افزونه درگاه پرداخت پرداخت الکترونیک سامان
0

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر بنده از پرداخت الکترونیک سامان درگاه پرداخت اینترنتی گرفتم اونا اصلا ماژول آماده ندارن برای ووکامرس یه دونه دارن برای وردپرس که اصلا کارایی نداره و به هیچ دردی نمیخوره و خیلی افتضاح . دوستان اگه کسی افزونه ای برای این درگاه پرداخت نو.شته خواهش می کنم اطلاع بده . یا راهنمایی کنید . یا افزونه رو خریدارم .

آیدی تلگرام :

telegram.me/morteza_barati

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، rng گفته است :

سلام وقت بخیر بنده از پرداخت الکترونیک سامان درگاه پرداخت اینترنتی گرفتم اونا اصلا ماژول آماده ندارن برای ووکامرس یه دونه دارن برای وردپرس که اصلا کارایی نداره و به هیچ دردی نمیخوره و خیلی افتضاح . دوستان اگه کسی افزونه ای برای این درگاه پرداخت نو.شته خواهش می کنم اطلاع بده . یا راهنمایی کنید . یا افزونه رو خریدارم .

آیدی تلگرام :

telegram.me/morteza_barati

سلام اگر امکانش رو داری از

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
درگاه بگیر اونم جدیدا امکاناتش خیلی خوب شده و افزونه های زیادی هم قرار داد

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

سلام من به افزونه پرداخت دلخواه بانک سامان نیازمندم . افزونه رو از سایت بانک دریافت کردم و نصب کردم . ولی بعد نیم ساعت وجه را بازگشت میزنه ، پشتیبانی بانک سامان میگه پرداخت verify نمیشه ، بدید به برنامه نویس کد verify رو درست کنه .

مشکل از کجاست ؟

آیا افزونه آماده پرداخت دلخواه سامان که سالم باشه کسی داره بتونیم استفاده کنیم ؟

لینک به ارسال
در در 1395/11/13, 16:00:33، mihanpsd گفته است :

سلام من به افزونه پرداخت دلخواه بانک سامان نیازمندم . افزونه رو از سایت بانک دریافت کردم و نصب کردم . ولی بعد نیم ساعت وجه را بازگشت میزنه ، پشتیبانی بانک سامان میگه پرداخت verify نمیشه ، بدید به برنامه نویس کد verify رو درست کنه .

مشکل از کجاست ؟

آیا افزونه آماده پرداخت دلخواه سامان که سالم باشه کسی داره بتونیم استفاده کنیم ؟

بزودی منتشر میشه! در حال کد نویسی هستیم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0