آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

asghar11

کدوم فروشگاه ساز بهتره

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام یه سوال

فروشگاه سازهای جوملا بهتره یا وردپرس یا اوپن کارت

بهتره بودن از همه لحاظه منظورم

ممنون از راهنمایتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از مهندسین بزرگوار بابت راهنمایتون

من توانایی برنامه نویسی ندارم ولی فروشگاه ساز های جوملا و وردپرس را کار کردم

دیروز یکی از اساتید از من پرسید با اپن کارت فروشگاه طراحی میکنی یا پرستا شاپ

همین سوال باعث شد که این سوال را از شما عزیزان بپرسم و برم دنبال یادگیری فروشگاه سازهای  اپن کارت و پرستا شاپ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام توانت رو بذار روی ووکامرس.

من با تمامی این فروشگاه سازها کار کردم. تنها فروشگاه سازی که نیاز به برنامه نویسی نداره و افزونه ها و قالب های زیادی داره همین ووکامرسه. و بسیار انعطاف پذیره. همچنین انجمن رایگان داره.

همچنین کم هزینه ترین فروشگاه سازه.

شما برای باقی فروشگاه سازها باید دست به دامن نویسنده های افزونه های اون فروشگاه سازها بشید. که شما رو از داشتن فروشگاه آنلاین پشیمون می کنن.

ُSajadfa.ir i3ooter Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من رتبه بندی فروشگاه سازها (

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
) رو براتون پیوست کردم ، متاسفانه امکان ایجاد فروشگاه با Shopify در ایران ممکن نیست و Magento هم سیستم بسیار پیچیده ای داره و پشتیبانی فارسیش به گستردگی ووکامرس نیست.

wooc.png

امکانات بی شمار ، تحت وردپرس بودن ( خودش 10 خط میشه دربارش نوشت مثل اوپن سورس بودن و سئوی مناسبش و  ... ) 

همونطور که می بینید تا پایین لیست خبری از اوپن کارت یا پرستاشاپ نیست.

خیلی هام هستن که با ووکامرس کاملا مخالفن و یه گارد همیشگی نسبت به وردپرس دارن که به نظرشون احترام میذارم ولی برام مشخص میشه که هنوز درکش نکردن یا میخوان با ساز مخالف زدن استقلال و حرفه ای بودنشون رو به دیگران نشون بدن.

یک نکته، تمام فروشگاه های حرفه ای توی ایران با زبان ASP نوشته میشن و با نرم افزار حسابداریشون کاملا مچ و خودکار عمل می کنن.

موفق باشید.:53:

i3ooter Alaric gar_1383 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/08, 11:41:50، خلیل دلاوران گفته است :

تمام توانت رو بذار روی ووکامرس.

من با تمامی این فروشگاه سازها کار کردم. تنها فروشگاه سازی که نیاز به برنامه نویسی نداره و افزونه ها و قالب های زیادی داره همین ووکامرسه. و بسیار انعطاف پذیره. همچنین انجمن رایگان داره.

همچنین کم هزینه ترین فروشگاه سازه.

شما برای باقی فروشگاه سازها باید دست به دامن نویسنده های افزونه های اون فروشگاه سازها بشید. که شما رو از داشتن فروشگاه آنلاین پشیمون می کنن.

من هم اول فکر میکردم برنامه نویس برای ووکامرس راحت پیدا میشه ولی متاسفانه در عمل که وارد شدم دیدم بیشتر کسانی که ادعا میکنند کارشون خیلی غیر حرفه ای و کیفیت پایین هست ، تقریبا با یکم جستجو در اینترنت خود آدم میتونه اون کار را انجام بده و متاسفانه مسلط نیستند به سیستم . البته یکی دو تا از دوستان اینجا هستند که  دو سه هفته هست اشنا شدم باهاشون متفاوت هستند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/08, 12:54:18، ُSajadfa.ir گفته است :

من رتبه بندی فروشگاه سازها (

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
) رو براتون پیوست کردم ، متاسفانه امکان ایجاد فروشگاه با Shopify در ایران ممکن نیست و Magento هم سیستم بسیار پیچیده ای داره و پشتیبانی فارسیش به گستردگی ووکامرس نیست.

امکانات بی شمار ، تحت وردپرس بودن ( خودش 10 خط میشه دربارش نوشت مثل اوپن سورس بودن و سئوی مناسبش و  ... ) 

همونطور که می بینید تا پایین لیست خبری از اوپن کارت یا پرستاشاپ نیست.

خیلی هام هستن که با ووکامرس کاملا مخالفن و یه گارد همیشگی نسبت به وردپرس دارن که به نظرشون احترام میذارم ولی برام مشخص میشه که هنوز درکش نکردن یا میخوان با ساز مخالف زدن استقلال و حرفه ای بودنشون رو به دیگران نشون بدن.

یک نکته، تمام فروشگاه های حرفه ای توی ایران با زبان ASP نوشته میشن و با نرم افزار حسابداریشون کاملا مچ و خودکار عمل می کنن.

موفق باشید.:53:

سلام خوبی سجاد عزیز ؟

با این رتبه بندی من مشکل دارم . اول اینکه این رتبه بندی همه ی سایت های جهان هست . مثلا سایتی که روزی یک بازدید هم داره در این رتبه بندی وارد شده که مطمینا نمیتونه معیار خوبی باشه .

مطلب بعدی سرفصل هایی هست که ایشون بر اساس اونها امتیاز دادند .

Features
Ease of Use
Pricing
Templates & Design
Inventory
SEO & Marketing
Payments
Security
Customer Support

شرایط ایران با آمریکا و بقیه کشور ها متفاوت هست . ما اینجا همه چیز باید بومی سازی بشه و از فونت گرفته تا تاریخ عوض بشه .
به جرات میتونم بگم که بهترین پشتیبانی را الان در بین فروشگاه ساز ها پرستاشاپ داره . شما میتونید با 800 - 900 هزار تومان یک فروشگاه کامل پرشتا شاپ با تمامی ماژول های تجاری و لایسنس دار راه اندازی کنی و حتی قالب هم لایسنس داشته باشه .

اما ووکامرس چی ؟ خودت که شاهد بودی برای فاکتور ووکامرس چه دردسری داشتیم .

ولی پشتیبانی های پرستاشاپ هم تلفنی ، هم با تیکت ، هم با چت آنلاین داخل سایت و حتی با پیغام خصوصی در فروم هایی مثل شاپ کیپر پاسخگو هستند .

برگردیم سر رتبه بندی : به نظر من رتبه بندی اینجا قابل اعتنا تر هست . و حتما هم باید 10K مورد توجه قرار بگیره .
و همون طور که قبلا عرض کردم باید به کشور هم توجه بشه . مثلا شما آمار کشور فرانسه را نگاه کنید تقریبا تعداد پرستاشاپ با ووکامرس یکی هست .
البته در نسخه ی مجانی نمیشه سایت های زیر 10 هزار فرانسه را دید . آمار ایران هم این هست :

مورد بعدی این انتخاب و نمره دهی نظر شخصی نویسنده هست  و دقیقا عنوان کرده من فکر میکنم که این ها بهتر هستند که ممکن هست کارشناس دیگه ای نظر متفاوتی داشته باشه.

سایت های دیگه رتبه بندی های دیگه ای مطرح کرده اند و گزارش هاید یگه ای عنوان کرده اند  :

مثلا شما میتونید در قسمت زبان بررسی بالا مشاهده کنید که بیشترین فروشگاه ها  به زبان های لهستانی ، روسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی . که خود نویسنده با این کلمات به این مطلب اشاره کرده

نقل قول

And, only PrestaShop is the platform, where store owners are likely coming from non-English speaking countries almost entirely. French and Spanish dominate here; next are Italian, Polish, and other languages.

در مورد ووکامرس بله امکانش هست یک فروشگاه خوب تحویل بده ، ولی به شرطی که فرد خبره ای پیدا بشه بتونه امکانات سیستم را اجرایی کنه و افزونه ها را به طور نصب کنه که بتونه تعداد زیادی فرآیند تجاری را پشتیبانی کنه .

Mohammad ُSajadfa.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از نظرت m0h4mm4d ، اما در ووکامرس نیازی به پرداخت هزینه ! اونم با مقادیری مانند 900 هزار تومان نداری!... تالاری هست که دوستان ازمون و خطا میکنن و به نتیجه می رسند. شاید برای برخی عدد 900.000 تومان یک مبلغ زیادی نباشه اما 900 هزار تومان برای خیلی از افراد برابره با یک ماه کار کردن (طبق قانون کار) !

پس درباره اعداد و ارقام بهتره کمی تامل کنیم!

در نهایت اگر بخوایم در ووکامرس همه چیز تجاری خرید کنیم به عدد 500 هزار تومان هم نمی رسیم!...

m0h4mm4d پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد اوپن کارت برنامه نویس داخلی نداریم اما اوپن کارت برا افراد مبتدی خیلی خوبتره و کدر خارجی زیادی واسش است.

وردپرس هم دریایی واسه خودش

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری