آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

MahdiY

افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

179 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

پیشنهاد: اگه به روش های ارسال توضیحات اضافه بشه افزونه شکل حرفه ای تری به خودش میگیره

منظورم اینه که زیر نام روش ارسال مثل "پیک موتوری" بشه توضیحات اضافه کرد مثل اینکه زیر "پیک موتوری" بنویسه "ارسال بعد از ظهر ها"

و مثل تصویر حمل و نقل بشه شخصی سازیش کرد ومتن دلخواه قرار داد

ممنون ، موفق باشید

tohi20 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من این افزونه نصب کردم اما سبد خرید که میرم برای انتخاب استان که میزنم فقط مینویسه  null

این گزینه هم غیر فعال کردم 

• در صورتی که از افزونه ووکامرس فارسی استفاده می کنید، از منوی ووکامرس فارسی > ابزار ها گزینه فعالسازی شهر ها را غیرفعال کنید

و اینم عکس 

فقط اگه کسی میدونه کمک کنه خیلی گیرم 

من کلا میخوام این ویژگی هارو داشته باشم مثلا کسی استان مرکزی -اراک انتخاب کرد پیک موتوری فعال باشه ما بقیه استان ها پست و تیپاکس فعال بشه همین  این افزونه داره اما برای من این مشکل پیش اومده منتظر جوابتون هستم ممنون

Untitled1.png

Untitled2.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، sina0861 گفته است :

با سلام

من این افزونه نصب کردم اما سبد خرید که میرم برای انتخاب استان که میزنم فقط مینویسه  null

این گزینه هم غیر فعال کردم 

• در صورتی که از افزونه ووکامرس فارسی استفاده می کنید، از منوی ووکامرس فارسی > ابزار ها گزینه فعالسازی شهر ها را غیرفعال کنید

و اینم عکس 

فقط اگه کسی میدونه کمک کنه خیلی گیرم 

من کلا میخوام این ویژگی هارو داشته باشم مثلا کسی استان مرکزی -اراک انتخاب کرد پیک موتوری فعال باشه ما بقیه استان ها پست و تیپاکس فعال بشه همین  این افزونه داره اما برای من این مشکل پیش اومده منتظر جوابتون هستم ممنون

سلام

به منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل بروید

ببینید چند مورد شهر اضافه شده؟ اصلا شهری مشاهده می کنید یا خیر؟

Mohammad amirrahimi69 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشکر بابت افزونه کاربردیتون یه سوال داشتم.چطور هزینه های پست سقارشی و پیشتاز بر اساس وزن محاسبه میشه ؟ راهنمای اعمال تنظیمات...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل نیامدن شهرهای زیر مجموعه استان های من با غیر فعال کردن این افزونه حل شد . اگر دوستانی همین مشکل را دارید این افزونه را غیر فعال نمایید . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۱ ه‍.ش. در 21:11، aso132 گفته است :

ضمن تشکر بابت افزونه کاربردیتون یه سوال داشتم.چطور هزینه های پست سقارشی و پیشتاز بر اساس وزن محاسبه میشه ؟ راهنمای اعمال تنظیمات...

سلام

کافیه در صفحه محصول، تب حمل و نقل وزن محصول را مشخص کنید

باقی موارد بصورت اتوماتیک انجام می شود

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، mrmehrdad گفته است :

مشکل نیامدن شهرهای زیر مجموعه استان های من با غیر فعال کردن این افزونه حل شد . اگر دوستانی همین مشکل را دارید این افزونه را غیر فعال نمایید . 

من اینجا منتظر پیام خصوصی شما ننشستم که سر یک ساعت مشکل شما رو حل کنم

وقتی به مشکل میخورید صورت مساله را پاک میکنید؟

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، MahdiY گفته است :

من اینجا منتظر پیام خصوصی شما ننشستم که سر یک ساعت مشکل شما رو حل کنم

وقتی به مشکل میخورید صورت مساله را پاک میکنید؟

سلام مهدی جان 

همه ما بابت زحماتی که شما و سایر دوستان برای ما می کشید ممنون هستیم . قصد بدی نداشتم . نمیدانم شاید منظورمو بد رسوندم . راستش من در نهایی کردن خرید مشکل داشتم که استان را که انتخاب میکردیم نام شهرستانهای زیر مجموعه را نمی آورد . و حتی وقتی من فقط شهر خودم را انتخاب میکردم که فروش فقط در استان یزد باز هم لیست استانهای دیگر را نشان می داد . در نهایت با اینک این افزونه برای من واجب بود و لازمش داشتم مجبور شدم غیر فعالش کنم و نتیجتا قیمت نهایی کردن خرید من الان فقط شهر خودم را نشان می دهد و این اجازه را می دهد که نام شهر زیر مجموعه را خودم اضافه کنم . بازم ممنون از صبر و حوصله ای که برای ما میگذارید . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دقایقی پیش نسخه 0.8.6 افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس منتشر شد.

از مهمترین تغییرات اعمال شده، بروزرسانی نرخ پستی سال 1395 می باشد.

همچنین برطرف سازی مشکل غیرفعال کردن متد های ارسال، سازگاری با افزونه پیامک ووکامرس و بهبود انتخاب شهر ها در صفحه تسویه حساب از دیگر تغییرات این نسخه می باشد.

نکته: طبق آخرین تعرفه اداره پست، هزینه بیمه از 5000 ریال به 6500 ریال تغییر کرده است. چنانچه پس از بروزرسانی افزونه نرخ بیمه روش های ارسال بصورت خودکار بروزرسانی نشد، از منو ووکامرس -> پیکربندی تب ارسال، نرخ بیمه تک تک روش ها را بصورت دستی بروزرسانی کنید.

(راه میانبر: پس از بروزرسانی افزونه، افزونه را یکبار غیرفعال و مجددا فعال کنید. تعرفه بیمه بصورت خودکار بروزرسانی می شود)

JavidRad amirrahimi69 Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشيد ايراد ووكامرس رفع شد ؟  براي ما وقتي يه استان رو انتخاب ميكنيم و بعدش شهرستان رو اون روشهاي پرداخت رو نمياره بايد يكبار ديگه شهرستان رو انتخاب كنيم تا مثلا روش پرداخت  درب منزل نمايان شه بهمون گفتن توي نسخه اينده اين مورد رفع ميشه خواستم بدونم رفع شده يا نه ؟ 

با تشكر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، xhinus2000 گفته است :

سلام ببخشيد ايراد ووكامرس رفع شد ؟  براي ما وقتي يه استان رو انتخاب ميكنيم و بعدش شهرستان رو اون روشهاي پرداخت رو نمياره بايد يكبار ديگه شهرستان رو انتخاب كنيم تا مثلا روش پرداخت  درب منزل نمايان شه بهمون گفتن توي نسخه اينده اين مورد رفع ميشه خواستم بدونم رفع شده يا نه ؟ 

با تشكر 

سلام

در نسخه جدید تغییراتی در این قسمت داشتیم. (انتخاب استان و شهر در صفحه تسویه حساب)

از آخرین نسخه افزونه استفاده کنید و ببینید مشکل مورد نظر رفع میشه یا خیر

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اقا مهدي اگه  يادتون باشه وقتي روي ووكامرس كار ميكردين  گفتين  توي اين نسخه  اين اشكال رو داره  كه بايد يك شهر رو دوبار انتخاب كنيد تا اون   روشهاي پرداخت مورد نظر فعال بشه و گفتيد توي نسخه اينده اين مورد رفع  ميشه خواستم  بدونم  ايا  توي نسخه  جديد اين مورد رفع  شده يا نه ؟ مورد بعدي اينكه ايا  با اپديت  ووكامرس اون كارايي كه قبلا  روي تنظيمات  ووكامرس انجام داديد به حالت اوليه  برميگردن  يا  سر جاشون هستن ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، xhinus2000 گفته است :

سلام اقا مهدي اگه  يادتون باشه وقتي روي ووكامرس كار ميكردين  گفتين  توي اين نسخه  اين اشكال رو داره  كه بايد يك شهر رو دوبار انتخاب كنيد تا اون   روشهاي پرداخت مورد نظر فعال بشه و گفتيد توي نسخه اينده اين مورد رفع  ميشه خواستم  بدونم  ايا  توي نسخه  جديد اين مورد رفع  شده يا نه ؟ مورد بعدي اينكه ايا  با اپديت  ووكامرس اون كارايي كه قبلا  روي تنظيمات  ووكامرس انجام داديد به حالت اوليه  برميگردن  يا  سر جاشون هستن ؟ 

بله رفع شده

تنظیمات ووکامرس دستکاری نخواهند شد اما نسخه پشتیبان فراموش نشود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
عزیز #:-s

مشکل دیروز من دوباره اومد سراغم ، هرکاری میکنم درست نمیشه .

1- توی صفحه سبد خرید وقتی کاربر میخواد آدرس رو بزنه ، فیلد استان که باید لیستی باشه و استان رو انتخاب کنی به صورت فیلد عادیه و استان کار نمیکنه .

2- همونجا توی همون فحه توی فیلد شهر به جای اینکه بگه شهر خود را انتخاب کنید میزنه لطفا استان خود را انتخاب کنید .

ببخشید ها ، از اونجایی خیلی فورثه از قبل اطلاعات ورود را واستون پ.خ کردم .

مرسی از شما

www.paralab.ir

3333333333 - Copy.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، amirrahimi69 گفته است :

سلام

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
عزیز #:-s

مشکل دیروز من دوباره اومد سراغم ، هرکاری میکنم درست نمیشه .

1- توی صفحه سبد خرید وقتی کاربر میخواد آدرس رو بزنه ، فیلد استان که باید لیستی باشه و استان رو انتخاب کنی به صورت فیلد عادیه و استان کار نمیکنه .

2- همونجا توی همون فحه توی فیلد شهر به جای اینکه بگه شهر خود را انتخاب کنید میزنه لطفا استان خود را انتخاب کنید .

ببخشید ها ، از اونجایی خیلی فورثه از قبل اطلاعات ورود را واستون پ.خ کردم .

مرسی از شما

www.paralab.ir

سلام

سایت شما بررسی شد

فیلد کشوری که از صفحه تسویه حساب کردید رو مجددا برگردونید و تست بزنید

برای حمل و نقل و فیلد های صفحه تسویه حساب از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

amirrahimi69 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ه‍.ش. در 16:39، MahdiY گفته است :

سلام

سایت شما بررسی شد

فیلد کشوری که از صفحه تسویه حساب کردید رو مجددا برگردونید و تست بزنید

برای حمل و نقل و فیلد های صفحه تسویه حساب از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

سلام و تشکر ویژه از شما :-*:-*:-*

1- درست شد مشکل اول

و اینکه فعلا این کشور رو میزارم تا کارم انجام شه ولی در آینده میشه کاری کرد که دیگه به این کشور وابسته نباشه ؟ ( آپدیت : این مورد رو با سی اس اس مخفی کردم )

از افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager  استفاده می کنم .

2- مشکل دوم رو چیکار کنم به منظورتون ؟

ویرایش شده در توسط amirrahimi69

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، amirrahimi69 گفته است :

سلام و تشکر ویژه از شما :-*:-*:-*

1- درست شد مشکل اول

و اینکه فعلا این کشور رو میزارم تا کارم انجام شه ولی در آینده میشه کاری کرد که دیگه به این کشور وابسته نباشه ؟ ( آپدیت : این مورد رو با سی اس اس مخفی کردم )

از افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager  استفاده می کنم .

2- مشکل دوم رو چیکار کنم به منظورتون ؟

این مورد بررسی میشه

انشالله در نسخه های بعد با افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager هماهنگ خواهد شد

ضمن اینکه اون لیبل استان خود را انتخاب کنید چیز عادی هستش. کاربر اگه استان رو انتخاب نکنه و روی شهر کلیک کنه این متن میاد (خطا محسوب نمیشه)

Mohammad amirrahimi69 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/19/2016 در 19:47، MahdiY گفته است :

نسخه 0.8.1 افزونه منتشر شد

مشکل اعمال وزن محصولات روی قیمت پست پیشتاز و سفارشی حل شد.

سلام

من این افزونه رو نصب کردم فقط نمیدونم چطوری باید پیکربندی و فعال کنم .. کلیاتش رو میدونم ولی چطوری باید وزن رو براش تعریف کرد یا چطور تمام شهرها رو تو جدول آورد

هیچ جایی هم آموزشی براش ندیدم لطفا کمک کنید !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، ark21 گفته است :

سلام

من این افزونه رو نصب کردم فقط نمیدونم چطوری باید پیکربندی و فعال کنم .. کلیاتش رو میدونم ولی چطوری باید وزن رو براش تعریف کرد یا چطور تمام شهرها رو تو جدول آورد

هیچ جایی هم آموزشی براش ندیدم لطفا کمک کنید !!

سلام

هنگام ارسال محصول در تب حمل و نقل وزن محصول را مشخص کنید (با توجه به واحد وزنی)

از قسمت ووکامرس -> پیکربندی -> حمل و نقل یک منطقه حمل و نقل ایجاد کنید و روش های پستی را به آن اضافه کنید

جزئیات بیشتر در تاپیک قبلا توضیح داده شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/24/2016 در 16:09، MahdiY گفته است :

سلام

بله باید یک منطقه تعریف کنید و روش های پستی را به آن اضافه کنید

در حال تهیه فیلم آموزشی هستیم ...

سلام ببخشید میخواستم بدونم که فیلم آموزشی افزونه حمل و نقل آماده نشد ؟

و یک سوال داشتم

اگر ما در قسمت پیکر بندی > حمل و نقل به منطقه خود پست پیشتاز و سفارسی رو اضافه کنیم ولی در قسمت 

شهرهای حمل نقل برای هزینه ها هیچ مبلغی وارد نکنیم 

افزونه بر چه اساس هزینه های پیشتاز و یا سفارشی رو محاسبه میکنه محاسبه میکنه ؟

من به صورت تستی این کار را کردم و یه مبلغی را به عنوان پیستاز و یا سفارشی نمایش میده ، میخواستم بدونم که برچه اساس این هزینه را محاسبه میکنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، rezad91 گفته است :

سلام ببخشید میخواستم بدونم که فیلم آموزشی افزونه حمل و نقل آماده نشد ؟

و یک سوال داشتم

اگر ما در قسمت پیکر بندی > حمل و نقل به منطقه خود پست پیشتاز و سفارسی رو اضافه کنیم ولی در قسمت 

شهرهای حمل نقل برای هزینه ها هیچ مبلغی وارد نکنیم 

افزونه بر چه اساس هزینه های پیشتاز و یا سفارشی رو محاسبه میکنه محاسبه میکنه ؟

من به صورت تستی این کار را کردم و یه مبلغی را به عنوان پیستاز و یا سفارشی نمایش میده ، میخواستم بدونم که برچه اساس این هزینه را محاسبه میکنه ؟

در حال تهیه فیلم ها هستیم

هزینه های پست سفارشی و پیشتاز در شهر های حمل و نقل برای خاص کردن قیمت هست. مثلا قصد دارید پست پیشتاز شهرتون 4000 تومن باشه میتونید تنظیم کنید

در غیر اینصورت با توجه به وزن محصولات و مسافت ارسال با تعرفه اداره پست محاسبه خواهد شد

Mohammad rezad91 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه مشکلی هم هست در بخش ویرایش سفارشات استان و شهر رو بصورت کد نشون میده همچنین  تو اس ام اس ام شهر رو میزنه مثلا 3312

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/19, 19:28:14، tohi20 گفته است :

یه مشکلی هم هست در بخش ویرایش سفارشات استان و شهر رو بصورت کد نشون میده همچنین  تو اس ام اس ام شهر رو میزنه مثلا 3312

در حال بررسی هستیم.

tohi20 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- ممنون بخاطر این افزونه خوبتون فقط کاش افزونه ای به این مهمی رو که توسعه دادید چند ویدیو یا حتی منبع خوب آموزشی و توضیح نحوه کار باهاش رو هم انتشار میدادید!!

2- من الان یک مشکلی دارم اینه که توی قسمت 

ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل

مثلا می خوام که برای شهر (اهواز -خوزستان) پیکربندی مثلا سفارشی و پیشتاز باشه

و برای شهر (دزفول - خوزستان) پیکربندی بصورت پیک موتوری و محلی باشه.

یعنی این دو شهر از یک استان روش حمل و نقل متفاوتی داشته باشند! آیا چنین چیزی ممکن است؟ یا خیر؟

تنظیمات مانند تصویر زیر را من انجام دادم...ولی در قسمت انتخاب روش حمل و نقل در سایت وقتی که مثلا شهر دزفول رو انتخاب می‌کنم روش های تعریف شده برای اهواز باز نشان داده میشن!چرا؟...تشکر

Untitled.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری