آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

amin.yarmohammadi

حذف صفحه اضافی تسویه حساب بعد از checkout برای درگاه بانک ملت

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من از 2 تا درگاه سامان و ملت استفاده میکنم. درگاه سامان بعد از زدن «ثبت سفارش» مستقیما میره درگاه برای پرداخت

Cap.JPG

ولی درگاه ملت مطابق شکل میره یه صفحه اضافی که باید بازم دکمه پرداخت رو بزنن

Captur.JPG

چطوری میتونم کدهای افزونه ملت رو تغییر بدم که مثل سامان مستقیم بره بانک؟؟

آدرس سایتم:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، amraja گفته است :

این مشکل رو من هم دارم. لطفا پاسخ بدید. نیازی به این صفحه اصلا نیست.

دوست عزیز

نیاز هست اتفاقا ، نماد اعتماد گیر میداد که چرا پیش فاکتور صادر نمیشه در سایت هاتون؟ کلی کاربر بخاطر نبود همین قسمت نتونستند نماد بگیرن. درخواست کردند اضافه کردیم ! الان این مشکل رفع کردیم باز عده ای دیگر میگن این قسمت رو بردارید... نمیدونیم چه کنیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

دوست عزیز

نیاز هست اتفاقا ، نماد اعتماد گیر میداد که چرا پیش فاکتور صادر نمیشه در سایت هاتون؟ کلی کاربر بخاطر نبود همین قسمت نتونستند نماد بگیرن. درخواست کردند اضافه کردیم ! الان این مشکل رفع کردیم باز عده ای دیگر میگن این قسمت رو بردارید... نمیدونیم چه کنیم!

در نسخه جدید یک گزینه در بخش پیکربندی درگاه اضافه کنید هرکس دوست داشت حذف کنه/یا بذاره.
درضمن کسی که نماد نداشته باشه نمیتونه درگاه بگیره. چطور درگاه گرفته درصورتی که نماد گیر داده و نماد نداشته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیش فاکتور رو سایت صادر میکنه . یعنی قبل از اینکه روش پرداخت بخواد انتخاب بشه یک پیش فاکتور صادر میشه . لزومی به این صفحه اضافی نیست . 

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، msayber گفته است :

پیش فاکتور رو سایت صادر میکنه . یعنی قبل از اینکه روش پرداخت بخواد انتخاب بشه یک پیش فاکتور صادر میشه . لزومی به این صفحه اضافی نیست . 

اینو باید به نماد اکترونیک که به پروسه پرداخت گیر میدن بگین نه تیم این افزونه،مشخصه این تیم نسبت به اکثریت که نماد دارن اقدام میکنن نه برای اقلیت که نماد ندارن

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، 98cell.ir گفته است :

اینو باید به نماد اکترونیک که به پروسه پرداخت گیر میدن بگین نه تیم این افزونه،مشخصه این تیم نسبت به اکثریت که نماد دارن اقدام میکنن نه برای اقلیت که نماد ندارن

:)

درسته اما من احساس میکنم معدود افرادی که از این افزونه استفاده می کنند ومشکل دارند به دلیل عدم وجود اون خلاصه سفارش در سایتشون این مشکل رو دارن . از این جهت دستی کردن وجود صفحه خلاصه فاکتور یا عدم وجود اون میتونه پیشنهاد خوبی باشه . 

98cell.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، msayber گفته است :

درسته اما من احساس میکنم معدود افرادی که از این افزونه استفاده می کنند ومشکل دارند به دلیل عدم وجود اون خلاصه سفارش در سایتشون این مشکل رو دارن . از این جهت دستی کردن وجود صفحه خلاصه فاکتور یا عدم وجود اون میتونه پیشنهاد خوبی باشه . 

بله در حد پیشنهاد عالیه،اما در حال حاضر این تیم به دلیل انتشار نسخه جدید ووکامرس خیلیییییی سرشون شلوغه،شااااید در نسخه های بعدی اضافه کنن اما مشخصا حالاها آماده نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/26, 23:16:41، 98cell.ir گفته است :

بله در حد پیشنهاد عالیه،اما در حال حاضر این تیم به دلیل انتشار نسخه جدید ووکامرس خیلیییییی سرشون شلوغه،شااااید در نسخه های بعدی اضافه کنن اما مشخصا حالاها آماده نمیشه

لطفا اگه سرتون خلوت شد این مشکل رو حل کنید. افزایش مراحل خرید، فروس رو کم میکنه.

ممنون

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما این مرحله رو دو سال پیش به درخواست کاربران اضافه کردیم! بعضی دوستان نمادشون به خاطر نبودن پیش فاکتور ، رد شده! حالا باز دارید میگید حذف کنید! واقعیتش فرصت کافی برای انجام این کار نداریم و ترجیح میدیم طبق استاندارد های تعریف شده جلو بریم نه درخواست برخی کاربران

متشکرم.

ALi.Reza motorola30 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/06/16, 10:11:29، Mohammad گفته است :

ما این مرحله رو دو سال پیش به درخواست کاربران اضافه کردیم! بعضی دوستان نمادشون به خاطر نبودن پیش فاکتور ، رد شده! حالا باز دارید میگید حذف کنید! واقعیتش فرصت کافی برای انجام این کار نداریم و ترجیح میدیم طبق استاندارد های تعریف شده جلو بریم نه درخواست برخی کاربران

متشکرم.

در بخش پیکربندی بانک ملت ووکامرس یک چک باکس برای افزودن/حذف این صفحه بیافزایید. با سپاس

amin.yarmohammadi Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، amraja گفته است :

در 7 دقیقه قبل، amraja گفته است :

در بخش پیکربندی بانک ملت ووکامرس یک چک باکس برای افزودن/حذف این صفحه بیافزایید. با سپاس

دقیقا 

الان افزونه سامان این صفحه رو نداره و من سامان رو بالاتر از ملت گذاشتم که پیشفرض با سامان خرید کنن.

اگه میشه این امکان رو برای ما بگذارید که بتونیم این صفحه رو حذف کنیم.

مخصوصا الان که به‌پرداخت آی پی جدید معرفی کرده و شما باید افزونه رو ویرایش کنید، این امکان رو هم لطفاً بگذارید.

متشکرم 

amraja پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، amin.yarmohammadi گفته است :

دقیقا 

الان افزونه سامان این صفحه رو نداره و من سامان رو بالاتر از ملت گذاشتم که پیشفرض با سامان خرید کنن.

اگه میشه این امکان رو برای ما بگذارید که بتونیم این صفحه رو حذف کنیم.

مخصوصا الان که به‌پرداخت آی پی جدید معرفی کرده و شما باید افزونه رو ویرایش کنید، این امکان رو هم لطفاً بگذارید.

متشکرم 

ای پی ملت که اعلام شده مخصوص سرور هاست و شامل همه نمیشه. برای شبکه هایی هست که سرورهاشون همه چیز رو block میکنند و گفتند که این IP جدید ملت هست درجریان باشید که بلاک نشه و مجاز باشه!... ربطی به افزونه نداره...

تلاش می کنیم این قابلیت رو اضافه کنیم. زمانی نمیتونم تعیین کنم.

amraja motorola30 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری