افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping
13 13

203 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 20 دقیقه قبل، دارکوب کالا گفته است :

انگار فقط رو ووکامرس نسخه 2.6 مشکل داره رو نسخه 3.0 درست عمل میکنه

سلام

مشکلی بس عجیب است! هر چند که افزونه با نسخه های اخر ووکامرس (3.0) سازگار هست

و نسخه 3 ووکامرس تغییرات ساختاری بسیار زیادی داشته است

اما ربط این افزونه به صفحه بازگشت از بانک رو متوجه نمیشم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من تازه کارم و چیزی سرم نشد از این افزونه. آموزش هم پیدا نکردم تو سایت.یکی بگه به طور خلاصه که چیکار کنم این افزونه کار کنه؟ یا لینک آموزش بده. ممنون

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amir_drms گفته است :

سلام من تازه کارم و چیزی سرم نشد از این افزونه. آموزش هم پیدا نکردم تو سایت.یکی بگه به طور خلاصه که چیکار کنم این افزونه کار کنه؟ یا لینک آموزش بده. ممنون

سلام

آموزش افزونه

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، raoofsamani گفته است :

سلام.من افزونه را نصب کردم و پست پیشتاز و سفارشی را هم فعال کردم و به برگه تصویه حساب اضافه شد وبر اساس استان و شهر قیمت را محاسبه میکنه .تا اینجا درست و عالی

ولی مشکل اینجاست که قیمت محاسبه شده با قیمت پست یکی نیست و با هم فرق دارن و دقیق محاسبه نمیکنه ،خود فروشگاه پست با یه قیمت دیگه محاسبه میکنه
فکر کنم باید قیمت هارو تغییر بدید.ممنون میشم راهنمایی کنید

سواد ناقصم میگه احتمالا باید اینجا ویرایش بشه و نمیدونم دقیقا باید چه قیمتی بزنم چون نرخ نامه پست فرق کرده مثل قبل نیست

سلام

آخرین تعرفه های منتشر شده از پست داخل افزونه تنظیم شده است.

چگونه قیمت فروشگاه پست را با افزونه تطبیق داده اید؟ (امکان دارد فروشگاه پست برای خودش تخفیف قائل شده باشد)

هزینه پست را از اینجا محاسبه کنید:

محاسبه قیمت مرسوله

توجه داشته باشید وجود یا عدم وجود کد پسی مبدا و مقصد و عوامل دیگر هزینه پست را تغییر می دهند. در شرایط کاملا یکسان تست کنید.

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، raoofsamani گفته است :

بله قیمت ها رو مجدد چک کردم شما بر اساس اخرین لیست قیمت وارد کرده بودید
ولی قیمت بازار خود پست و افزونه متفاوته!

سلام

بنده چند روز پیش اداره پست بودم آخرین تعرفه ای که منتشر شده بود همون بود. (پس تعرفه اوکی)

هزینه پست را از اینجا محاسبه کردید؟

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

این امکان وجود داره که اداره پست هزینه خدمات را برای فروشگاه خودش حساب نمیکنه یا ...

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر 

دوستان من افزونه پست ووکامرس نصب کردم ولی داخل پنلم چهارتا تهران دارم

تو عکس زیر ببینید چرا اینجوریه ؟؟؟

rx

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، saman_et گفته است :

سلام وقت بخیر 

دوستان من افزونه پست ووکامرس نصب کردم ولی داخل پنلم چهارتا تهران دارم

تو عکس زیر ببینید چرا اینجوریه ؟؟؟

rx

سلام

دو تا تهران یکی برای استان و دیگری برای شهرستان هست

اینکه چهارتا شده احتمالا بخاطر اینکه با دستکاری داده های افزونه شهر ها دوباره نصب شده. الان حدود 1500 تا شهر دارید درسته؟

اگر بله کلیه شهر ها رو پاک کنید و روند نصب رو مجددا تکرار کنید

لینک به ارسال
در در 1396/05/23, 21:15:00، MahdiY گفته است :

سلام

دو تا تهران یکی برای استان و دیگری برای شهرستان هست

اینکه چهارتا شده احتمالا بخاطر اینکه با دستکاری داده های افزونه شهر ها دوباره نصب شده. الان حدود 1500 تا شهر دارید درسته؟

اگر بله کلیه شهر ها رو پاک کنید و روند نصب رو مجددا تکرار کنید

من کل شهر هارو پاک کردم افزونه رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی دیگه شهر ها نیومد !!! چیکار باید انجام بدم 

ممنون

لینک به ارسال

داداش افزونه فوق العاده ای ساختی .

یه سوال داشتم . من داخل لنگرود استان گیلان زندگی میکنم و می خوام وبسایت فروش برنج راه بندازم . الان می خوام هزینه حمل و نقلا تو شهر خودم رایگان باشه ولی بقیه شهرهای استان گیلان با روش های دیگه ارسال بشه . چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟

لینک به ارسال

سلام. من روی یک سندباکس امتحان کردم و دیدم که در سندباکس قسمت شهرها، لیستشون وجود داره. اما در سایت من دیگه این لیست شهرها وجود نداره. چطور این مشکل رو حل کنم؟ عکسی که من گذاشتم مربوط به قسمت شهرها در پلاگین persian woocommerce shipping هست.

مشکل من دقیقا مثل مشکل این کاربر @alireza322 هست که در اینجا گزارش کرده که لیست شهرها در صفحه تسویه حساب لود نمی شه:

محتوای مخفی

محتوای مخفی

لینک به ارسال
با درود و احترام
جناب یوسفی موردی در افزونه شما برای بنده پیش آمده و آن تداخل با افزونه woocommerce factor هست.
هنگام چاپ فاکتور به جای شهر و استان اعداد سه رقمی نمایش می دهد(تصویر پیوست را ببینید) و علت آن نیز برای بنده روشن است و آن این است که در افزونه فاکتور شهرها را از iran_cities.js که در ووکامرس فارسی نیز هست، میخواند ولی در افزونه شما از فایل state_city.php که خودتان نوشته اید میخواند و این دو باهم ظاهرا مشکل دارند.
راه کار شما برای حل این مشکل چیست؟
با سپاس از شما

factor.jpg

لینک به ارسال
در در 1396/05/03, 21:18:37، MahdiY گفته است :

سلام

بنده چند روز پیش اداره پست بودم آخرین تعرفه ای که منتشر شده بود همون بود. (پس تعرفه اوکی)

هزینه پست را از اینجا محاسبه کردید؟

محتوای مخفی

این امکان وجود داره که اداره پست هزینه خدمات را برای فروشگاه خودش حساب نمیکنه یا ...

با سلام و خداقوت بابت افزونه خیلی خوبتون

افزونه برای من خوب کار می کنه و مشکلی نداره فقط در محصولات مجازی این مشکل وجود داره

من از کد زیر برای مخفی سازی کشور ، ادرس ، کدپستی و شهر موقع خرید تنها محصولات مجازی استفاده می کنم

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) {	global $woocommerce;	$hasPhysicalProduct = false;	if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) {		// Cart is not empty, now loop through the cart 		$cart = $woocommerce->cart->get_cart();		foreach ( $cart as $key => $values ) {  			$_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] );			if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) {				if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') {					$hasPhysicalProduct = true;					break;				}			}		}	}			if ($hasPhysicalProduct == false)	{					unset($fields['billing']['billing_address_1']);		unset($fields['billing']['billing_address_2']);					unset($fields['billing']['billing_company']);		unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);		unset($fields['billing']['billing_state']);	}	return $fields;}

همه ی موارد موقعی که در سبد خرید محصول مجازی باشه مخفی میشه حتی شهر اما این فیلد بدون هیچ شهر و استانی وجود داره می خواستم راهنمایی کنید که کد این قسمت چیه 

در تصویر می بینید که هیچ استانی در فیلد وجود نداره

Capture.JPG

در کد بالا بخشی که برای مخفی کردن شهرها هست این کد هستش

unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);

می خوام این فیلد کدش رو بهم بفرمایید که چه تغییری باید درش بدم تا اون کادر بالایی که عکسش رو فرستادم نشون داده نشه

unset($fields['billing']['billing_city']);

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

درود.
من یه سایت رستوران دارم که میخوام برای ارسال پیک موتوری در تهران از این افزونه استفاده کنم.
همه شهر های اضافه رو حذف کردم و میخوام به این شکل عمل کنه.
استان به صورت ثابت روی : تهران هست
بعد بیاد منظقه رو انتخاب کنه : مثلاً سعادت آباد (که برای این موضوع هم اومدم یک سری از منطقه ها رو وارد کردم)

و در نهایت بیاد محله رو انتخاب کنه که تو این مرحله بسته به محله هایی که از رایگان تا مبالغ مختلف پستی براشون تعریف کردم رو نمایش بده.
یکی دوتا مشکل دارم تو این قسمت.
1 - میخوام حتماً محله انتخاب بشه و اجباری باشه چون هزینه های ارسال مناطق مختلف و محله ها فرق داره و تعدادشون زیاده.
2 - یکم دیلی داره بعد از انتخاب دوگزینه اول که تهران ثابت هست و بعد منطقه بین 5 تا 10 ثانیه زماان میبره تا محله رو نمایش بده میخوام اگر امکانش باشه محله بصورت ثابت و اجباری نمایش داده بشه و یا حد اقل با 1-2 ثانیه تاخیر نمایش داده بشه ولی همچنان اجباری باشه.
قالب be استفاده میکنم و برای صفحه پرداخت هم از checkout manager استفاده میکنم وردپرس، ووکامرس، ووکامرس فارسی و افزونه حمل و نقل همگی آپدیت هستن.

البته من امتحان کردم و توی کدهای افزونه قسمت محله 'required'    => true, قراردادم ولی یه مشکلی که هست میاد و میره وقتی قسمت شهر رو انتخاب میکنم روی تهراه ( نمیشه ثابت باشه حتماً باید بیاد و انتخاب کنه تا قسمت محله نمایش داده بشه وگرنه چیزی رو نشون نمیده البته یکم هم خودش انتخاب رو از گزینه مثلاً: انتخاب شهر و بعد تهران وقتی میاد تهران رو انتخاب میکنه باز برمیگرده روی انتخاب شهر) بعد از این که یکی دوبار توی صفحه جا بجا میشه گزینه محله میاد و اون هم همین مشکل رو داره هم جابجا میشه با گزینه بالاترش در زمان انتخاب و هم با تاخیر میاد.
لطفاً راهنمایی بفرمایید خیلی گیر کرده کارم .
باسپاس

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 21:13:28، jamshimi گفته است :

افزونه برای من خوب کار می کنه و مشکلی نداره فقط در محصولات مجازی این مشکل وجود داره

من از کد زیر برای مخفی سازی کشور ، ادرس ، کدپستی و شهر موقع خرید تنها محصولات مجازی استفاده می کنم

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) {	global $woocommerce;	$hasPhysicalProduct = false;	if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) {		// Cart is not empty, now loop through the cart 		$cart = $woocommerce->cart->get_cart();		foreach ( $cart as $key => $values ) {  			$_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] );			if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) {				if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') {					$hasPhysicalProduct = true;					break;				}			}		}	}			if ($hasPhysicalProduct == false)	{					unset($fields['billing']['billing_address_1']);		unset($fields['billing']['billing_address_2']);					unset($fields['billing']['billing_company']);		unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);		unset($fields['billing']['billing_state']);	}	return $fields;}

همه ی موارد موقعی که در سبد خرید محصول مجازی باشه مخفی میشه حتی شهر اما این فیلد بدون هیچ شهر و استانی وجود داره می خواستم راهنمایی کنید که کد این قسمت چیه 

Capture.JPG

unset($fields['billing']['billing_city']);		unset($fields['billing']['billing_postcode']);		unset($fields['billing']['billing_country']);

می خوام این فیلد کدش رو بهم بفرمایید که چه تغییری باید درش بدم تا اون کادر بالایی که عکسش رو فرستادم نشون داده نشه

با تشکر فراوان

@MahdiY  

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

Capture.JPG

با تشکر فراوان

همین طور کدی که مربوط به مخفی کردن آیتم و فیلد شرکت هم علاوه بر کد مخفی کردن فیلد شهر در موقع فروش محصولات مجازی و دانلودی نیز محبت نمایید

لینک به ارسال

سلام وقتی کاربر محصول مورد نظر خودش رو انتخاب می کنه قیمت ارسال رو محاسبه می کنه هزینه بسته بندی کل مرسوله را هم محاسبه کنه که از 1000 تومان تا 5000 تومان پست اضافه می گیره این به چه صورتی می شه حلش کرد من الان یک کالایی مثلا فروختم 8200 هزینه ارسال زده اما پست 3500 تومان با توجه به ابعاد جنس بابت بسته بندی پول دریافت می کنه البته نکته دیگری که هست اگر مرسوله ای شکستنی باشد پست بسته بندی مخصوص دارد این را هم باید در نظر داشته که مرسوله از چه نوعی می باشد این هم بر روی هزینه بسته بندی تاثیر می زاره البته راهکار ساده تر اینه که 5000 تومان هزینه اضافه از مشتری بابت بسته بندی کلی کالاهاش دریافت بشه که هزینه ارسال مرسولات دریافت شده باشه ممنون می شم که پاسخ بدین برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم

لینک به ارسال

من می خوام برای محدوده نزدیک به خودم در یک منطقه از شهر ارسال رایگان بگذارم و خودم ارسال کنم این به چه صورتی هست

ممنون می شم به مشکلی که در پست قبلی در رابطه با هزینه بسته بندی پست گفتم را جواب بدین ممنونم

لینک به ارسال
در در 1396/05/25, 00:42:37، saman_et گفته است :

من کل شهر هارو پاک کردم افزونه رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی دیگه شهر ها نیومد !!! چیکار باید انجام بدم 

ممنون

در در 1396/05/31, 11:07:30، amiremami گفته است :

سلام. من روی یک سندباکس امتحان کردم و دیدم که در سندباکس قسمت شهرها، لیستشون وجود داره. اما در سایت من دیگه این لیست شهرها وجود نداره. چطور این مشکل رو حل کنم؟ عکسی که من گذاشتم مربوط به قسمت شهرها در پلاگین persian woocommerce shipping هست.

سلام

به مسیر wp-admin/options.php بروید

دنبال عبارت sabira_set_iran_cities بگردید و مقدار آن را 0 کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید

شهر های پیشفرض مجددا نصب می شوند

لینک به ارسال
در در 1396/05/28, 17:49:59، sajjadbit گفته است :

داداش افزونه فوق العاده ای ساختی .

یه سوال داشتم . من داخل لنگرود استان گیلان زندگی میکنم و می خوام وبسایت فروش برنج راه بندازم . الان می خوام هزینه حمل و نقلا تو شهر خودم رایگان باشه ولی بقیه شهرهای استان گیلان با روش های دیگه ارسال بشه . چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟

سلام

ابتدا یه منطقه حمل و نقل تعریف کنید و ناحیه منطقه را روی لنگرود قرار دهید

سپس پست پیشتاز و سفارشی و ... رو به ناحیه باقی دنیا اضافه کنید

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 16:02:33، mssp گفته است :
با درود و احترام
جناب یوسفی موردی در افزونه شما برای بنده پیش آمده و آن تداخل با افزونه woocommerce factor هست.
هنگام چاپ فاکتور به جای شهر و استان اعداد سه رقمی نمایش می دهد(تصویر پیوست را ببینید) و علت آن نیز برای بنده روشن است و آن این است که در افزونه فاکتور شهرها را از iran_cities.js که در ووکامرس فارسی نیز هست، میخواند ولی در افزونه شما از فایل state_city.php که خودتان نوشته اید میخواند و این دو باهم ظاهرا مشکل دارند.
راه کار شما برای حل این مشکل چیست؟
با سپاس از شما

سلام

فایل state_city.php حاوی اطلاعات پیشفرض هست. پس از نصب اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود

افزونه woocommerce factor تجاری هست؟

اگر از فایل iran_cities.js لیست شهر ها رو دریافت می کنه یعنی با افزونه حمل و نقل سازگار نیست و باید با کد نویسی (تغییر هسته افزونه یا اضافه کردن کد) سازگار شود

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 21:13:28، jamshimi گفته است :

سلام

در کد اولتون خط اول رو به شکل زیر تغییر بدین و تست کنید

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields', 1000, 1 );

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MahdiY گفته است :

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields', 1000, 1 );

مهدی عزیز، بینهایت ممنون و سپاسگذارم .مشکل کاملا حل شد.

سالم و تندرست باشید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، MahdiY گفته است :

سلام

فایل state_city.php حاوی اطلاعات پیشفرض هست. پس از نصب اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود

افزونه woocommerce factor تجاری هست؟

اگر از فایل iran_cities.js لیست شهر ها رو دریافت می کنه یعنی با افزونه حمل و نقل سازگار نیست و باید با کد نویسی (تغییر هسته افزونه یا اضافه کردن کد) سازگار شود

با درود.

بله تجاری هست. امکان این هست در افزونه شما شهر ها را از فایل js بخواند؟ نیاز من از افزونه شما تنها هزینه های پیشتاز و پیک هست به ازای هر شهر.

با سپاس

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، mssp گفته است :

با درود.

بله تجاری هست. امکان این هست در افزونه شما شهر ها را از فایل js بخواند؟ نیاز من از افزونه شما تنها هزینه های پیشتاز و پیک هست به ازای هر شهر.

با سپاس

سلام

خیر و به هیچ وجه. افزونه مورد نظر باید سازگار شود

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، MahdiY گفته است :

سلام

به مسیر wp-admin/options.php بروید

دنبال عبارت sabira_set_iran_cities بگردید و مقدار آن را 0 کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید

شهر های پیشفرض مجددا نصب می شوند

این کار صورت گرفت. اما همچنان شهرها لود نمی شن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

13 13