آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

mohammadreza_mrm

دانلود رایگان قالب bazar ورژن 3.0.2 با بسته نصب آسان

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

امروز با قالب bazar v3.0.2 (جدیدترین ورژن)در خدمتتون هستیم

پشتیبانی کامل از حالت راستچین

کاملا فارسی شده (در ترجمه این نسخه از فایل ترجمه قالب بازار که قبلا در انجمن قرار گرفته شده بود کمک گرفته شده)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

دارای بسته نصبی آسان برای راه اندازی سریع و بی دردسر

تصویر دمو فارسی:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

دانلود:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

hamid_aby aliaysan amir63 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/11/18, 13:40:00، mohammadreza_mrm گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

کاملا فارسی شده (در ترجمه این نسخه از فایل ترجمه قالب بازار که قبلا در انجمن قرار گرفته شده بود کمک گرفته شده)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

تصویر دمو فارسی:

دانلود:

سلام

من موقع نصب یوزر پس admin رو تغییر دادم ولی بعد از نصب قبول نمیکنه .. در نتیجه نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم... لطفاً راهنمایی بفرمایید.

ویرایش شده در توسط bernardk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/12/21, 13:58:01، bernardk گفته است :

سلام

من موقع نصب یوزر پس admin رو تغییر دادم ولی بعد از نصب قبول نمیکنه .. در نتیجه نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم... لطفاً راهنمایی بفرمایید.

از PHPMYADMIN تغییر بدید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید امکان نصب چه افزونه هایی رو, داره مگا منو و سایر افزونه ها رو میشه روش نصب کرد و از کدام نسخه ووکامرس پشتیبانی می کنه.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/16, 23:17:46، zire30toman گفته است :

سلام خسته نباشید امکان نصب چه افزونه هایی رو, داره مگا منو و سایر افزونه ها رو میشه روش نصب کرد و از کدام نسخه ووکامرس پشتیبانی می کنه.

باتشکر

از سری 2.6 پشتیبانی میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این قالب برای ووکامرس 3 به روزرسانی خواهد شد؟من میخواستم دانلود کنم گفتم اگه قراره اپدیت بشه ،نسخه جدید رو دانلود کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میشه لطفا ظریقه نصب قالب رو آموزش بدین

ضمنا یه سوال چرا همین قالی رو بعضی ساایت ها پولی میفروشند ؟

آیا اونا تغییر خاصی یا کاری میکنند که پولی میفروشند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، mak3641 گفته است :

سلام

میشه لطفا ظریقه نصب قالب رو آموزش بدین

ضمنا یه سوال چرا همین قالی رو بعضی ساایت ها پولی میفروشند ؟

آیا اونا تغییر خاصی یا کاری میکنند که پولی میفروشند ؟

در گوگل جستجو کنید "آموزش نصب قال وردپرس"

خیر تغییر خاصی ندارد جز پرداخت هزینه شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/18, 13:40:00، mohammadreza_mrm گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

تصویر دمو فارسی:

دانلود:

در در 1395/12/21, 13:58:01، bernardk گفته است :

سلام

با سلام من  تازه عضو انجمن شما شدم  اگر در جای مناسب کامنت نذاشتم عذر میخوام

من میخوام قالب بلزار رو دانلود کنم اما با کلیک بروی لینک دانلود به صفحه خریدهاست هدایت میشوم  لطفا راهنماییم کنید . با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من  تازه عضو انجمن شما شدم  اگر در جای مناسب کامنت نذاشتم عذر میخوام

من میخوام قالب بازار رو دانلود کنم اما با کلیک بروی لینک دانلود به صفحه خریدهاست هدایت میشوم  لطفا راهنماییم کنید . با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یا قالب نزارین یا قالب را کامل بزارین به شعور مردم توهین نکنین و هم شعور خودتون این چه قالبیه نصب میکنیم میگه شیوه نامه واستایل شیتش نیس اگه قرار باشه خودمون استایلش بنویسیم چرا دانلود میکنیم ؟ هااا؟رو اعصاب ملت راه میرین فقط نمیدونم هدفتون از راه اندازیه سایت چی بوده 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/30, 23:02:01، tanin1396 گفته است :

یا قالب نزارین یا قالب را کامل بزارین به شعور مردم توهین نکنین و هم شعور خودتون این چه قالبیه نصب میکنیم میگه شیوه نامه واستایل شیتش نیس اگه قرار باشه خودمون استایلش بنویسیم چرا دانلود میکنیم ؟ هااا؟رو اعصاب ملت راه میرین فقط نمیدونم هدفتون از راه اندازیه سایت چی بوده 

دوست عزیز ، مهندس گرامی ، شما زحمت بکش فایل زیپ رو باز کن. فایل قالب داخلشه. دیگه زحمت unzip کردن رو بکشید خودتون. ببخشید ما نزدیک نیستیم نمیتونیم فایل شما رو از حالت فشرده خارج کنیم!

تاپیک قفل شد. لطفا قوانین رو مطالعه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.