کردم متاسفانه وقتی فعالش میکنم صفحه "محصول" یا "افزودن محصول" نمایش داده نمیشه و صفحه ای سفید لود میشه
میشه لطفا راهنمایی کنید

سلام و درود

از تنظیمات قالب + نصب بودن برگه ها مطمئن هستین ؟

موفق باشید

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Obka گفته است :

nv,n درود. سپاس گذارم از پاسختون

اما میخواستم ببینم ماژولی هست که مثل این  ورتیکال  منو روی اسلایدش کار کنه 

من چندتا ماژول دیدم و تست کردم اما جواب نداد

توی یخ قالب دیدم یه همچین چیزی داره اما هرچی سرچ کردم ماژولشو پیدا نکردم

اسم قالبه مکس شاپ بود همچین add on  تو ویژوال کامپوزرش اضافه بود 

yavertical mega menu 

خیلی خوب و جالب کار میکنی

تو قالب نیلسن از چه ماژولی استفاده میکنه یا از چه شرت کدی؟؟؟؟

aa.JPG

لینک به ارسال

ببینید یک سری موراد ارتباطی با ماژول و پلاگین نداره منظورم این هست چیز اماده ای نیست و افزونه این رو برای شما نمیسازه یا حداقل بهتره بگم من تا الان ندیدم همچین چیزی رو افزونه بسازه تقریبا به دلیل شخصی سازی بالا افزونه این کار رو نمیکنه در مورد بحث short code هم ، شما وقتی کدی رو مینویسن میتونید براش یک فراخوان بر مبنای php و یا یک شورت کد تعریف کنید ....

البته ممکنه در پاسخ به سوالتون به خوبی متوجه منظورتون نشدم که دقیقا چه چیزی میخوایین اما در پاسخ به سوال پست قبلی ، ایجاد و راه اندازی همچین منوهایی با قابلیت شخصی سازی و ... منوط به کد نویسی دستی و اختصاصی هم هست ( نه صرفا با افزونه )

موفق باشید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Obka گفته است :

ببینید یک سری موراد ارتباطی با ماژول و پلاگین نداره منظورم این هست چیز اماده ای نیست و افزونه این رو برای شما نمیسازه یا حداقل بهتره بگم من تا الان ندیدم همچین چیزی رو افزونه بسازه تقریبا به دلیل شخصی سازی بالا افزونه این کار رو نمیکنه در مورد بحث short code هم ، شما وقتی کدی رو مینویسن میتونید براش یک فراخوان بر مبنای php و یا یک شورت کد تعریف کنید ....

البته ممکنه در پاسخ به سوالتون به خوبی متوجه منظورتون نشدم که دقیقا چه چیزی میخوایین اما در پاسخ به سوال پست قبلی ، ایجاد و راه اندازی همچین منوهایی با قابلیت شخصی سازی و ... منوط به کد نویسی دستی و اختصاصی هم هست ( نه صرفا با افزونه )

موفق باشید

سپاس گذارم از پاسختون

من سوالم اینه بعضی از قالبها مثل همین نیلسن یا مکس شاپ تو بخش ویژوال کامپوزرشون کمی بخشهای متفاوت با هم دارن

یعنی یه چیزهایی اضافه دارن که من به دید خودم اینطوری میاد که با یه ماژول دیگه بهشون اضافه میشه

من میخواستم این رو بدوم که در این قالب با چی به این افزونه اضافه شده

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، masood30 گفته است :

بعضی از قالبها مثل همین نیلسن یا مکس شاپ تو بخش ویژوال کامپوزرشون کمی بخشهای متفاوت با هم دارن

پلاگین قدرتمند Visual Composer یه سری الحاقات داره که برخی آیتم ها رو بهش اضافه میکنه. مثل پلاگین Ultimate Addons for Visual Composer

لینک به ارسال

سلام

یه دنیا ممنون که این قالب رو به صورت رایگان برای ما ترجمه کردید.

یه سوال ؟

میخواستم بدونم Favicon رو چجوری میتونم تغییر بدم ؟

پیشاپیش سپاسگذارم

لینک به ارسال
در در 3/11/2016در13:03، erfangunner گفته است :

سلام

یه دنیا ممنون که این قالب رو به صورت رایگان برای ما ترجمه کردید.

یه سوال ؟

میخواستم بدونم Favicon رو چجوری میتونم تغییر بدم ؟

پیشاپیش سپاسگذارم

در صورتی که در تنیمات قالب همچین امکانی وجود ندارد ، کافیسن فاویکن خودتون رو به صورت fav.ico در روت هاست و یا در برخی موارد در پوسته قالب خودتون اپلود کنید .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام قالب من 1.1.1 هست

و مشکلش اینه وقتی که استانی انتخاب می کنی شهر های اون استان رو نشون نمی دهUntitled.thumb.png.3957a6e4113e179fdd0ff

لینک به ارسال

دوستان قسمت سرچ قالب کار نمیکنه!!! هیچ محصولی رو پیدا نمیکنه و ajax نیز فعال نیست!!!! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام من این قالب رو نصب کردم ولی نمیدونم با چه افزونه ای باید اسلایدر صفحه اصلی رو اضافه کنم و کلا درباره اسلایدرش اطلاعات میخوام . چون توی دمو و چندتا سایت که این قالب رو نصب کردن دیدم که اسلایدر دارن . باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید...

و اینکه منوی کنار اسلایدر که  فروش بر اساس دسته‌بندی  هست رو چطور باید بیارم؟؟؟

ویرایش شده در توسط medifa
اضافه کردن

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، medifa گفته است :

سلام من این قالب رو نصب کردم ولی نمیدونم با چه افزونه ای باید اسلایدر صفحه اصلی رو اضافه کنم و کلا درباره اسلایدرش اطلاعات میخوام . چون توی دمو و چندتا سایت که این قالب رو نصب کردن دیدم که اسلایدر دارن . باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید...

و اینکه منوی کنار اسلایدر که  فروش بر اساس دسته‌بندی  هست رو چطور باید بیارم؟؟؟

برای اسلایدر ، از طریق منوی revolation slider اقدام کنید

برای مورد منوی کنار اسلایدر ، ویدئوی آموزشی رو دنبال کنید

لینک به ارسال

سلام 

این پوسته رو چندین بار نصب کردم گاهی بخصوص در بخش هدر سایت منو ها بهم میریزه و مشکل ساز میشه که شاید ایراد از کار من باشه ...

اما چندین بار از جا های مختلف توی دمو این سایت رو آنالیز کردم و حجم توال پیج سایزم 

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
 در این آدرس حتی با حذف اسلاید شو و افزونش به زیر سه و هفت دهم مگ نرسید در حالی که بیشتر دمو های خارجی که توی سایت هاشون بود زیر دو مگ بود حتی زمانی که بدون درون ریزی دمو های خود سایت رو بالا میاوردم هم حجک حدود سه و نود بود و با تصاویر و اسلاید شو با ابعادی که مشخص کرده بود بالای چهار مگ و این عملا قالب رو غیر قابل استفاده کرده بود برای من و من هم نفهمیدم ایراد کار کجاس امیدوارم دوستان بتونن کاری کنن این قالب زیبا قابل استفاده تر بشه 

لینک به ارسال

سلام. من این قالب رو نصب کردم. میخوام اون منوی "فروش بر اساس دسته بندی" مثل دمو ثابت باشه و رو هر کدوم که میریم یه منوی مربعی شامل زیرمجموعه هاش بیاد (مثل دمو)

ولی برای من به صورت منوی معمولی بازشو هست که باید موس بیاد روش تا باز شه. دسته بندی های ووکامرس رو در اون قسمت قرار دادم. 

چون قبلا فروشگاهم رو ساختم نمیخوام از Import Data استفاده کنم.

توی ویدیو هم چیزی در این مورد توضیح داده نشده بود.

چیکار باید کرد؟ با تشکر

لینک به ارسال

با سلام من نسخه کامل و فارسی رو دارم بدون هیچ مشکلی کسی خاست اطلاع بدین

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

با سلام

من پوسته رو نصب کردم ولی این پیغام رو میده نمیدونم باید چکار کنم

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/namanama/public_html/shop/wp-content/themes/nielsen/theme/plugins/yit-framework/modules/contact-form/yit-contact-form.php on line 712
لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در در 3/25/2016در09:46، dadashi1360 گفته است :

با سلام

من پوسته رو نصب کردم ولی این پیغام رو میده نمیدونم باید چکار کنم

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/namanama/public_html/shop/wp-content/themes/nielsen/theme/plugins/yit-framework/modules/contact-form/yit-contact-form.php on line 712
لطفا راهنمایی کنید

اگه با موفقیت نصب شده، پلاگین YIT Contact Form رو حذف کنید و جدیدترین نسخه اش رو در سایت بارگذاری کنید.

لینک به ارسال
در در 3/20/2016در17:30، Gamecock گفته است :

سلام. من این قالب رو نصب کردم. میخوام اون منوی "فروش بر اساس دسته بندی" مثل دمو ثابت باشه و رو هر کدوم که میریم یه منوی مربعی شامل زیرمجموعه هاش بیاد (مثل دمو)

ولی برای من به صورت منوی معمولی بازشو هست که باید موس بیاد روش تا باز شه. دسته بندی های ووکامرس رو در اون قسمت قرار دادم. 

چون قبلا فروشگاهم رو ساختم نمیخوام از Import Data استفاده کنم.

توی ویدیو هم چیزی در این مورد توضیح داده نشده بود.

چیکار باید کرد؟ با تشکر

سلام من هم این مشکل رو دارم.

وقتی خودم یک فهرست می سازم و به منو میدم، حالت دمو رو نداره و اگه عکسی هم بهش بدم کلا بهم میریزه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

20 20