• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

35 پست در این موضوع قرار دارد

درود.

یه مشکلی که من با ووکامرس فارسی دارم اینه داخل صفحه‌ی checkout ابتدا آدرس سپس شهر و سپس استان رو نشون میده و این خیلی بده. من چکار کنم که این‌ها ترتیبشون درست شه؟ البته بدون نیاز به افزونه و با دستکاری کد اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل از راستچین سازی قالب شماست .

قالب شما درست راستچین نشده و این مشکل رو توی نام و نام خانوادگی هم خواهید داشت و اول نام خانوادگی رو خواهید دید.

Mohammad infomsh soosmar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چندیل قالب رو تست کردم به این شکل بوده.  عکس رو ببینید. 

الان سایت شما چیه؟ 

Screenshot_2017-02-26-08-32-20.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در بهترین حالت میتونید شبیه عکس زیر بکنید

Capture.PNG

در صورتی که باب میلتون هست بفرمایید کدشو براتون بذارم (نیاز به ویرایش فایل های ووکامرس فارسی دارد)

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه رو نصب کن 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

با این میتونی ترتیبشونو تغییر بدی 

soosmar Mohammad amraja پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این مشکل رو باید ووکامرس فارسی در نسخه جدید حل کنه.

eshahnazi پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/12/07, 21:05:41، amraja گفته است :

من چندیل قالب رو تست کردم به این شکل بوده.  عکس رو ببینید. 

الان سایت شما چیه؟ 

Screenshot_2017-02-26-08-32-20.png

سلام توی فایل های استایلت دنبال این کد باش و اگه بود غیر فعالش کن ببین درست میشه :

.form-row-wide {
clear: both; 

منم این مشکل رو داشتم حل کردم با این تگ که غیر فعالش کنی هردوتاشم میوفته توی یه سطر / اگه باز نشد سی اس اس فیلد رو پیدا کن و به دوتاشم اینو بده :     width: 50%;

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین راه برای درست کردنش افزونه هست

بهترین افزونه ای هم که من استفاده کردم و مشکلی برای ایجاد نکرد 

woocommerce chechout field editor بود. بقیه ی افزونه ها یه سری مشکلات برای من درست کردن ولی این هم سبکه و هم کار آمد، همه چی هم داره

از مخفی سازی و تغییر مکان و اسم و اجباری کردن بگیر تا ریز ترین چیز ها

amraja Mohammad soosmar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاجایی که افزونه بکار نبریم خوبه ! دوتا فیلد بغل هم میوفتن حتی توی موبایلم درست میشه با روش بالا

سلام توی فایل های استایلت دنبال این کد باش و اگه بود غیر فعالش کن ببین درست میشه :

.form-row-wide {

منم این مشکل رو داشتم حل کردم با این تگ که غیر فعالش کنی هردوتاشم میوفته توی یه سطر / اگه باز نشد سی اس اس فیلد رو پیدا کن و به دوتاشم اینو بده :     width: 50%;

Mohammad amraja پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تلاش می کنیم یک ابزاری اضافه بکنیم برای این کار... در نسخه های بعدی

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/26, 16:15:50، shahinrm گفته است :

تاجایی که افزونه بکار نبریم خوبه ! دوتا فیلد بغل هم میوفتن حتی توی موبایلم درست میشه با روش بالا

.form-row-wide {

نه فایده نداشت. مهم اینه استان قبل شهر باشه چون وقتی شهر اوله کاربر شهر رو که باز میکنه شهر خالیه و باید اول استان انتخاب بشه. این موضوع باعث میشه کاربر فکر کنه سایت مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان،

من هم برای حذف یا جابجایی فیلدهای ووکامرس از اخرین نسخۀ پلاگین woocommerce checkout fields editor که در حال حاضر نسخۀ 1.5.5 هست استفاده می کنم، منتها یه مشکلی که وجود داره اینه که علیرغم بروزبودن همه چیز در سایت این پلاگین کار نمی کنه و قادر نیستم برای مثال فیلد "شرکت" یا فیلد "کشور" رو غیرفعال کنم بطوری که وقتی بر روی فیلد مربوطه Disable رو میزنی بعد از رفرش شدن صفحه باز اتفاقی نمیوفته و فیلد فعال میمونه!

لازم بذکر هست که بعد از این اتفاق پلاگین Yith Woocommerce checkout manager (آخرین نسخه اش) رو هم نصب کردم و تست گرفتم دیدم که این پلاگین قادر به حذف فیلد هست اما متاسفانه بعد از اون دیگه لیست استان ها لود نمیشه و هیچ استانی رو در لیست کرکره ای نمیبینی! 

کسی هست که بدونه مشکل از کجاست و محبت کنه راهنمایی کنه؟ 

سپاس

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، mmmrnnn گفته است :

سلام دوستان،

من هم برای حذف یا جابجایی فیلدهای ووکامرس از اخرین نسخۀ پلاگین woocommerce checkout fields editor که در حال حاضر نسخۀ 1.5.5 هست استفاده می کنم، منتها یه مشکلی که وجود داره اینه که علیرغم بروزبودن همه چیز در سایت این پلاگین کار نمی کنه و قادر نیستم برای مثال فیلد "شرکت" یا فیلد "کشور" رو غیرفعال کنم بطوری که وقتی بر روی فیلد مربوطه Disable رو میزنی بعد از رفرش شدن صفحه باز اتفاقی نمیوفته و فیلد فعال میمونه!

لازم بذکر هست که بعد از این اتفاق پلاگین Yith Woocommerce checkout manager (آخرین نسخه اش) رو هم نصب کردم و تست گرفتم دیدم که این پلاگین قادر به حذف فیلد هست اما متاسفانه بعد از اون دیگه لیست استان ها لود نمیشه و هیچ استانی رو در لیست کرکره ای نمیبینی! 

کسی هست که بدونه مشکل از کجاست و محبت کنه راهنمایی کنه؟ 

سپاس

مشکل از پلاگین ووکامرس فارسی ئه که کدش استاندارد و compatible نوشته نشده باید منتظر بود تا ببینیم چکار میکنند ولی برای حذف فیلد شرکت میتونی در قسمت css این کد رو بزنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جوابت، اما میشه راهنمایی کنی که این کد رو توی کدوم فایل css وارد کنم؟ Style.css باید واردش کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، amraja گفته است :

مشکل از پلاگین ووکامرس فارسی ئه که کدش استاندارد و compatible نوشته نشده باید منتظر بود تا ببینیم چکار میکنند ولی برای حذف فیلد شرکت میتونی در قسمت css این کد رو بزنی.

سلام

ووکامرس فارسی صرفا به عنوان یک فیلتر عمل میکند نه تغییر ساختار! مشکل را شرح بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، amraja گفته است :

همین الان ووکامرس فارسی رو غیر فعال کردم و مجددا پلاگین  woocommerce checkout fields editor   رو نصب و اجرا کردم ولی باز مشکل پابرجا بود. انگار به ووکامرس فارسی ربط نداشت.

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، mmmrnnn گفته است :

ممنون از جوابت، اما میشه راهنمایی کنی که این کد رو توی کدوم فایل css وارد کنم؟ Style.css باید واردش کنم؟

بله فایل استایل قالبت

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، MahdiY گفته است :

سلام

ووکامرس فارسی صرفا به عنوان یک فیلتر عمل میکند نه تغییر ساختار! مشکل را شرح بدید

لطفا راهنمایی کنید که چطوری مشکل رو دقیق براتون شرح بدیم؟ 

واقعیت این هست که برای جابجایی، ویرایش و یا حذف فیلدهای صفحۀ صورتحساب ووکامرس، معتبرترین افزونه ای که میشه بهش اعتماد کرد پلاگین  woocommerce checkout fields editor  هست که برای خودِ شرکت Woocommerce هست. اما متاسفانه با وجود آپدیت بودن تمام افزونه ها، اعم از ووکامرس و ووکامرس فارسی و قالب و خودِ ووردپرس. باز هم شاهد این هستیم که این پلاگین کار نمی کنه. 

سعی کردم از افزونه های معروف دیگه ای مثل Yith Woocommerce Checkout Manager هم کمک بگیرم که باز هم موفق به انجام این کار نشدم و هر کدوم یک مشکلی رو در روند صفحۀ صورتحساب ایجاد می کنند.

لطفا هر سوالی در رابطه با هر جزئیاتی دارید در رابطه با این مشکل دارید ازم بپرسید تا کامل توضیح بدم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mmmrnnn گفته است :

همین الان ووکامرس فارسی رو غیر فعال کردم و مجددا پلاگین  woocommerce checkout fields editor   رو نصب و اجرا کردم ولی باز مشکل پابرجا بود. انگار به ووکامرس فارسی ربط نداشت.

سلام

خودتون میگید با غیرفعال کردن ووکامرس فارسی مشکل هنوز پابرجاست! با توجه به اینکه نسخه 3 ووکامرس تغییرات زیادی داشته عدم عملکرد مناسب افزونه ها میتونه بخاطر این موضوع باشه

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هرگز نگفتم که مشکل از ووکامرس فارسی هست. پیرو فرمایش دوستمون من رفتم امتحان کردم تا صحت گفته ی ایشون رو بررسی کنم. اما یه نکته ای رو هم من اشاره نکردم که بنده این مشکل رو در ووکامرس ورژن 2.6 به بعد هم داشتم و همیشه اذیت می کرد که الان دیگه تصمیم گرفتم دنبال علتش بگردم تا برای همیشه این مشکل رو حل کنم. درواقع نمیدونم که منشا اش دقیقا کجاست ولی فکر می کنم که ارتباط مستقیمی به تغییر نسخه های ووکامرس نداشته باشه!

تازه من امید داشتم که دیگه در ورژن 3 حتما از دست این مشکل خلاص میشم اما متاسفانه نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Mohammad گفته است :

تلاش میکنم در نسخه بعدی ووکامرس فارسی جای استان و شهر رو جابجا کنیم.

یعنی مشکل از برعکس بودن بخش شهر و استان در ووکامرس فارسی هست؟

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری