آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

sir-mahan

سوالاتی درباره edd و ووکامرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، من ی قالب شیکی داشتم که با ایزی دیجیتال دانلود تنها سازگار بود برای همین از اون برای سایتم استفاده کردم ، منتاها الان توی تاپیک نظرسنجی سایت یکی از کاربرا گفت که خوب نیستش ، میخواستم بدونم چجوریاست از چه لحاظ میشه به ووکامرس برتری داد؟ میدونم افزونه های بیشتر داره و امکانات میاره ولی خب الان سایت بنده باهاش راه اندازیه و واقعا باید هزینه تغییر ایزی دیجیتال دانلود به ووکامرس رو بدم؟طراحی هستش که این کارو انجام بده؟بیزحمت هزینه رو هم بگین(و اینکه چون بازم من ی سری امکانات میخوام برای سایت احتمالا پیش همون طراح سفارش بدم) ، ممنون میشم یکم توضیح بدین و .. :x:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، فکر کنم اون کاربر من بودم.

مدیر PS یه مارکت با EDD زد ولی بعدا بستش. حدس میزنم یکی از علت هاش همین محدودیت ها و نواقص EDD بود.  در کل pippin پلاگین هایی که می نویسه یه اعصاب خرد کنی ای داره. مثلا affiliateWP به اون خوبیش سیستم برداشت وجه نداره. و مدام باید تک تک تراکنش ها رو تیک پرداخت بزنی که در مورد افزونه FrontEnd هم صادقه.

چه تغییراتی میخواید تو ووکامرس بدید؟

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، ُSajadfa.ir گفته است :

سلام ، فکر کنم اون کاربر من بودم.

مدیر PS یه مارکت با EDD زد ولی بعدا بستش. حدس میزنم یکی از علت هاش همین محدودیت ها و نواقص EDD بود.  در کل pippin پلاگین هایی که می نویسه یه اعصاب خرد کنی ای داره. مثلا affiliateWP به اون خوبیش سیستم برداشت وجه نداره. و مدام باید تک تک تراکنش ها رو تیک پرداخت بزنی که در مورد افزونه FrontEnd هم صادقه.

چه تغییراتی میخواید تو ووکامرس بدید؟

فعلا فقط سازگار کردن قالب با ووکامرس رو میخوام ! اگه دیدم میشه باهاش کار کرد میرم سراغ بقیش .. توی ووکامرس میشه قابلیتی گذاشت که بعد از پرداخت به صفحه دانلود فایل منتقل بشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/03/04, 20:14:11، sir-mahan گفته است :

فعلا فقط سازگار کردن قالب با ووکامرس رو میخوام ! اگه دیدم میشه باهاش کار کرد میرم سراغ بقیش .. توی ووکامرس میشه قابلیتی گذاشت که بعد از پرداخت به صفحه دانلود فایل منتقل بشن؟

بله دوست عزیز امکان پذیر است

در صورتی که همراه با کالا آدرس فایل موردنظر رو گذاشته باشید، بعد از خرید در فاکتور و حساب کاربری مشتری قابل مشاهده و دانلود است.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری