آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

vahid1993

استفاده از WordPress برای CMS سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستای عزیز

یه وب سایت ساختم فعلا فقط ظاهرشو و حالا میخام cms با php براش بسازم ... اینجا یه سوال برام پیش اومده اینکه میتونم سایتیو که ساختمو برای سیستم مدیریت محتواش(CMS) از WordPress استفاده کنم یا نه حتما باید خودم بسازمش؟

اصلا میشه یه سایتیو که ساختمو به wordpress اتصال بدم؟ 

ینی منظورم اینه که سایتو که خودم با کد زدن ساختمو میتونم از wordpress به عنوان سیستم مدیریت محتواش استفاده کنم؟ و اگه میشه چطور؟الان شما به این لینک یه سر بزنید میبینید که هم از php استفاده کرده هم از جوملا..مگه میشه ؟ 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما اول اطلاعات پایه راجع به html , php و سسیتم های مدیریت محتوا (cms) بخونید.

این سیستم ها برپایه phpو.. ساخته میشن.

قالب های اینها html هست که با جایگذاری توابع php میتونید قالب خودتون رو در بیارید.

این لینک هاست ایران هم که دادید ، وردپرس هست..

سایت طراحی شده جوملا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز ، اول لطف کنید از طریق آموزش ها با سیستم وردپرس آشنایی پیدا کنید
و بعد از اون تم های وردپرس هم چک کنید تم های زیبایی داره که ممکنه دردسر نوشتن قالب هم برای شما کم کنه و همون چیزی که شما میخوایید رو به شما بده
برای آموزش هم میتونید توی نت سرچ کنید که آموزش زیاد هست هم در انگلیسی و هم در فارسی
موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری