• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

13 پست در این موضوع قرار دارد

https://null24.net/wp-content/uploads/2016/09/Dokan-Plugin-v2.4.12.jpg

حتما تا به حال به این فکر کردید که به وسیله ووکامرس فروشگاه راه اندازی کنید و یا اجازه بدید که کاربران سایت شما محصولاتشون رو بفروش برسونند ، ما امروز یک افزونه رو برای شما معرفی خواهیم کرد که بوسیله اون بتونید هر تعداد که بخواهید فروشنده در سایت داشته باشید و کسب درآمد کنید. قبلا افزونه ای برای این کار را معرفی نموده بودم که رایگان بود و از طریق پنل مدیریتی قابلیت نصب داشت که در اینجا "

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
" می توانید اطلاعات آن را مشاهده نمایید. و اما افزونه پولی دکان:

افزونه چند فروشندگی دکان این امکان رو میده که کاربران در سایت شما برای خودشون پنل بسازند و محصولاتشون رو بفروش برسونند. میتوانید درصد فروش برای فروشندگان سایتتون تعیین کنید و از طریق پنل مدیریت آن سیستم را شخصی سازی کنید و همچنین می توانید فروشندگان ویژه تعیین کنید و یا برای فروشندگان اطلاعیه ارسال نمایید.

کاربران می توانند محصولات خود را بدون دسترسی به پیشخوان وردپرس محصولات را ارسال کنند برای محصولات خود کد تخفیف تعیین کنند ، صفحه فروشگاه با آدرس دلخواه بسازند و بسیاری ویژگی دیگر که با آنها آشنا خواهید شد.از نمونه سایت هایی که از این افزونه استفاده کردند میتونیم سایت مارکت وردپرس رو به شما معرفی کنیم که از همین افزونه وردپرس استفاده کرده ( البته کمی شخصی سازی شده) شما هم همین حالا میتونید یک مارکت بزرگ رو راه اندازی کنید و درآمدزایی کنید.

امکانات و ویژگی های پنل مدیریتی و کاربری افزونه دکان:

• بررسی، تایید و یا لغو درخواست های برداشت وجه فروشندگان سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی کوپن تخفیف  برای فروشندگان سایت
  • تعیین درصد کمیسیون فروش به صورت کلی و تکی
  • تعیین کردن حداقل موجودی جهت برداشت وجه
  • ارسال اطلاعیه برای تمام فروشندگان و یا فروشندگان ویژه
  • قابلیت بررسی و تایید تمام محصولات توسط مدیر سایت
  • فعال یا غیر فعال سازی مدیریت دیدگاه های سای توسط فروشندگان
  • امکان فعال کردن ویژگی ثبت محصولات برای یک فروشنده بدون نیاز به تایید مدیرسایت
  • پنل تنظیمات جهت مدیریت کاربران و عملکردهای مرتبط
  • امکان تعیین فروشنده به عنوان فروشنده ویژه
  • امکان ثبت نام فروشنده در صفحه ثبت نام ووکامرس
  • قراردادن یک برگه مجزا برای هر فروشنده
  • ثبت و حذف و ویرایش محصولات
  • مدیریت روش های ارسال محصولات
  • مدیریت دیدگاه های محصولات خود در سایت
  • مشاهده گزاش کامل از فروش با امکان تعیین بازه زمانی
  • مدیریت کوپن های تخفیف برای محصولات خود
  • امکان ثبت درخواست برداشت موجودی مطابق با قوانین تعیین شده از سوی فروشنده و کاربر
  • امکان ثبت شماره حساب یا شماره کارت بانکی جهت واریز وجه
  • امکان ثبت مشخصات کامل فروشگاه خود و  قرار دادن عکس
  • امکان تعیین عکس شاخص برای هر محصول
  • و …

این افزونه فارسی سازی نشده است. (در حال ترجمه)

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با این افزونه امکان فروش محصولات فیزیکی هم هست ؟

خب ، اگر هست ، خریدار باید تاییده بده که محصول بدستش رسیده تا پول به حساب فروشنده واریز بشه ؟

کلا ساز و کارش چه طوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، nbastreet گفته است :

سلام.

نسخه 2.5 و فارسی رو می تونید از لینک زیر تهیه کنید:

در مورد سوال دوستمون در رابطه با تایید ارسال محصول توسط خریدار، فعلا افزونه این قابلیت را ندارد. شما در تایید فروشندگان خود باید تضمین های کافی رو دریافت کنید...

شما چرا تبلیغ می کنی؟ سوال جواب بدید اما حق تبلیغات ندارید.

Mehr@ban پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، nbastreet گفته است :

بنده سراغ ندارم اما در کل این روند اشتباه هست و فکر نمی کنم در هیچ اسکریپتی وجود داشته باشد!! شاید خریدار هیچ موقع اعلام نکند که محصول رو دریافت کرده!! تکلیف چیه اون موقع؟

دریافت رسید ارسال از فروشنده مطمئن ترین راه برای اطمینان از ارسال محصول هست. می تونید به فروشنده ها اعلام کنید زمانی تسویه حساب میشه که رسید ارسال محصول رو برای شما ارسال کنند...

پیشنهاد بسیار خوب و عالی بود

فقط فکر میکنم تووی تراکنش های بالا زمانبر بشه

باز هم سوالم میشه اینکه اسکریپت یا افزونه ای برای این کار هست ؟

با این افزونه امکان این کار هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای فارسی سازی تو چه مرحله ای هستید ؟ اگه لینک ترجمه آنلاینش رو بگذارید همه با هم ترجمش میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

امکان نمایش محصولات اضافه شده توسط فروشندگان (از طریق افزونه دکان) در یک برگه خاص هست ؟

یعنی بین محصولات خود سایت با محصولات فروشندگان در نمایش تمایز وجود داشته باشه و فروشند گان رو بتونیم در یک برگه جدا نمایش بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدتها پیش من روی دکان خیلی کار کردم

و سعی کردم ازش چیزی مثل ایسام بسازم.

یعنی فروشنده که محصول رو میفروشه تا زمانی که خریدار تأیید نکنه مبلغ به حساب فروشنده منظور نشه. و البته برای خریدار هم فقط 48 ساعت زمان باشه که اگه تایید نکرد سیستم بصورت خودکار یا مدیر سایت بصورت دستی تایید کنه.

و همینطور تمام راههای ارتباطی رو هم برای فروشنده و خریدار قطع کردم و جوری باشه که فقط معامله داخل سایت صورت بگیره نه بیرون از سایت.

ولی دو تا مشکل داشتم

اول اینکه فرمی برای ارتباط خریدار و فروشنده بود ولی نمیشد محتوایی که رو که خریدار و فروشنده برای هم مینویسن توسط مدیر دیده بشه.. نتونستم حلش کنم. چون این مورد باید تحت کنترل میبود.

دوم  اینکه مشکلی در اعمال مبلغ به حساب فروشنده داشت. یعنی اینکه وقتی فروشنده فروشی رو انجام داد توی پنلش نشون نمیداد که چقدر فروش کرده یا چقدر سهمش شده حتی وقتی مدیر مبلغ رو به حسابش منظور میکرد.

از آخرین نسخه بصورت پریمیوم استفاده کردم و در حال حاضر دارم روی فارسی سازیش کار میکنم که بهتر باشه.

افزونه خوبیه جا برای کار زیاد داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امکانش هست فروشندگانی که قبلا از طریق افزونه WC Vendors  ثبت نام کردن و محصول اضافه کردن رو به این افزونه دکان منتقل کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس

بعد از نصب با این ارور ها مواجه میشم : 

راه حلی هست یا اصلا مورد عمومی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل setup-wizard.php رو باز کنید. با یک ادیتور مناسب مجدد ذخیره کنید. (encoding utf-8)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری