آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

just___ali

بزرگ کردن ابعاد عکس های فروشگاه edd

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه ی دوستان   اساتید

من یک مشکل در افزونه edd دارم و این هست که عکس های فروشگاه من بیش از اندازه کوچیک است و ابعادش 150*150 هست

و میخوام به ابعاد 250*250 تبدیلش کنم 

من از بخش ویرایش گر خود افزونه تمام عدد های 150*150 را تغییر دادم ولی هیچ تغییری داده نشد با استفاده از فتوشاپ هم امتحان کردم ولی تغییر نکرد

شما هم یک نیگاه بهش بندازین 

راهنمایم کنید خئواهشا خیلی بهش نیاز دارم

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

asdasd.jpg

.امیر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کد رو به آخر style.css اضافه کنید.این فایل در قسمت نمایش - ویرایشگر قرار داره

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، just___ali گفته است :

با سلام خدمت همه ی دوستان   اساتید

من یک مشکل در افزونه edd دارم و این هست که عکس های فروشگاه من بیش از اندازه کوچیک است و ابعادش 150*150 هست

و میخوام به ابعاد 250*250 تبدیلش کنم 

من از بخش ویرایش گر خود افزونه تمام عدد های 150*150 را تغییر دادم ولی هیچ تغییری داده نشد با استفاده از فتوشاپ هم امتحان کردم ولی تغییر نکرد

شما هم یک نیگاه بهش بندازین 

راهنمایم کنید خئواهشا خیلی بهش نیاز دارم

asdasd.jpg

اگر تنظیمات اندازه عکس ها را در پنل وردپرس کامل انجام داده اید و هنوز عکس ها با اندازه پیشین 150 برش می خورند، از نوع فراخوانی پوسته است که دستور برش دادن تصاویر را می خواهد. فایل index یا shop یا هرجای دیگر را که می خواهید اندازه تغییر کند را باز کنید و ببینید کد زیر داخل آن است:

اگر بود، ببینید دستوری داخل پرانتز موجود می باشد یا خیر، نمونه زیر:

بیشتر پوسته ها با اندازه های دلخواه خود کار می کنند.

البته فارغ از هر مسئله دیگری شما می توانید با روش بالا عکس ها را با اندازه دلخواه برش دهید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا کد قبلی رو با این کد جدید که میزارم جایگزین کنید تا بقیه تصاویر تحت تاثیر قرار نگیرند

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری