تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen
20 20

660 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، emadrezayat گفته است :

با سلام

دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید:

1- در قالب نیلسن من تصویر پس زمینه برای منوی کشویی به درستی اعمال نمیشه و بجای اینکه به پس زمینه ی زیر منو تبدیل بشه به زیر عنوان منو میچسبه.چطور میتونم اصلاحش کنم؟

2- چطور میشه SWATCH های مربوط به رنگ محصولات رو در صفحه ی محصول نمایش داد؟

ممنون

سوال دومتو نمیدونم کامل  ولی اگه چیزی باشه که من برداشت کردم ، من افزونه شو نصب کردم کار میکنه... از توی ابزارک ها فعال میکنی فیلترشو و توی صفحه فروشگاه قرارش میدی...

سوال اول : باید افزونه مگامنو رو نصب کنی بعد توی فهرست ها منوی دلخواهتو بسازی. بعد بیای توی مگامنو و از طریق ویژوال کمپوسر مگامنوتو ویرایش کنی و عکس بهش اضافه کنی... من اوایل همین مشکلات رو  داشتم با این قالب و اینا رو نمیدونستم. بعد که قالبمو کلا تغییر دادم فهمیدم چطوری بوده..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، pejmanpk گفته است :

تصویر داخل فیلم.png

تصویر قالب.png

خطا.png

سلام دوست گرامی 

چنین مشکلی برای بنده هم بود و علت ان قدیمی بودن نسخه ویژوال کامپوزر میباشد 

همان طور که میدانید  دوستان زحمت کشیدن لینک دانلود نسخه پولی و جدید ویژوال را گذاشتند ؟

ان را نصب کنید و مشکلتان حل میشود

لینک به ارسال
در هم اکنون، timbird گفته است :

سلام دوست گرامی 

چنین مشکلی برای بنده هم بود و علت ان قدیمی بودن نسخه ویژوال کامپوزر میباشد 

همان طور که میدانید  دوستان زحمت کشیدن لینک دانلود نسخه پولی و جدید ویژوال را گذاشتند ؟

ان را نصب کنید و مشکلتان حل میشود

خب نسخه جدید روهم نصب کردم وقتی ویرایش صفحه رومیزنم این خطارومیده

خطا.png

لینک به ارسال

تصویر داخل فیلم.png

تصویر قالب.png

خطا.png

شما وارد کنترل پنل هاست شوید و در مسیر پلاگین ها اول ویژوال کامپوزر یک بک اپ بگیرید و بعد حذف کنید و بعد اون نسخه ای در صفحه 6 هست را دانلود کنید ( این نسخه درست است ) این را اپلود کنید و مشکلتان حل میشود

http://forum.persianscript.ir/applications/core/interface/file/attachment.php?id=3965

لینک به ارسال

سلام دوستان

اینم اخرین نسخه قالب نیلسون. من در حد سوادم سعی کردم فایل های فارسی رو هم توش بگذارم از نسخه قبلی تم ولی بعضی کلمات ممکنه انگلیسی باشه که باید تو بخش حلقه ترجمه خودتون یه دستی بکشید مثلا اخطار معلوم نبودن هزینه پستی.

فولدر آموزشش رو هم گذاشتم که راحت اموزش میده و خیلی عالیه

با مسولیت خودتون اپدیت کنید

سعید

nielsen-fa-saeedsm.zip

Documentation.zip

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، timbird گفته است :

شما وارد کنترل پنل هاست شوید و در مسیر پلاگین ها اول ویژوال کامپوزر یک بک اپ بگیرید و بعد حذف کنید و بعد اون نسخه ای در صفحه 6 هست را دانلود کنید ( این نسخه درست است ) این را اپلود کنید و مشکلتان حل میشود

http://forum.persianscript.ir/applications/core/interface/file/attachment.php?id=3965

سایت من روی لوکال هاست هست.کلا وردپرس روباقالب نیلسن حذف کردم دوباره از اول ورد پرس وقالب وپلاگین هاروهم نصب کردم باهمین ورژن جدیدی که بالا بود ولی بازم این خطارومیده

لینک به ارسال

تصویر داخل فیلم.png

تصویر قالب.png

خطا.png

متاسفانه من با لوکال هاست کار نکردم 

من برای خودم همون کار هارا کردم درست شد

امیدوارم دوستان راهنماییتون کنند

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، pejmanpk گفته است :

سایت من روی لوکال هاست هست.کلا وردپرس روباقالب نیلسن حذف کردم دوباره از اول ورد پرس وقالب وپلاگین هاروهم نصب کردم باهمین ورژن جدیدی که بالا بود ولی بازم این خطارومیده

حتی من از وردپرسwordpress-4.5.2-fa_IR استفاده میکردم باورژن پایین ترش هم یعنیwordpress-4.4.2-fa_IRامتحان کردم ولی بازم همینجوره

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، timbird گفته است :

متاسفانه من با لوکال هاست کار نکردم 

من برای خودم همون کار هارا کردم درست شد

امیدوارم دوستان راهنماییتون کنند

بازم ممنون بخاطر راهنماییتون

لینک به ارسال

سلام دوستان

من به یک مشکل آزار دهنده خوردم که دیگه خستم کرده ممنون میشم راهنمایی کنید. سایت اینجاست www.dukan.ir/shop
تو دید موبایل مشکل ندارم. ولی تو عرض صفحه دستکتاب بهم ریختگی دارم(عکس ۱) . ویدجت های مختلف رو چک کردم ببینم کدوم درست کار میکنن. تهش متوجه شدم از تنظیمات ریسپانسیو هست. وقتی از حالت ریسپانسیو برمیدارم تو برگه اول ۲ تا ستون میبینم . باکس محصولات درست و منظم هست. ولی خوب دید موبایل داغون میشه (همونه کوچیک شده) ولی وقتی ریسپانسیو روشن میشه خودش باید فرض بگیره مثلا برای عرض صفحه ۷۶۰ به بالا مود دسکتاپ بیاره بالا (همون ۳ ستون محصول) و برای عرض کمتر ازاون تک ستونی . ولی ظاهرا اینجا مشکل داشت. فرقی بین عرض صفحه موبایل و دستکتاپ نمیگذاره. 

اما رفتم تو ویژوال کامپوزر و بخش تنظیمات طراحی شو فعال کردم. چک کردم دیدم فرق میگذاره. یعنی وقتی عرض صفحه از ۷۶۰ کمتر بشه ستون سمت راست رو برمیداره میگذاره پایین صفحه (یعنی تشخیص داده عرض صفحه زیاده یا کمه) ولی چرا ویدجت نمایش کالا وقتی ریسپانسیو روشن هست دیگه نمیتونه ستونی و باکسی نمایش بده (مثلا ۲ یا سه ستون کنار هم؟) 

خلاصه اینکه من میخوام تو حالت دستاپ یوزر ۳ تا ستون محصول ببینه و تو حالت موبایل یک دانه. چی کار کنم رفقا و علما؟

ممنونم

1.png

2.png

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی 

متاسفانه وقتی گزینه import data در قسمت sample data میزنم در حالت بارگذاری باقی میمونه و عملکردی نداره PHP سرور هاست ورژن 4.4.45 هست میتونه به این موضوع مرتبط باشه؟ راهی داره بارگذاری قالب بتونم انجام بدم؟ با تشکر

لینک به ارسال

سلام خدمت تمامی دوستان

اول خسته نباشید بگم به استارتر عزیز

و بعد هم چندتا مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید

1- بعد از نصب فوق العاده سرعت سایت کاهش پیدا کرد به طوری که بعضی وقتها اصلا سایت بالا نمیاد

2- هزینه پست زده 106 هزار تومان . چطوری ادیتش کنم؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

واقعا قالب همه چیز تمومیه فقط یه سری مشکلات باهاش دارم:

۱. اعداد توش فارسی نمیشه با افزونه جلالی یا فارسی دیت 

(این روش هم جواب نداد 

)

البته از روش گفته شده توی لینک زیر میشه فارسی بشه ولی نمی خوام از جی کوئری استفاده بشه

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

۲. توی تصویر زیر  میبینید که تصویر کوچک پشت متن قرار نگرفته دلیلش چیه؟

06-16-2016 06-37-34 ب.jpg

3. این مورد هم که وقتی یه باکس محصولات میزارم و به صورت 6 ستونه تنظیم میکنم نمیدونم چرا نصف صفحه رو اشغال میکنه و سه ستونه میشه عملا حتی با ایمپورت کردن نمونه هم همین مشکل بود.

5762c0be9626e_06-16-201607-37-22.thumb.j

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، 70mohammad گفته است :

سلام

(این روش هم جواب نداد 

)

البته از روش گفته شده توی لینک زیر میشه فارسی بشه ولی نمی خوام از جی کوئری استفاده بشه

محتوای مخفی

3. این مورد هم که وقتی یه باکس محصولات میزارم و به صورت 6 ستونه تنظیم میکنم نمیدونم چرا نصف صفحه رو اشغال میکنه و سه ستونه میشه عملا حتی با ایمپورت کردن نمونه هم همین مشکل بود.

آدرس سایت

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Alaric گفته است :

آدرس سایت

فعلا روی لوکال 

البته به خاطر همین مشکل روی هاست هم تست زدم که باز همین مشکل بود ولی از روی سایت برش داشتم

لینک به ارسال
در در 6/12/2016در18:31، saeedsm گفته است :

سلام دوستان

اینم اخرین نسخه قالب نیلسون. من در حد سوادم سعی کردم فایل های فارسی رو هم توش بگذارم از نسخه قبلی تم ولی بعضی کلمات ممکنه انگلیسی باشه که باید تو بخش حلقه ترجمه خودتون یه دستی بکشید مثلا اخطار معلوم نبودن هزینه پستی.

فولدر آموزشش رو هم گذاشتم که راحت اموزش میده و خیلی عالیه

با مسولیت خودتون اپدیت کنید

سعید

nielsen-fa-saeedsm.zip

Documentation.zip

سلام

آموزشش کاربردی بود

یه قسمتش در مورد TOOLTIP رو منوی اصلی یه اشاره کرده

فقط مشکل اینه که متن انگلیسی میشه براش گذاشت مثلا NEW یا همون HOT

ولی فارسی جواب گو نیست 

• کسی میتونه راه حلش رو بگه؟

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، 70mohammad گفته است :

سلام

(این روش هم جواب نداد 

)

محتوای مخفی

سلام

علت  به هم ریختگی قالب در نمایش تعداد سطر و ستون به خاطر ناسازگاری ورژن جدید ووکامرس 2.6 که به تازگی بروزرسانی شده با قالب نیلسن  هست , چاره کار اینه که یا باید آخرین نسخه نیلسن (در حال حاضر 1.3.2 ) رو نصب کنی و یا ورژن ووکامرس قبلی 2.5.5 رو مجددا نصب کنی که خود من روش دوم رو انجام دادم و مشکل حل شد .

یه سوال هم خودم دارم :
تو ورژن جدید قالب بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بحش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.

لینک به ارسال

سلام

در بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بخش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، roolee گفته است :

سلام

در بخش بالای سایت که محتویات سبد خرید رو نشون میده , باکس ترجمه نشده و به جای متن (0 مورد- 0تومان) متن ترجمه نشده (00-items تومان) قرار داره , از کدام بخش میتونم متن باکس رو ترجمه کنم.

پلاگین فارسی ساز ووکامرس رو نصب کردید؟ از

محتوای مخفی

اگه نصب کردید و هنوز این مشکل هست برید توی قسمت "حلقه های ترجمه اش" و دو عبارت items و item رو خودتون ترجمه اش رو قرار بدید درست میشه 

به این حالت :

Untitled4.thumb.png.4c748e4998fbcf250a15

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، 70mohammad گفته است :

پلاگین فارسی ساز ووکامرس رو نصب کردید؟ از

محتوای مخفی

اگه نصب کردید و هنوز این مشکل هست برید توی قسمت "حلقه های ترجمه اش" و دو عبارت items و item رو خودتون ترجمه اش رو قرار بدید درست میشه 

به این حالت :

Untitled4.thumb.png.4c748e4998fbcf250a15

سلام

ممنون پلاگین فارسی ساز ووکامرس نصب هست . ولی از طریق حلقه ترجمه حل شد . ممنون

لینک به ارسال

سلام من ورژن آخر این قالب رو نصب کردم..

تقریبا همه چیزش درسته فقط به هیچوجه سرچش کار نمیکنه!

جریان چیه؟ جالب اینه که تو فیلم آموزشی هم به همین شکل مشکل داره ولی اون فردی که آموزش میده اصلا توجه نمیکنه!

در ورژن درست قالب باید کنار بخش جستجو قسمتی برای انتخاب دسته هم باشه که در فیلم آموزشی هم مثل وضعیت من همچین قسمتی دیده نمیشه در صورتی که در دموی قالب موجوده..

کسی میدونه چشه؟

( بروز رسانی) : دوستان این مشکل با نصب پلاگین yith-woocommerce-ajax-search حل میشه!

ویرایش شده در توسط LORDAmiroo

لینک به ارسال
در در 2/22/2016در23:28، Mohammad گفته است :

با نیلسن (Nielsen) نسخه 2.4.7 فارسی نام یک پوسته تجاری ارائه شده توسط شرکت معتبر Yith می باشد که با نصب آن می توانید یک فروشگاه همه فن حریف با سیستم ووکامرس و با قابلیت های فراوان راه اندازی کنید! نیلسن دارای قابلیت های فراوانی می باشد که برخی از این قابلیت ها ، وجود چندین نوع صفحه نخست ، سازگاری با موبایل و تبلت ها ، قابلیت تنظیم رنگ بندی قالب ، وجود اسلایدر Revelation Slider ، پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوسر ، پشتیبانی از ابزارک ها و وجود ابزارک های اختصاصی ، نصب کننده اطلاعات پیشفرض به صورت خودکار ، می باشد. قابلیت های کلی را نام می بریم

دانلود قالب نیلسن nielsen فارسی رایگان

آخرین نسخه فارسی شده (نسخه 2.4.7):

http://www.persianscript.ir/?p=5905

دوستان لطفا ابتدا ویدئوی موجود در مطلب رو مشاهده کنید. اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک ذکر کنید

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر ویژه بابت گذاشتن این قالب زیبا.

من حدود یک ماه بود که این قالب رو نصب کرده بودم و مشکلی هم نداشت تا اینکه چند روز پیش یه سری آپدیت برای افزونه ها اومده بود که من همشو

آپدیت کردم ولی الان مشکلی که دارم اینه که محصولات فروشگاه فقط تو نصف صفحه دیده میشن و نصف صفحه خالیه ممنون میشم اگر کمک کنید.

من در پیوست یه اسکرین شات هم از صفحه فروشگاه گرفتم و گذاشتم.

Untitled-1.jpg

لینک به ارسال

سلام من هم مثل پست قبلی همچین مشکلی دارم و در صفحه  اصلی محصولات توی نصف صفحه  هستند و ردیفی نیستند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

20 20