مشکل در فایل ترجمه قالب وردپرس (لطفا کمک کنید)
1 1

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام

بنده در حال ترجمه و فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم.
فایل ترجمه قالب رو با فرمت .mo و .po در پوشه languages وردپرس قرار دادم و قالب رو آپلود کردم در هاست و فایل ترجمه رو به قالب شناسوندم.
اما بعد از آپلود کامل با ارور مواجه شدم!!!
قالب فارسی سازی شده اما قسمت هدرش به هم ریخته و با دو ارور پی اچ پی در بالای صفحه مواجه شدم :

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-content/themes/newsgamer/languages/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/fighting:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-includes/l10n.php on line 583

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-content/themes/newsgamer/languages/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/fighting:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/fighting/public_html/rasagame.ir/wp-includes/l10n.php on linee 

فایل l10n.php رو یک بار دیگه آپلود کردم اما فایده ای نداشت و با آپلود دوباره باز هم ارور مشاهده میشه!
با توجه اروری که هست در خط 583 فایل l10n.php این کد وجود داره :
 if ( !is_readable( $mofile ) ) return false;
که با تبدیل false به true مشکل ارور برطرف میشه ولی همون طور که معلومه قالب ترجمه نمیشه و مثل روز اول انگلیسی میمونه!

از اساتید خواهش می کنم که کمک کنند!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من متن ارور رو چک کردم بخاطر ادرس دهی نادرسته

تو یک پوشه داری به اسم

fa_IR.mo و یک فایل هم به همین اسم داری

اون پوشه رو حذفش کن جوری که در پوشه languages یک فایل باشه به نام fa_IR.mo 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

1 1