آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

تانوس

از کجا سرور بخرم؟

12 پست در این موضوع قرار دارد

برای خرید سرور از بین این سایت ها کدوم رو توصیه می کنین؟

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

با پارس پک کار کردم کیفیت سرویس دهی شان خوب بوده، با فراسو در مورد سرور کار نکردم منتها پشتیبانی خوبی دارند.

موفق باشید.

تانوس Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، sanehia گفته است :

سلام دوست عزیز

با پارس پک کار کردم کیفیت سرویس دهی شان خوب بوده، با فراسو در مورد سرور کار نکردم منتها پشتیبانی خوبی دارند.

موفق باشید.

خیلی ممنون. در مورد موارد دیگر اطلاع ندارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از هر جا میگیری میهن وب هاست نگیر آشغال ترین پشتیبانی سرور داره از بس تیکت ارسال کردم برا قطعی سایت کیبردم رنگ کلیداش پرید وقتی انتقال دادم به پارس پک تعجب کردم از سرعت باورنکردنیه پاسخ تیکت کمتر از 1 دقیقه یک سرویسی هسته قدیما از میگرفتم الانم کمی تبلیغ کرده داره میاد بالا قبولش دارم 10 سال هسته فعالیت میکنه اسمش میزبان فا هسته 

یه چیز میگم بر اساس تجربه هیچ وقت گوله رتبه الکسا نخور ببین اگر هاستی کاربراش زیاد باشن به مراتب سرعت و کیفیتشم کتره مثل میهن وب هاست خواستی انتخاب کنی هوشمندانه انتخاب کن اول ببین خود سایتش با چی طراحی شده اگر دیدی با مدیریت محتوا بود دورشو خط بکش اونایی که قدرتمند شروع میکنن کد نویسی اختصاصی میکنن البته خوبم توشون هسته ولی کم دوم مورد میزان فعالیتش سوم مهمترین اینه که قبل از خرید تماس بگیر ببین برخوردشون چطوره ببین بدترین چیز تو یک هاست عدم تسلط به فنون مذاکره هسته که متاسفانه بیشتر هاستا بوق هستن چهارمین مورد ببین کی اشون هاست گرفته آیا شرکت های بزرگی ازشون گرفته این مورد معمولا تو صفحه اصلی سایتشون میزنن پنجمین مورد بیشتر سعی کن جایی بگیر که دفترش تهران باشه این مورد شخصه البته مورد شیشم ظاهر ساده سایت گول رنگ بندی 4 تا عکس از هاستو رنگ بندی متنوع نخور الان تکنولوژی به سمت سادگی رفته یه نگاهی به غول های تجارت اپل سامسونگ ال جی بنداز سایتاشونو برسی کن فکر می کنی چه چیز باعث شده پیشرفت کنن نوع خدمات نه ظاهر پیجیده سایت که گول زن باشه

البته پارامترهای دیگه هم دخیله ولی دگه نخواستم موشکافانه کنم همینارو مدنظر بگیری عالیه ببخشید سرعتی تایپ کردم تا شما و 4 تا بنده خدا دگه یاد بگیرن از این تجربه ما

تانوس .امیر پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال جناب مهرپویا را اینجا بخونید . ( فراداده که مال همین پرشین اسکریپت بوده دیگه سروریس دهی نداره )

تانوس پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه کاراهای کوچک من آریان سرور (arianserver.net) اخلاق ادمینش خیلی حرفه ای است هر چی میخوای تیکت کن بگو جواب میده

تانوس پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز من الان نزدیک به 4 ساله که با بچه های آبتین وب کار میکنم بسیار سرویس های خوب و پشتیبانی خوبی داره که چند تا از سایت های سازمانی رو روی این سرویس ها دارم

قیمت هاشونم عالیه

پیشنهاد میکنم حتما ببنید

www.abtinweb.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/19, 19:15:45، p900 گفته است :

از هر جا میگیری میهن وب هاست نگیر آشغال ترین پشتیبانی سرور داره از بس تیکت ارسال کردم برا قطعی سایت کیبردم رنگ کلیداش پرید وقتی انتقال دادم به پارس پک تعجب کردم از سرعت باورنکردنیه پاسخ تیکت کمتر از 1 دقیقه یک سرویسی هسته قدیما از میگرفتم الانم کمی تبلیغ کرده داره میاد بالا قبولش دارم 10 سال هسته فعالیت میکنه اسمش میزبان فا هسته 

یه چیز میگم بر اساس تجربه هیچ وقت گوله رتبه الکسا نخور ببین اگر هاستی کاربراش زیاد باشن به مراتب سرعت و کیفیتشم کتره مثل میهن وب هاست خواستی انتخاب کنی هوشمندانه انتخاب کن اول ببین خود سایتش با چی طراحی شده اگر دیدی با مدیریت محتوا بود دورشو خط بکش اونایی که قدرتمند شروع میکنن کد نویسی اختصاصی میکنن البته خوبم توشون هسته ولی کم دوم مورد میزان فعالیتش سوم مهمترین اینه که قبل از خرید تماس بگیر ببین برخوردشون چطوره ببین بدترین چیز تو یک هاست عدم تسلط به فنون مذاکره هسته که متاسفانه بیشتر هاستا بوق هستن چهارمین مورد ببین کی اشون هاست گرفته آیا شرکت های بزرگی ازشون گرفته این مورد معمولا تو صفحه اصلی سایتشون میزنن پنجمین مورد بیشتر سعی کن جایی بگیر که دفترش تهران باشه این مورد شخصه البته مورد شیشم ظاهر ساده سایت گول رنگ بندی 4 تا عکس از هاستو رنگ بندی متنوع نخور الان تکنولوژی به سمت سادگی رفته یه نگاهی به غول های تجارت اپل سامسونگ ال جی بنداز سایتاشونو برسی کن فکر می کنی چه چیز باعث شده پیشرفت کنن نوع خدمات نه ظاهر پیجیده سایت که گول زن باشه

البته پارامترهای دیگه هم دخیله ولی دگه نخواستم موشکافانه کنم همینارو مدنظر بگیری عالیه ببخشید سرعتی تایپ کردم تا شما و 4 تا بنده خدا دگه یاد بگیرن از این تجربه ما

ینی شما میگی هرکسی که از مدیریت محتوا های اماده استفاده کنه کارش مزخرف و ضعیف هستش؟

soltaneghalbha پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/19, 21:23:54، تانوس گفته است :

سرور مجازی.

برای چه کاربری نیاز دارید؟ هاستینگ وب؟ هاستینگ فایل؟ دانلود / آپلود؟ من الان یه سرور مجازی دارم حدود 8 ماهه دارم تمدید میکنم

نسبتاً میشه گفت اورسل نداشته و از کیفیتش راضی بودم.

سیستمشون کلاستری هست و کیفیت خوبی رو با هزینه پایین ارائه میدن. رم 2 گیگ ویندوز رو 11 هزار تومان تهیه کردم.

البته مصارف من بیشتر دانلود / آپلود هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آلما هاست حرف نداره،سه چهار سالی هست باهاش کار می‌کنم خداییش مشکلی نداشتم.

تنها پلاتینیوم پارتنر رد استیشن انگلیسه

almahost.co.uk

پارس پک ام خوبه.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری