مشکل فرم ورود در وردپرس
0

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و احترام

دوستان من یک فرم لاگین درست کردم برای قالب وردپرسم

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

کد:

<div id="tabs-1">
			<?php if ( is_user_logged_in()  ) { ?>
						<h2 class="login-welcome2"><?php global $current_user;wp_get_current_user();echo '' . $current_user->user_login . "\n";?> به فیلیم خوش آمدید</h2>
			<?php } ?>
			<?php if ( is_user_logged_in()  ) { ?>
				<a href="/userpanel" class="panel-login-box2" title="پنل کاربری">پنل کاربری</a>
				<a href="/signup" class="vip-login-box2" title="شارژ کردن حساب کاربری">شارژ حساب</a>
				<a href="<?php echo wp_logout_url( home_url() ); ?>" class="logout-login-box2" title="خروج">خروج از حساب</a><br>
			<?php } else { ?>
				<form name="loginform" id="loginform2" action="<?php echo wp_login_url( home_url() ); ?>" method="post">
					<input type="text" name="log" id="user_login" value="" tabindex="1" placeholder="نام کاربری">
					<input type="password" name="pwd" id="user_pass" value="" tabindex="2" placeholder="کلمه عبور">
					<input type="submit" name="submit" class="login-submit-button2" value="ورود" tabindex="3">
					<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php bloginfo('url'); ?>">
					<input type="hidden" name="testcookie" value="1">
				</form>
				<p class="goregister2"><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/register/">عضویت</a></p>
				<p class="lostpassword2"><a href="<?php bloginfo('url'); ?>/restore">بازیابی کلمه عبور</a></p><br>
			<?php } ?>
		</div>

وقتی نام کاربری و رمز رو وارد میکنم و ورود میزنم پیغام خطای کوکی ها مسدود شده اند میده

کجای کارم مشکل داره ؟

عکس هم گرفتم ازش

Untitled.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/03/17, 09:51:02، ameen گفته است :

مشکل از کد هست یا وردپرس ؟

سلام

کدتون را غیرفعال کنید صفحه ورود اوکی میشه؟

این خطا مسدود شدن کوکی تا جایی که من بلدم وقتی رخ میده که یه خطا internal یا همون خطا 500 داخل وردپرس داشته باشین!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0