فروش سایت نگین پاپ
2 2

29 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی

میخوام سایت نگین پاپ رو بفروشم کسی هست که خرید کنه لطفا جهت خرید با من در تماس باشید با تشکر

قیمت توافقی

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

09367048488

FireShot Screen Capture #007 - 'کسب درآمد از پاپ آپIنگین پاپIسیستم کسب درآمد از طریق پاپ آپ' - www_neginpop_ir.png

FireShot Screen Capture #008 - 'داشبورد' - www_neginpop_ir_usercp.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سرچ کلمات کلیدی

کسب درآمد از پاپ آپ

کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس

کسب درآمد از پاپ باکس

سیستم کسب درآمد از پاپ آپ

و غیره....

کافیه کلمات کلیدی را سرچ کنید و ببینید که توی گوگل و بسیاری از جستجوگرها چقدر عالی هست

تصاویر ضمیمه شده از گوگل

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

Capture3.PNG

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، samad.askari گفته است :

کافیه کلمات کلیدی را سرچ کنید و ببینید که توی گوگل و بسیاری از جستجوگرها چقدر عالی هست

الان دعوا بین جایگاه 1 تا 5 نتایج گوگل هست. شما که صفحه ششم گوگل هستید. انتظار نداشته باشید کسی بخره.

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، samad.askari گفته است :

میشه شما لطفی کنید یه قیمتی بگید برای سایتم ..فکر میکنم تجربه شما بیشتر از من هست تشکر از شما

حقیقتا به نظر شخصی بنده چون قالب هم طراحی کردید بین 500 تا 600. البته این یک نظر شخصی هست

لینک به ارسال

دوست عزیز تنها قالب طراحی شده به قیمت 500 هزار تومان

اسکریپت پاپ اپ و پاپ باکس به قیمت 590 هزار تومان

بعدش چقدر هزینه تبلیغات و سئو دادم تا بیاد صفحه اول گوگل

توی یک سال چقدر هزینه هاست کردم . هزینه های زیادی که شده اونم حساب کنید

لطفا دوستانی که حرفه ای هستن یه قیمتی برای سایت من معین بکنند با تشکر

لینک به ارسال

ببینید هزینه هایی که شده یه بخش از فرآیند قیمت گذاری هستند.

اما چیزای دیگه هم اثر میذارند. مث هزینه های ثابت ماهیانه (هاست و ...)، میانگین درآمد ماهیانه، آمار بازدید یکتای روزانه و ...

اینا هم بفرمایید تا بشه دقیقتر قیمت داد.

لینک به ارسال

امار بازدید فعلا کمه چون من هزینه تبلیغات رو ندارم دیگه اما اگر یک نفر باشه مثلا در سایت پرشین اسکریپت یا بیست اسکریپت هزینه کنه تا تبلیغ بشه مطمئنا میشه باهاش خیلی خوب کار کرد

در روزهای اتی که پیش رو است سایت من در صفحه اول گوگل قرار میگیره چون سئوش خیلی عالی هست

نظر خودم در مورد سایتم اینه که قیمتش رو 1 میلیون و 750 هزار بدم خوبه ..خدایی هزینه وقتی که در یک سال صرف نگین پاپ کردم هم در نمیاد چون خیلی وقت گذاشتم براش ...در سایت هایی که قیمت سایت رو نشون میدن هم همین قیمت رو زده

لینک به ارسال

با این قیمتی که مدنظر شماست، طبق تجربه کسی این سایت رو نمیخره. میره از ناشر یه اکانت 290 تومنی میخره، سه ماه وقت میذاره به نتیجه بهتری میرسه.

لینک به ارسال

متوجه هستم که شما هزینه کردید ولی فکر نکنم چیزی بیشتر از هزینه قالب و هسته گیرتون بیاد. البته الکسای دامنه هم خوبه.

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، samad.askari گفته است :

قیمت بزارید دوستان تشکر

دوست خوبم این مهم نیست که برای سایت دلخواه خودتون هزینه کردید این مهمه که سایت شما دارای چه وضعیتی هست که از نظر حرفه ای سایتی بدون کاربر به حساب میاد پس قیمتی که بنده در بالاتر عرض کردم منطقی بنظر میرسه...

لینک به ارسال

دوست عزیزم شما میگید 400 تا 500 اصلا این با عقل جور در میاد ..من میگم 500 هزار دادم طراحی قالب

590 هزار دادم به خود اسکریپت

......................

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، samad.askari گفته است :

دوست عزیزم شما میگید 400 تا 500 اصلا این با عقل جور در میاد ..من میگم 500 هزار دادم طراحی قالب

590 هزار دادم به خود اسکریپت

......................

مگه قراره ادم هر چیزی رو هرچقدر خرید و استفاده کرد بعد دوباره به همون قیمت بفروشه؟؟

خیر باید حدود 50 تا 60 درصد هزینه اولیه بفروشه

سایت شما برند نیست وگرنه داستان فرق میکرد. با وضعیتی که سایت شما داره قیمت همونی هست که عرض کردم...

لینک به ارسال

خوب عزیز اونی هم که میخواد بخره باید 500 بده براش طراحی بکنن 590 هزار هم باید بده خود اسکریپت رو بخره ...بعدش وسایل نقلیه نیست که من استفاده کرده باشم ...

امیر جان شما لطفی کنید اصلا روی تایپک من نظرتون رو نگذارید با تشکر

لطفا کسانی که منطقی هستن و قصد خرید دارن پیام بدن قیمت یک میلیون و 300

با تشکر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، samad.askari گفته است :

خوب عزیز اونی هم که میخواد بخره باید 500 بده براش طراحی بکنن 590 هزار هم باید بده خود اسکریپت رو بخره ...بعدش وسایل نقلیه نیست که من استفاده کرده باشم ...

با تشکر

تاپیک من! این حد از بی ادبی در انجمن پرشین اسکریپت معنی نداره. خدا رو شکر کنید دوستان وقت میذارن و نظرشون را میگن خواه شما استفاده کنید خواه نکنید.

لینک به ارسال

مهدی جان این بی ادبی نیست ببینید طرف میاد یه چیزی میگه ادم جبرش میاد .. منم دیدم داره نظرش اذیتم میکنه و خیلی صادقانه گفتم لطفا شما نظر نگذارید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، samad.askari گفته است :

با تشکر

یعنی هر کسی نظرش خلاف نظر شما بود میشه غیر منطقی و کسانی که نظرشون مطابق نظر شما باشه میشه منطقی؟!
چه دسته بندی جالبی!

ما فقط نظرمون رو میگیم حالا شما میخوای استفاده کن میخوای نکن... تقریبا بهت قول میدم تا یک سال دیگم به این قیمتی که دادی نمیتونی بفروشی...

لینک به ارسال

اقا امیر شما بر خلاف نظر من حرفی نزدید یا من نزدم فقط یه خورده غیر منطقی قیمت رو گفتید اخه 400 کی میده این سایت اماده رو که اینقدر هم روش کار کرده

حدود 100 تا بک لینک داره

اما در الکسا هم که عالیه

در موتور جستجوگر ها هم کامل ایندکس شده در صفحه 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و7 که داره روز به روز هم بهتر میشه و میاد اول صفحه گوگل

نظرات شما واقعا داره منو کامل ناامید میکنه

تو اگه خودت باشی این قیمت میدی 500 هزار هزینه طراحی قالب 590 هزار هزینه خود اسکریپت شده .....

بعد میای میگی 400 هزار .... اصلا این با منطق جور در میاد .... بعدش عرض هم کردم وسیله نقلیه نیست که میگی کار کرد هست دوست عزیزم

لینک به ارسال
2 2