افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping
12 12

189 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/06/12, 01:46:32، saleh_en@yahoo.com گفته است :

سلام وقتی کاربر محصول مورد نظر خودش رو انتخاب می کنه قیمت ارسال رو محاسبه می کنه هزینه بسته بندی کل مرسوله را هم محاسبه کنه که از 1000 تومان تا 5000 تومان پست اضافه می گیره این به چه صورتی می شه حلش کرد من الان یک کالایی مثلا فروختم 8200 هزینه ارسال زده اما پست 3500 تومان با توجه به ابعاد جنس بابت بسته بندی پول دریافت می کنه البته نکته دیگری که هست اگر مرسوله ای شکستنی باشد پست بسته بندی مخصوص دارد این را هم باید در نظر داشته که مرسوله از چه نوعی می باشد این هم بر روی هزینه بسته بندی تاثیر می زاره البته راهکار ساده تر اینه که 5000 تومان هزینه اضافه از مشتری بابت بسته بندی کلی کالاهاش دریافت بشه که هزینه ارسال مرسولات دریافت شده باشه ممنون می شم که پاسخ بدین برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم

ممنون می شم پاسخ بدین...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 42 دقیقه قبل، saleh_en@yahoo.com گفته است :

ممنون می شم پاسخ بدین...

سلام

در این نسخه از افزونه راهکاری برای اعمال این موارد نداریم

لینک به ارسال
در در 1396/02/15, 08:24:07، bhoali گفته است :

لطفا راهنمایی کنید تیباکس استان و شهر ستان یعنی چی ؟ مقصد که بالاخره یک شهر هستش از شهر های استان .منظورم اینه که قیمت تیباکس استان کجا کاربرد داره 

مشکل نمایش تیباکس نیز حل شد 

میشه بگید چطور تیپاکس شما نمایش داده شد چون من هر کاری میکنم نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب؛

جناب MahdiY عزیز، اول از همه از شما بخاطر این افزونه سپاسگزارم و امیدوارم که بروزرسانی ها همچنان ادامه داشته باشد و در برطرف کردن مشکلات افزونه دلسرد نگردید. بنده هم به علت مشکلاتی که مربوط به اختصاص دادن روش های مختلف ارسال به یک استان هست با مشکلاتی مواجه شدم. اینکه بتوان روشهای ارسال مختلف مثل باربری، پیک موتوری و تیپاکس را به صورت جداگانه به یک یا چند شهر از یک یا چند استان بتوان اختصاص داد امری است ضروری. لذا از شما خواهشمندم نسخه Pro را حتما و هر چه سریعتر ارائه دهید. بنده حتما از اولین کسانی خواهم بود که این افزونه را خریداری خواهم کرد و مطمئنا سایر دوستان هم استقبال گرمی از این موضوع خواهند کرد

با تشکر و احترام

لینک به ارسال

با سلام.

یه سوالی داشتم هزینه تیپاکس براساس وزن محاسبه میشه ولی در این افزونه هزینه به صورت دستی باید وارد بشه ممنونم بفرمایید چطور میشه براساس وزن محاسبه بشه.

مثلا 1 کیلو به شهرستان میشه 13500 تومان

2و3 کیلو به شهرستان میشه 15900 تومان

در تنظیمات این افزونه فقط یک قسمت قیمت ثابت داره فرض من قیمت ثابت رو 15000 تومان بزنم و مشتری محصول 10 کیلو خریداری کرد بازم همون 15000 تومان محاسبه میشه.

ممنون میشم در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

دوستان فروشگاه کار می کرد
قالب نیلسون رو به 1.4.4 بروزرسانی کردم
وردپرس رو به 4.8.2
ووکامرس رو  3.1.2
Persian Woocommerce Shipping هم که همون ورژن  0.8.8
الان در صفحه شهرهای حمل و نقل هیچ شهری نیست پاک کردم دوباره پلاگین رو نصب کردم اما بازم شهرها نیومد
در بخش ابزارها (ووکامرس فارسی) تیک "فعال سازی شهرها" رو می زنم و سیو می کنم دوباره تیک خودش برداشته می شه با غیرفعال کردن Persian Woocommerce Shipping تیک درست کار می کنه و می مونه و استان ها و شهرها البته با ترتیب اول شهر و بعد استان می آد اما وقتی پلاگین Persian Woocommerce Shipping رو فعال می کنم دوباره فقط شهر می آد و استان نمی آد
لطفا راهنماییم کنید چه کنم با سپاس

لینک به ارسال

سلام

من از افزونۀ yith deposit and down payment  برای سایتم استفاده می کنم. چون می خوام مشتریان با پیش پرداخت بخشی از مبلغ کالا ها رو بپردازند و بعد از ساخته شدن کالا بقیه پول رو بپردازند. اما گزینه های پست سفارشی و پیشتاز در قیمت سبد خرید نمایش داده نمی شه.

می تونید مشکل رو برطرف کنید؟

لینک به ارسال
در در 1396/07/10, 15:56:52، webangel گفته است :

سلام

من از افزونۀ yith deposit and down payment  برای سایتم استفاده می کنم. چون می خوام مشتریان با پیش پرداخت بخشی از مبلغ کالا ها رو بپردازند و بعد از ساخته شدن کالا بقیه پول رو بپردازند. اما گزینه های پست سفارشی و پیشتاز در قیمت سبد خرید نمایش داده نمی شه.

می تونید مشکل رو برطرف کنید؟

سلام

مراحل نصب و پیکربندی را دقیق انجام دادید؟

در در 1396/06/28, 22:10:17، hod_shaer گفته است :

با سلام و عرض ادب؛

جناب MahdiY عزیز، اول از همه از شما بخاطر این افزونه سپاسگزارم و امیدوارم که بروزرسانی ها همچنان ادامه داشته باشد و در برطرف کردن مشکلات افزونه دلسرد نگردید. بنده هم به علت مشکلاتی که مربوط به اختصاص دادن روش های مختلف ارسال به یک استان هست با مشکلاتی مواجه شدم. اینکه بتوان روشهای ارسال مختلف مثل باربری، پیک موتوری و تیپاکس را به صورت جداگانه به یک یا چند شهر از یک یا چند استان بتوان اختصاص داد امری است ضروری. لذا از شما خواهشمندم نسخه Pro را حتما و هر چه سریعتر ارائه دهید. بنده حتما از اولین کسانی خواهم بود که این افزونه را خریداری خواهم کرد و مطمئنا سایر دوستان هم استقبال گرمی از این موضوع خواهند کرد

با تشکر و احترام

سلام

بله، نسخه حرفه ای افزونه در دست طراحی هست. منتها همین تاپیک رو مرور کنید نحوه اختصاص پیک موتوری و روش های ارسال مختلف به یک شهر یا استان موجود هست.

در در 1396/07/07, 01:02:22، rocki3oy گفته است :

با سلام.

یه سوالی داشتم هزینه تیپاکس براساس وزن محاسبه میشه ولی در این افزونه هزینه به صورت دستی باید وارد بشه ممنونم بفرمایید چطور میشه براساس وزن محاسبه بشه.

مثلا 1 کیلو به شهرستان میشه 13500 تومان

2و3 کیلو به شهرستان میشه 15900 تومان

در تنظیمات این افزونه فقط یک قسمت قیمت ثابت داره فرض من قیمت ثابت رو 15000 تومان بزنم و مشتری محصول 10 کیلو خریداری کرد بازم همون 15000 تومان محاسبه میشه.

ممنون میشم در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

سلام

در این نسخه تنها می توانید یک قیمت ثابت در نظر بگیرید.

در در 1396/07/10, 12:00:41، kiankiani گفته است :

دوستان فروشگاه کار می کرد
قالب نیلسون رو به 1.4.4 بروزرسانی کردم
وردپرس رو به 4.8.2
ووکامرس رو  3.1.2
Persian Woocommerce Shipping هم که همون ورژن  0.8.8
الان در صفحه شهرهای حمل و نقل هیچ شهری نیست پاک کردم دوباره پلاگین رو نصب کردم اما بازم شهرها نیومد
در بخش ابزارها (ووکامرس فارسی) تیک "فعال سازی شهرها" رو می زنم و سیو می کنم دوباره تیک خودش برداشته می شه با غیرفعال کردن Persian Woocommerce Shipping تیک درست کار می کنه و می مونه و استان ها و شهرها البته با ترتیب اول شهر و بعد استان می آد اما وقتی پلاگین Persian Woocommerce Shipping رو فعال می کنم دوباره فقط شهر می آد و استان نمی آد
لطفا راهنماییم کنید چه کنم با سپاس

سلام

نحوه نصب مجدد شهر ها را در تاپیک زیر مشاهده کنید.

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت افزونه خوب و کاربردیتون.

جدیدا یه مشکلی با افزنه پیدا کردم.
یکی اینکه، افزونه بعد از مدتی خود به خود غیر فعال میشه. (مثلا بعد از ۳ – ۴ ماه)
دوم هم اینکه، از وقتی که افزونه رو به نسخه ۰.۸.۸ بروزرسانی کردم، موقع ثبت سفارش خطای Internal Server Error میده.

نسخه وردپرس ام ۴.۶.۷ ، و ووکامرس ام ۲.۶.۴ هستش.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mamad_datcom گفته است :

سلام

ممنون بابت افزونه خوب و کاربردیتون.

جدیدا یه مشکلی با افزنه پیدا کردم.
یکی اینکه، افزونه بعد از مدتی خود به خود غیر فعال میشه. (مثلا بعد از ۳ – ۴ ماه)
دوم هم اینکه، از وقتی که افزونه رو به نسخه ۰.۸.۸ بروزرسانی کردم، موقع ثبت سفارش خطای Internal Server Error میده.

نسخه وردپرس ام ۴.۶.۷ ، و ووکامرس ام ۲.۶.۴ هستش.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام

افزونه با ووکامرس +3 سازگار هست در حال حاضر. ووکامرس نسخه 3 به بعد تغییرات اساسی داشته است

لینک به ارسال

دوستان سلام وقت بخیر

من میخوام تعریف کنم داخل فروشگاهم

1-که محصولات بالای 100تومان خرید ارسال رایگان باشه برای کاربر

2-  هنگام پرداخت 9% مالیات به فاکتور مشتری اضافه شود

3- هزینه ارسال تهران زیر 100تومان 10تومان هزینه ارسال اضافه گردد

4- هزینه ارسال همه شهر ها به غیر از تهران 15 هزارتومان زیر 100تومان خرید اضافه گردد

یه راهنمایی میکنید چطوری اضافه کنم اینارو 

با تشکر

لینک به ارسال

من تیپاکس را برای استان و شهر خاصی فعال می‌کنم. از طرفی روش ارسال تیپاکس رو به منطقه‌ای کا شامل این شهر خاص هم بشه اضافه می‌کنم. اما تیپاکس کلا به نمایش در نمیاد.
منطق و راهکار استفاده از افزونه رو متوجه شدم و به همین روش تونستم پیک موتوری رو فقط برای اون شهری که می خوام فعال کنم. اما متاسفانه تیپکاس رو نشون نمی‌ده.

لینک به ارسال

ساختار افزونه بسیار خوب و تمیزه. به همین خاطر چند تا پیشنهاد دارم:
پیشنهاد اول:
همونطور که روش های ارسال تیپاکس و پیک موتوری قابلیت این رو دارند که برای هر شهر و استانی فعال و غیر فعال بشن. لازمه که روشهای ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی هم این قابلیت رو داشته باشند. من در همه فروشگاه‌هایی که راه‌اندازی کردم کارفرما نمی‌خواست که روش‌های ارسال پست پیشتاز و سفارشی در شهر خود اون فروشگاه فعال باشهو منطقی هم هست. چون توی شهر خود اون فروشگاه ارسال پیک موتوری دارند و انتخاب سهوی یا عمدی پست پیشتاز یا سفارشی باعث دردسر اضافه برای انبار دار می‌شه. حالا اگه امکان شخصی سازی در حدی که برای پیک موتوری قرار دادید برای این دو روش ارسال هم باشه که خیلی عالی تر می‌شه.

پیشنهاد دوم:
هر فروشگاه با توجه به شرایطی که داره روش‌های ارسال خاص خودش رو داره که شاید فروشگاه دیگه‌ای از اون روش ارسال استفاده نکنه. مثلا یکی از فروشگاه‌هایی ارسال از طریق ترمینال اتوبوس رو داشت. که می‌خواست فقط برای شهرهای خاصی فعال باشه چون از مبدا اون فروشگاه برای همه شهرها انوبوس نمی‌رفت. یا ارسال از طریق باربری و خرده بار و....

با توجه به اینکه شما ساختار افزونه رو خیلی درست پیاده‌سازی کردید اگه امکان اضافه کردن روش‌های ارسال کاستوم کنار پیک موتوری و تیپاکس هم باشه بصورتی که مثل این دو روش بشه برای هر شهر فعال یا غیر فعالش کرد عالی می‌شه

اگه برای اضافه کردن این امکانات به افزونه تیم نیاز به حمایت مالی یا هر چیز دیگه‌ای داشته باشه. در حد توانم فروگذار نیستم 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

12 12