معرفی یک سایت
3 3

15 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

این اسکریپت رو از سایت راستچین نخرید همون اسکریپت رایگان هست که در پرشین اسکریپت

وجود داره چند مدت پیش من خرید کردم دیدم که همونه که قرار داده میفروشه 39000 هزار تومان

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

این اسکریپت رو دانلود کرده رایگان و از دورغین نوشته که نسخه اصلی خریداری شده

فقط خواستم بگم دوستان کلاه سرشون نره

همین اسکریپت که داره میفروشه رو براتون همین جا ارسال کردم دانلود کنید و ببینید که دارن این سایت ها کلاه سر مردم میزارن

دوستان در مورد راستچین من از بازاریابی مقداری پول در این سایت داشتم میخواستم برم ببینم چقدر

شده بازاریابی هایی که انجام دادم الان هر چی ایمیلم رو وارد میکنم مینویسه این کاربر و ایمیل وجود نداره

هر چی پیام هم میدم کسی جواب نمیده الان چند هفته ای میشه کسی جواب نمیده

مدرک تصاویر

52245_590-300-logo.jpg

Capture.PNG

rss news farsi.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هه سایت مارکت و راستچین همه اینا کلاه برداری میکنند از کاربران تازه فهمیدی دوست عزیز

در مورد سایت مارکت وردپرس هم دوستان یه پست گذاشته بودند که سایت مارکت هم حاشیه دار شد

لینک به ارسال

شما هر دو مورد رو بررسی کردید؟

گاهاً بین نسخه های رایگان و نسخه های پولی تفاوت هایی هست که در نگاه اول شاید به چشم نیان ولی باید پیش برید تا متوجه شید.

بعدش هم دوست عزیز، سایت هایی مانند راستچین و ژاکت و ... به وضوح درج کردند که مارکت هستند !

توی مارکت هر کس مسئول خودشو می فروشه.

این که یه نفر سهواً یا عمداً یه اسکریپت رو اونجا برای فروش گذاشته و تصادفاً نسخه رایگانش هم منتشر شده، مقصر مارکت نیست.

طبیعتاً انتظار ندارید تمامی پوسته ها و اسکریپت های این وبسایت ها دونه دونه چک شن که آیا توی وب پخش شدند یا خیر.

لینک به ارسال

هیچ فرقی نداشته همون نسخه رایگان می باشد ..

نصب کردم 3 ماه طول کشید حذف کردم و هیچ تفاوتی هم نداشت پس نگو تفاوت داره..=;

در مورد بازاریابی چی پس ...چرا اکانت من باز نمیشه من پول داشتم اونجا میخواستم

برم برای تسویه ..چرا پیام منو جواب نمیدن به هیچ عنوان ..اینا که دروغ نیست دیگه عزیز ..

همه این سایت ها کلاهبردار می باشند خداوند جای حقی نشسته و روزی تمام این پول های کثیف رو باید پس بدن

لینک به ارسال

از خدا میخوام حالمو خوب کنه تا بتونم حال اطرافیانم رو هم خوب کنم ازش میخوام کاری کنه که قدر همه

خوب ها رو بدونم ..ازش میخوام یه دلی بهم بده که بتونم ببخشم چون فکر میکنم خیلی ها رو نمیتونم ببخشم =((

لینک به ارسال

جسارتاً مبلغ سود بازاریابی شما چقدر بوده که میگید نمیتونم ببخشم؟

بعدش یه سوال: همینطوری یه روز صبح پا شدید دیدید حسابتون بسته شده و نمی تونید واردش شید؟ الکی که حساب رو نمی بندند.

لینک به ارسال

چرا حالا شما دارین اینقدر دفاع میکنید از این سایت های کلاه بردار و دزد

دوست عزیز شما لطفی کنید پیام اول بنده رو کاملا بخونید که چی نوشتم بعد بیایید نظر بزارید موفق باشید

لینک به ارسال

به چند دلیل دارم دفاع میکنم:

1- شما بدون حضور نماینده اون سایت دارید بهشون تهمت می زنید و مدرک محکمه پسندی هم ندارید.

این که از صفحه لاگین سایت عکس گذاشتید دلیل بر بالا کشیدن پول شما نمیشه.

2- به شما توضیح دادم که اون سایت، یک مارکت هست.

این که اسکرپیت خریداری شده، توی نت نسخه رایگانش هست، مقصر صاحب محصول هست که می تونید گزارش تخلف کنید در راستچین.

3- با فرض این که حساب کاربری شما مسدود شده باشه، علت مسدود شدن دسترسی تون رو هم بفرمایید.

چون هیچ سایت حرفه ای و حتی نیمه حرفه ای، بدون دلیل حساب کاربری مشتریان خودش رو نمی بنده.

سوای این مباحث، بهتره شما بدون دلیل و مدرک قانع کننده کسی رو دزد خطاب نکنید. چون با همین تاپیک هم می تونند از شما شکایت و تقاضای اعاده حیثیت کنند.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، گروه چیا گفته است :

به چند دلیل دارم دفاع میکنم:

1- شما بدون حضور نماینده اون سایت دارید بهشون تهمت می زنید و مدرک محکمه پسندی هم ندارید.

این که از صفحه لاگین سایت عکس گذاشتید دلیل بر بالا کشیدن پول شما نمیشه.

2- به شما توضیح دادم که اون سایت، یک مارکت هست.

این که اسکرپیت خریداری شده، توی نت نسخه رایگانش هست، مقصر صاحب محصول هست که می تونید گزارش تخلف کنید در راستچین.

3- با فرض این که حساب کاربری شما مسدود شده باشه، علت مسدود شدن دسترسی تون رو هم بفرمایید.

چون هیچ سایت حرفه ای و حتی نیمه حرفه ای، بدون دلیل حساب کاربری مشتریان خودش رو نمی بنده.

سوای این مباحث، بهتره شما بدون دلیل و مدرک قانع کننده کسی رو دزد خطاب نکنید. چون با همین تاپیک هم می تونند از شما شکایت و تقاضای اعاده حیثیت کنند.

پاسخ نماینده هاشون رو هم دیدیم، در آخر و در بهترین حالت جوابتون رو نمیدن.

اینها بازار سیاه درست کردند و دارند از عدم آگاهی کاربرانشون سوء استفاده میکنن.

فکر کردید مثلا طراحای حرفه ایشون چی کار می کنن؟ میرن کار رو از مارکت های خارجی میخرن و میان خودشون میفروشن! شما به این چی میگید؟

اصلا نمی تونم درک کنم که چرا از اینها دفاع میکنید؟! این همه مشتری های ناراضی کافی نیست؟ آیا زحمت خاصی برای شما کشیدند که نگرانشون شدید؟؟؟

و در آخر اینکه در وب ایران (سایت حرفه ای و غیر حرفه ای) هر کاری دلش بخواد با کاربر میکنه و نیازی به دلیل هم ندارن، چون از هیچ اصولی پیروی نمیکنن.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، linuxmint گفته است :

پاسخ نماینده هاشون رو هم دیدیم، در آخر و در بهترین حالت جوابتون رو نمیدن.

اینها بازار سیاه درست کردند و دارند از عدم آگاهی کاربرانشون سوء استفاده میکنن.

فکر کردید مثلا طراحای حرفه ایشون چی کار می کنن؟ میرن کار رو از مارکت های خارجی میخرن و میان خودشون میفروشن! شما به این چی میگید؟

اصلا نمی تونم درک کنم که چرا از اینها دفاع میکنید؟! این همه مشتری های ناراضی کافی نیست؟ آیا زحمت خاصی برای شما کشیدند که نگرانشون شدید؟؟؟

و در آخر اینکه در وب ایران (سایت حرفه ای و غیر حرفه ای) هر کاری دلش بخواد با کاربر میکنه و نیازی به دلیل هم ندارن، چون از هیچ اصولی پیروی نمیکنن.

خب فرض کنیم میرن از مارکت خارجی میارن، فارسی میکنن و میفروشن.

نکنه انتظار دارید فارسی کنن و رایگان بدن دست شما؟

این یعنی کلاه گذاشتن سر شما؟ باشه شما از نسخه ایرانیشون نخر برو نسخه اصلی خارجی رو بخر 300 هزار تومان

حرف من اینه که هر کس میتونه مدعی شه یه نفر دزد و یا کلاهبرداره. اما تا وقتی مدرکی ارائه نده حرف مفت زده و اعتباری نداره.

شما دارید خلط مبحث می کنید. من به ایشون دارم میگم کل قضیه رو تعریف کن.

چی شد که یهو اکانت شما رو بستند؟ همینطوری شب خوابیدند، صبح پا شدند اکانت ایشون رو بستند؟ چرا اکانت بقیه رو نبستند؟

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، گروه چیا گفته است :

خب فرض کنیم میرن از مارکت خارجی میارن، فارسی میکنن و میفروشن.

نکنه انتظار دارید فارسی کنن و رایگان بدن دست شما؟

این یعنی کلاه گذاشتن سر شما؟ باشه شما از نسخه ایرانیشون نخر برو نسخه اصلی خارجی رو بخر 300 هزار تومان

حرف من اینه که هر کس میتونه مدعی شه یه نفر دزد و یا کلاهبرداره. اما تا وقتی مدرکی ارائه نده حرف مفت زده و اعتباری نداره.

شما دارید خلط مبحث می کنید. من به ایشون دارم میگم کل قضیه رو تعریف کن.

چی شد که یهو اکانت شما رو بستند؟ همینطوری شب خوابیدند، صبح پا شدند اکانت ایشون رو بستند؟ چرا اکانت بقیه رو نبستند؟

نه من چنین انتظاری اصلا ندارم، حسن نیت این قبیل عزیزان ثابت شده 25 دلار میخرن 2500 دلار میفروشن. خب ترجمه هم سخته راحت نیست. خدا خیرشون بده.

یعنی ترجمه مثلا یک قالب به فارسی میشه نسخه ایرانی؟! بعدا اگر یک نفر اون قالب رو از صفر کدنویسی کنه و شبیه سازی کنه چی میشه اسمش؟؟ ایرانی فرد اعلا؟؟

شرکت ها و فری لنسرهایی هم داریم که واقعا کار بلد و خبره این کار هستن و اینجور مسائل باعث عدم پیشرفت اونها و در نتیجه عدم پیشرفت وب فارسی میشه.

حرف من هم اینه که هر گوشه وب ایرانو نگاه کنین می تونین از این قبیل مسائل ببینید، یکی دوتا نیستن. بازم مدرک می خواین؟!

لینک به ارسال
در هم اکنون، linuxmint گفته است :

نه من چنین انتظاری اصلا ندارم، حسن نیت این قبیل عزیزان ثابت شده 25 دلار میخرن 2500 دلار میفروشن. خب ترجمه هم سخته راحت نیست. خدا خیرشون بده.

یعنی ترجمه مثلا یک قالب به فارسی میشه نسخه ایرانی؟! بعدا اگر یک نفر اون قالب رو از صفر کدنویسی کنه و شبیه سازی کنه چی میشه اسمش؟؟ ایرانی فرد اعلا؟؟

شرکت ها و فری لنسرهایی هم داریم که واقعا کار بلد و خبره این کار هستن و اینجور مسائل باعث عدم پیشرفت اونها و در نتیجه عدم پیشرفت وب فارسی میشه.

حرف من هم اینه که هر گوشه وب ایرانو نگاه کنین می تونین از این قبیل مسائل ببینید، یکی دوتا نیستن. بازم مدرک می خواین؟!

چه ربطی داره اخوی؟ ایشون داره میگه این سایت دزد و کلاهبرداره. منم میگم مدرک بیار.

دیگه بحث حمایت از تولید داخل و ... ربطی به این تاپیک نداره.

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، گروه چیا گفته است :

چه ربطی داره اخوی؟ ایشون داره میگه این سایت دزد و کلاهبرداره. منم میگم مدرک بیار.

دیگه بحث حمایت از تولید داخل و ... ربطی به این تاپیک نداره.

بله درست می فرمایید

من ازتون عذر می خوام.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، linuxmint گفته است :

اینها بازار سیاه درست کردند و دارند از عدم آگاهی کاربرانشون سوء استفاده میکنن. نه من چنین انتظاری اصلا ندارم، حسن نیت این قبیل عزیزان ثابت شده 25 دلار میخرن 2500 دلار میفروشن. خب ترجمه هم سخته راحت نیست. خدا خیرشون بده.

images.jpg

سلام ، یادمه یک دوستی نوشته بود بعد چند وقت زحمت تو مارکت آیتم های ما رو به نام شخص دیگه ای زدن.  بعد چند وقت دزدیدن و فروختن طرح دیگران ؟!

کسی باید دلش بسوزه که کار خودش رو دزدیده باشن. اگه شما کار دیگرانو دزدیدی نباید از دزدیدن دوبارش حس مالکیت و ناراحتی پیدا کنی. این تم ها لایسنس GPL نیست که شما بردارید روش چیزی اضافه کنید و بفروشید. حتی ترجمه حتی بصورت رایگان!

وظیفه ی من هست که بگم این درآمدها بدون کسب اجازه صاحب اثر ، نامشروع و حرامه.

---

linuxmint عزیز زیاد خودتونو ناراحت نکنید ان شالله این وضعیت خنده دار تموم میشه.

لینک به ارسال

دوستان کسب درامد با سیستم های خارجی ، در هر رسته ای از کسب و کارها وجود داره. همه ما به نحوی از سیستم های خارجی استفاده میکنیم... اجازه ای هم نمیگیریم ، بیاید خودمون رو گول نزنیم!

کاری به درستی ، مشروع بودن یا نامشروع بودن فروش محصولات خارجی (نسخه بومی شده) ندارم. در کشور ما این مبحث غیر قانونی نیست و چه بسا هر سیستم خارجی رو شما بومی کنی و به فروش یا رایگان بگذاری تشویق هم میشی. بحث در اینجاست که مارکت ها متاسفانه هیچ اعتبار سنجی ندارن و تقریبا نمیتونن داشته باشن. حالا یک عده میان در این نبود مدیریت صحیح سو استفاده میکنن ، محصولات دیگر کاربران رو خرید میکنن و با قیمت پایین تر در مارکت رقیب به فروش می رسونن! بیشتر این دوستان براشون مهم نیست! محصول رو میخرن به x تومان. میان به قیمت x - 50% به فروش میرسونن در مارکت دیگر. نه پشتیبانی براش مهمه نه مساله دیگر... اینکه سیستمی که خریده براش رایگان محسوب بشه و شاید یک درامد اندکی هم داشته باشه براش کافیه...

برای مارکت ها هم مهم نیست که این محصول مال اقای x در مارکت رقیب هست! مهم اینه که کمیت محصولات عالی باشه! کیفیت مهم نیست... چه بسا که بعضا دیده شده با اطلاع و به صورت سیستماتیک این کار انجام میشه.

من هیچ اینده ای برای مارکت ها متصور نیستم! قطعا در بلند مدت این مارکت ها به وب و برنامه نویسان ضربه خواهد زد... الان هم این فرایند ضربه دیدن شروع شده! دوستان خودشون روزانه شاهد این داستان ها ، زیان ها ، بی اعتمادی ها به برنامه نویسان بخاطر بی مسئولیتی ، و درامد و میل به معروف شدن چند فرد هستن و از نزدیک لمس میکنن.  این موج سواری مارکت ها بر وب و وبمستر رو به پایان هست. این سو استفاده ها از شوق یک نوجوان که نیاز به یادگیری و کسب درامد از پشت میز دارن باعث تمام این قضایا میشه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
3 3