آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

unitypackage

مشکل yahoo با فایل های دانلودی در ووکامرس

47 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام؛

دوستان مشکل مثل اینکه برطرف شده

برای من که دیگه مشکلی نبوده از صبح تا به الان

شما هم بررسی و اعلام نتیجه کنید

با تشکر

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکل ریدایرکت لینک های ووکامرس به یاهو با بروزرسانی ووکامرس فارسی به نسخه 2.6.2 رفع شد، تشکر از مدیران ووکامرس فارسی.

ضمنا می تونین با استفاده از افزونه زیر این مشکل رو حل کنید با تشکر از مدیر سایت

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
که فارسی سازی و طراحی قالبها و پلاگین های کلاسی پرس رو انجام میدن و مهندس حنان ستوده ابراهیمی

لینک دانلود افزونه:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

موفق باشید.

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، bamba گفته است :

سلام

مشکل ریدایرکت لینک های ووکامرس به یاهو با بروزرسانی ووکامرس فارسی به نسخه 2.6.2 رفع شد، تشکر از مدیران ووکامرس فارسی.

ضمنا می تونین با استفاده از افزونه زیر این مشکل رو حل کنید با تشکر از مدیر سایت

که فارسی سازی و طراحی قالبها و پلاگین های کلاسی پرس رو انجام میدن و مهندس حنان ستوده ابراهیمی

لینک دانلود افزونه:

موفق باشید.

ضمن تشکر از شما و مهندس مطهری (مدیر نسیم نت) که از دوستان بنده هستند ، حنان ابراهیمی ستوده بنده هستم که این پلاگین رو نوشتم و همین افزونه هست که توی بسته ووکامرس پارسی توسط خود بنده اضافه شده . پس اگه از ووکامرس پارسی استفاده میکند نیازی نیست که این افزونه رو نصب کنید چون جفتشون یکی هستند .

mohamad_a226 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

ضمن تشکر از شما و مهندس مطهری (مدیر نسیم نت) که از دوستان بنده هستند ، حنان ابراهیمی ستوده بنده هستم که این پلاگین رو نوشتم و همین افزونه هست که توی بسته ووکامرس پارسی توسط خود بنده اضافه شده . پس اگه از ووکامرس پارسی استفاده میکند نیازی نیست که این افزونه رو نصب کنید چون جفتشون یکی هستند .

دوست عزیز این مشکل شاید حل بشه واسه قسمت دانلود ولی کلی حل نشده چون از زیر ساخت هاست و لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید ووکامرس مشکلی نداشه شما شاید تونسته باشید لینک دانلودو درست کنید ولی اینو بدونید و امتحان کنید اخر آدرس سایتتون بک اسلش و yahoo.com اضافه کنید هر سایتی که سرورش از خارجه و رو ای پی ایرنه این مشکلو داره و ریدایرکت میشه مثال خود سایت پرشین اسکریپت

نظر بنده اینه از ssl استفاده کنید که هم رو سئو تاثیر گذاره و هم امنیت و این مشکلا پیش نمیاد

موفق باشید

radiomosbat.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، behzadpinkboy گفته است :

دوست عزیز این مشکل شاید حل بشه واسه قسمت دانلود ولی کلی حل نشده چون از زیر ساخت هاست و لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید ووکامرس مشکلی نداشه شما شاید تونسته باشید لینک دانلودو درست کنید ولی اینو بدونید و امتحان کنید اخر آدرس سایتتون بک اسلش و yahoo.com اضافه کنید هر سایتی که سرورش از خارجه و رو ای پی ایرنه این مشکلو داره و ریدایرکت میشه مثال خود سایت پرشین اسکریپت

نظر بنده اینه از ssl استفاده کنید که هم رو سئو تاثیر گذاره و هم امنیت و این مشکلا پیش نمیاد

موفق باشید

radiomosbat.com

دوست عزیز !

اینجا انجمن ووکامرس پارسی هست و ما هم کاری با کلیات شبکه اینترنت ایران نداریم ... ما چون کاربرهای ووکامرس پارسیمون مشکل داشتند سعی کردیم براشون بر طرف کنیم تا حالا به قول شما زیر ساخت بیاد و این موضوع رو در سایر قسمت ها برطرف کنه یا اگه کاربر با افزونه edd یا افزونه دیگه ای مشکل داره به طریق دیگه خودش رفع کنه ...

در قسمت ووکامرس در خدمتتون هستیم .

jamshimi Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون که مشکل رو حل کردید کلی اینترنت رو برای این مشکل زیر رو کرده بودم ولی نتیجه نداشت تا اینکه شما مشکلو رفع کردید

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این افزونه رو نصب کردم ولی وقتی لینک دانلود رو می ده و روی لینک کلیک می کنم این پیغام میاد:

Fatal error: Call to private method WC_Download_Handler::count_download() from context 'wc_yahoo_redirect_hannanstd' in /public_html/wp-content/plugins/wc_yahoo_redirect/index.php on line 103

از طرفی وقتی می خوام بی خیال این افزونه بشم و خود ووکامرس رو به روز کنم، قالبم به هم می ریزه. به صورتی که به جای این که تو هر ردیف 4 محصول نشون بده، 2 محصول نشون میده. یعنی تو صفحه دسته بندی محصولات، سمت چپ خالی میشه و همه محصولا سمت راست صفحه میان اونم فقط 2 تا تو هر ردیف.

نمی دونم چکار کنم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل حل شد.

ظاهرا اون پیغام برای این بود که ووکامرس من قدیمی بود. 

ووکامرس رو آپدیت کردم. مشکل دانلود حل شد

برای حل مشکل قالب هم دیدم تو

نوشته بود باید لوپ $woocommerce_loop در فایل content-product.php داخل پوشه قالب حذف بشه که منم این کارو کردم و مشکل قالب هم حل شد.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته این رو فهمیدم که مشکل لینک دانلود در قسمت مدیریت ووکامرس و در بخش سفارشات وجود داره.

اونجا لینک‌ها به صورتیه که به یاهو ریدایرکت می شه.

البته ظاهرا می شه گفت مدیر سایت که نیازی به دانلود نداره ولی در صورتی که مشتری لینک‌ها رو گن کنه و از مدیر بخواد براش دوباره ارسال کنه خود مدیر هم لینک سالمی در اختیار نداره که به مشتری بده.

Mohammad hannanstd.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/29/2016 در 11:33، hannanstd.ir گفته است :

حنان عزیز بینهایت از لطفتون در حق من و بچه های انجمن ممنونم

مشکل بنده هم حل شد به 2.6.2 ارتقا دادم اما ورژن خود ووکامرس 2.5.5 هست می ترسم اپدیت کنم .چون بیشتر بچه ها مشکل داشتند از این ورژن. نظر شما چیه؟ وردپرس هم 4.6.1 هست

راستی با این کار دیگه نیازی به گرفتن ssl نیست؟ و لینک هایی که قبل از این بروز رسانی در پنل کاربران وجود داشته مشکل دانلود ندارند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ووکامرس هم به آخرین نسخه بروز کنید بهتره . چون یکی از متدهایی که استفاده کردم توی نسخه های قبلی ووکامرس private بود که ووکامرس بعدا public کرد . باید از نسخه ووکامرسی که متدش public شده استفاده کنید . حالا اگر مشکلی ندارید و تست کردید که حله

jamshimi پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

ووکامرس هم به آخرین نسخه بروز کنید بهتره . چون یکی از متدهایی که استفاده کردم توی نسخه های قبلی ووکامرس private بود که ووکامرس بعدا public کرد . باید از نسخه ووکامرسی که متدش public شده استفاده کنید . حالا اگر مشکلی ندارید و تست کردید که حله

سلام

من بسته ووکامرس پارسی به آخرین ورژن ارتقا دادم اما ووکامرس هنوز 2.5.5 هستم. یعنی با اپدیت به 2.6.6 مشکلی در محصولاتم به وجود نمیاد؟ چون بعضی دوستان می گفتند که در نسخه 2.6.6 روشهای حمل و نقل براشون حذف شده!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روش های حمل و نقل به کل جا به جا شده و ساختار تغییر پیدا کرده که در حال کد نویسی یک افزونه هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روش های حمل و نقل به کل جا به جا شده و ساختار تغییر پیدا کرده که در حال کد نویسی یک افزونه هستیم.

سلام

یعنی میفرمایید اپدیت نکنم از 2.5.5 به 2.6.6

؟اکر اپدیت کنم چه بخش هایی از محصولات حذف میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.مجدد مشکل دانلود با ایمیل های یاهو در نسخه جدید ووکامرس ایجاد شده ، به نسخه قبلی هم برگردوندیم ولی مشکل هنوز پابرجاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/23/2016 در 01:59، samadblaj گفته است :

سلام راه حل چیست؟ روش مناسب چیه؟

در نسخه 2.6.3 ووکامرس فارسی این مشکل رفع شده.

samadblaj پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/06/22, 12:09:07، unitypackage گفته است :

با سلام خدمت تمامی دوستان

نمی دونم چه مشکلی هست که یه مدته به تورم خورده.

اگه یه بنده خدا بیاد و از سایت من یه محصول رو با ایمیل های یاهو خریداری کنه خرید به درستی انجام میشه اما بعد از پرداخت، وقتی طرف می خواد لینک رو دانلود کنه به جای این که فایل مورد نظر دانلود بشه، به سایت یاهو منتقل میشه.

البته فقط برای کسایی این اتفاق می افته که از ایمیل یاهو برای خرید استفاده می کنند.

اگه کسی به این مشکل بر خورده لطفا راهنمایی کنه.

با تشکر

داداشای گلم توی edd هم من همین مشکل رو دارم.تنها مشتریانی که با ایمیل یاهو خرید میکنن این مشکل رو دارند و دوستان جیمیل و یا غیره این مشکل رو نداشتم.از وقتی اعلام کردم با جیمیل خرید کنند دیگه این مشکل پیش نیومد.زنده باد جیمیییییل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری