آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

35 پست در این موضوع قرار دارد

نه .. مشکل از فارسی سازی قالب است.

اگر توی همون صفحه اول نام خانوادگی نوشته شده بود بعدش نام ... اینم به همون دلیل هست. float راست و چپ و باید باهم عوض کنید .

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با بدبختی و کمک گرفتن از افزونۀ woocommerce checkout field editor  و راهنمایی اون دوستمون به نام Amraja و اضافه کردن چند تا کد به فایل Style.css قالب بالاخره یه جوری فیلد های کشور و شرکت رو پنهان کردم. منتها نمی دونم چه آش شله قلمکاری از کار در آمده باشه ولی خب که ظاهرش کاربر پسنده. فعلا قضیه رو ماست مالی کردیم. دست همگی هم درد نکنه که کمک کردند.

ولی کاش یه بزرگواری میومد منطق و ساختار فایل ها و کدهای ووردپرس و ووکامرس رو یه توضیحی میداد تا بفهمیم این فایل های php چجوری باهم جفت و جور میشن و بهم مسیر میدن و یا اصلا با css چطوری کار می کنن؟! اگر داکیومنت یا سورس شسته رفته ای دارید که مخصوص ووردپرس باشه، ازتون خیلی ممنون میشم که معرفی کنید ولواینکه حتی به زبان انگلیسی باشه. کد نویسی بلد نیستم ولی خداروشکر زبانم خوبه! تا الانم هرکاری کردم با ابزار inspect elements گوگل کروم بوده.

ممنون از همه:53:

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

برای تغییر ترتیب فیلدها مثل شهر و استان و ... در ووکامرس 3.0 طبق کد زیر عمل کنید:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

کد رو در فایل functions.php کپی کنید.

اطلاعاتی که با // مشخص شدند درجه اهمیت پیشفرض رو نشون میده. برای مثال برای نام 10 هست و برای شهر 70.

برای اینکه استان قبل از شهر قرار بگیره کافیه درجه اهمیت رو بهش بدید که کمتر از 70 باشه . برای مثال من اینجا به استان 45 و به شهر 46 رو اختصاص دادم.

mmmrnnn amraja Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر بخواید با css هم درستش کنید میتونید از کد زیر استفاده کنید

موفق باشید

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/09, 09:16:51، Mre گفته است :

سلام

اگر بخواید با css هم درستش کنید میتونید از کد زیر استفاده کنید

موفق باشید

حاجی این فوق العاده بود دمت گرم

Mohammad mmmrnnn پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، shahinrm گفته است :

مربوط به کدوم css  ? کجا باید اضافه کنم ؟

plugins/woocommerce/assets/css/select2.css

به این مسیر بود دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/06/25, 11:17:14، shahinrm گفته است :

مربوط به کدوم css  ? کجا باید اضافه کنم ؟

میتونستید آخر css قالب خودتون هم اضافه کنید، چون اینجایی که شما اضافه کردید در صورت آپدیت ووکامرس باید مجدد برید ادیت کنید و این کدها رو اضافه کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وعرض ادب،

دوستان من دیگه دارم استفاده از پلاگین رو برای تغییر فیلدهای ووکامرس میزارم کنار منتها لطف کنید راهنمایی کنید:

1. چطوری یک فیلد رو اجباری یا اختیاری کنم!؟ از توی فایل Functions.php میشه؟

2. من به روش دوست خوبم Sajjadkh65 (چندتا پست بالاتر) عمل کردم اما نمی دونم که چطوری باید شماره تلفن و ایمیل رو جابجا کنم؟!

ممنون از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت همه دوستان 

برای حل این مشکل کافیست تا قطعه کد زیر را درون فایل  custom css  یا همون css  سفارشی پوستتون بزارید

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری