آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

3play

درگاه بانک سامان

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 
من افزونه درگاه بانک سامان رو از فروشگاه ووکامرس فارسی خریداری و نصب کردم و پس از فعالسازی ارور زیر ظاهر شد :

Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 7.0.15 of PHP. Please contact the author of the script regarding this problem. Error code [07] in /home/digiteli/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-saman-bank/class-wc-gateway-samanbank.php on line 2

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید لودر  SourceGuardian رو آپگرید کنید، یعنی نسخه ای که با PHP سرور شما هماهنگ هست رو روی سرور نصب کنید. بهتره با پشتیبانی سرور تماس بگیرید تا مشکلتون رو برطرف کنند.

hannanstd.ir 3play پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، ShoMpeT گفته است :

شما باید لودر  SourceGuardian رو آپگرید کنید، یعنی نسخه ای که با PHP سرور شما هماهنگ هست رو روی سرور نصب کنید. بهتره با پشتیبانی سرور تماس بگیرید تا مشکلتون رو برطرف کنند.

با تشکر از شما

ShoMpeT پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

افزونه رو من از سایت ووکامرس فارسی خریداری کردم و این افزونه با نسخه 7 پی اچ پی سازگار نیست ! 

وقتی سایت رو به نسخه 5 می برم ، سرعت لود سایت به شدت پایین میاد ! آیا  آپدیتی برای این افزونه منتشر شده که با نسخه 7 سازگار باشه ؟

الان چه راهکاری پیشنهاد می کنید . 

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری