آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

MahdiY

افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

179 پست در این موضوع قرار دارد

در در 1396/06/12, 01:46:32، saleh_en@yahoo.com گفته است :

سلام وقتی کاربر محصول مورد نظر خودش رو انتخاب می کنه قیمت ارسال رو محاسبه می کنه هزینه بسته بندی کل مرسوله را هم محاسبه کنه که از 1000 تومان تا 5000 تومان پست اضافه می گیره این به چه صورتی می شه حلش کرد من الان یک کالایی مثلا فروختم 8200 هزینه ارسال زده اما پست 3500 تومان با توجه به ابعاد جنس بابت بسته بندی پول دریافت می کنه البته نکته دیگری که هست اگر مرسوله ای شکستنی باشد پست بسته بندی مخصوص دارد این را هم باید در نظر داشته که مرسوله از چه نوعی می باشد این هم بر روی هزینه بسته بندی تاثیر می زاره البته راهکار ساده تر اینه که 5000 تومان هزینه اضافه از مشتری بابت بسته بندی کلی کالاهاش دریافت بشه که هزینه ارسال مرسولات دریافت شده باشه ممنون می شم که پاسخ بدین برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم

ممنون می شم پاسخ بدین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 42 دقیقه قبل، saleh_en@yahoo.com گفته است :

ممنون می شم پاسخ بدین...

سلام

در این نسخه از افزونه راهکاری برای اعمال این موارد نداریم

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/15, 08:24:07، bhoali گفته است :

لطفا راهنمایی کنید تیباکس استان و شهر ستان یعنی چی ؟ مقصد که بالاخره یک شهر هستش از شهر های استان .منظورم اینه که قیمت تیباکس استان کجا کاربرد داره 

مشکل نمایش تیباکس نیز حل شد 

میشه بگید چطور تیپاکس شما نمایش داده شد چون من هر کاری میکنم نمایش داده نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و عرض ادب؛

جناب MahdiY عزیز، اول از همه از شما بخاطر این افزونه سپاسگزارم و امیدوارم که بروزرسانی ها همچنان ادامه داشته باشد و در برطرف کردن مشکلات افزونه دلسرد نگردید. بنده هم به علت مشکلاتی که مربوط به اختصاص دادن روش های مختلف ارسال به یک استان هست با مشکلاتی مواجه شدم. اینکه بتوان روشهای ارسال مختلف مثل باربری، پیک موتوری و تیپاکس را به صورت جداگانه به یک یا چند شهر از یک یا چند استان بتوان اختصاص داد امری است ضروری. لذا از شما خواهشمندم نسخه Pro را حتما و هر چه سریعتر ارائه دهید. بنده حتما از اولین کسانی خواهم بود که این افزونه را خریداری خواهم کرد و مطمئنا سایر دوستان هم استقبال گرمی از این موضوع خواهند کرد

با تشکر و احترام

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری