آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

khalilpazir

آموزش نصب قالب WPLMS

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

ابتدا جا دارد از سایت خوبتون تشکر کنم

بنده قالب WPLMS رو از سایت شما دانلود نمودم و آنرا هم نصب کردم منتها در سفارشی سازی و کار با  آن با مشکل برخورد کردم 

آیا این امکان وجود دارد که مثل بقیه آموزش‌ها در این رابطه یک فایل آموزشی تهیه نماید

با تشکر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه هیچ منبع "مناسبی" برای این موضوع وجود نداره و بهترین راه حل شما ، استفاده از داکیومنت و راهنمای خود قالب به صورت انگلیسی هست.

khalilpazir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربران گرامی بنده  قالب WPLMS بدون هیچگونه نقصی بر روی ورد پرس نصب کردم بطوریکه تمامی اجزا به درستی در محل‌های خودشان قرار گرفتند 
روش کار بدین صورت بود که ابتدا فایل زیب شده سایت رو اکسترک کردم در ادامه پوشته WPLMS رو مجددا ZIP کردم البته قبلش پلاگین ها داخل پوشه رو جایی دیگه کپی کردم و

بعدش همه اینها رو هاست در قسمت های مربوط به خود آپلود کردم  و بعد از استخراج هر کدام از آنها به صفحه پوسته ها رفتم و از اونجا بعد از فعال سازی قالب بطور خودکار تمامی مراحل نصب و راه اندازی پوسته مرحله به مرحله انجام شد.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری