آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

rocki3oy

مشکل با ثبت افزونه در مخزن اصلی وردپرس

13 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز من می خوام یک افزونه در مخزن وردپرس ثبت کنم مشکلاتی را برای من ارسال می کنند که من رفع می کنم اما چند مورد دیگه مونده که ایمیل زیر را برای من ارسال کردن خواهش می کنم یک فردی که تجربه داره واضع بگه که دقیقا باید چی کار کنمم.

ممنونم از راهنمای شما دوستان عزیز.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

من مورد 2 را متوجه شدم که میگه فایل jquery خودتو از پلاگین حذف کن و از jquery وردپرس استفاده کن.خوب مشکلی که اینجا هست از jquery وردپرس استفاده می کنم یک دستوری که برای ajax من برای show و hidden فرم استفاده می کنم کار نمی کنه.اما مخزن وردپرس اصرار داده که این jquery باید پاک بشه.

دوستان عزیز خواهش می کنم این 5 مورد را واضع به من بگید چه کاری انجام بدم.

با تشکر از این که وقت می زارید.

salamatism پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

در خصوص مورد 3 نیز خدمت شما عرض کنم اصرار دارند که wp-load.php که در فایل send-offer.php صدا زده میشه حذف بشه اما با حذف این مورد دیگ دستوراتی مانند get_option('test')کار نمی کنه.

ممنون میشم راهنمایی کوچیک بفرمایید.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

2. در مورد اون خطا در قسمت console مرورگر ببینید چه خطایی دارید.

3. بجز get_option به چه فانکشن های دیگه ای نیاز دارید. این یک ریسک امنیتی هست. دلیل صدا زدن مستقیم send-offer.php چی هست؟

rocki3oy پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، MahdiY گفته است :

سلام

2. در مورد اون خطا در قسمت console مرورگر ببینید چه خطایی دارید.

3. بجز get_option به چه فانکشن های دیگه ای نیاز دارید. این یک ریسک امنیتی هست. دلیل صدا زدن مستقیم send-offer.php چی هست؟

در خصوص مورد اول من اول jquery که خودم اضافه کردم حذف کردم اما و در consol خطای زیر مشاهده می شود:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

که گفته در لاین ۲۷۴
رفتم به این خط دیدم به کد زیر گیر داده:

و اگر این خط را پاک کنم خط بعدی را ایراد میگیره کلا زمانی که من jquery خودمو از فایل پلاگین حذف می کنم تمامی کدهای ajax را گیر میده.

====================

در خصوص مورد دو باید خدمت شما عرض کنم من یک فرم ایجاد کردم که یک سری مقادیر را به صورت ajax به فایل send-offer.php ارسال می کنه که محتویات آن به شرح زیر می باشد.که برای اینکه یه سری فانکشن های وردپرس لود بشن باید از فایل wp-load استفاده کنم در غیر این صورت لود نمیشن.

من یک فرم دارم که به صورت ajax به فایل send-offer.php ارسال می کنه.

کد دستوری که به فایل send-offer.php ارسال می کنم.

محتویات فایل send-offer.php

فقط این دو مورد ایراد مونده باقی موارد را انجام دادم.

============================

به طور خلاصه مجددا مشکلات را خدمت شما عرض می کنم.

وب سایت وردپرس میگه که نباید فایل wp-load.php در فایل send-offer صدا زده بشه، خوب اگر من این فایل را صدا نزنم یه سری فانکش های وردپرس اصلا کار نمی کنند.

--------

وب سایت وردپرس می گه باید فایل jquery  که من با دستور زیر در پلاگین فراخوانی می کنم باید حذف بشه، اگر این مورد را حذف کنم اون کد آجاکس که برای نمایش و مخفی کردن فرم استفاده می شه کار نمی کنه.

============================

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر از اینکه وقت می زارید تشکر فراوان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1.

5 روش رو تست بزن. روش 3ام بنظرم بهترین گزینس

2. از آجکس خود وردپرس استفاده کنید. بدون دردسر شیک و مجلسی!

Mohammad rocki3oy پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

آقا mahdiy عزیز با مورد زیرکه فرمودید:

با کد بالا مشکل آجکس حل شد.

--------------------

فقط تنها موردی که مونده صدا زدن فایل wp-load.php هست.

برای حل مشکل فایل send-offer.php چی کار کنم؟

مخزن وردپرس از کد زیر ایراد گرفته که میگه نباید این فایل صدا زده بشه.

واقعا خییلی ممنون از کمکتون خواهش می کنم برای این مورد یه مقدار کاملتر راهنمایی کنید.

محبت می کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من سواله چرا اگر دستور زیر در فایل send-offer.php نباشه اصلا دستورات اجرا نمیشه!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

با سلام و احترام.

آقا mahdiy عزیز با مورد زیرکه فرمودید:

با کد بالا مشکل آجکس حل شد.

--------------------

فقط تنها موردی که مونده صدا زدن فایل wp-load.php هست.

برای حل مشکل فایل send-offer.php چی کار کنم؟

مخزن وردپرس از کد زیر ایراد گرفته که میگه نباید این فایل صدا زده بشه.

واقعا خییلی ممنون از کمکتون خواهش می کنم برای این مورد یه مقدار کاملتر راهنمایی کنید.

محبت می کنید.

سلام

شما به آجکس نیاز دارید پس از آجکس خود وردپرس استفاده کنید. ساده تر و ایمن تر هستش

در 23 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

برای من سواله چرا اگر دستور زیر در فایل send-offer.php نباشه اصلا دستورات اجرا نمیشه!!!!

سلام

چون وقتی شما فایل send-offer.php رو بطور مستقیم باز میکنید اصلا وردپرس لود نمیشود. درسته که داخلی دایرکتوری های وردپرس هست ولی وردپرس لود نشده

Mohammad rocki3oy پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

آقا MahdiY عزیز با راهنمایی های شما این موارد رفع شد و مورد تایید وب سایت وردپرس بود.

اما یک ایمیل جدید برام ارسال کرده بابت یه سری اصلاحات دیگر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ممنون میشم یک مقدار منو راهنمایی کنید و همین طور یک مثال در خصوص چیزی که می خواین برام بیارید خیلی ممنون میشم.

لطفا در خصوص صفحه زیر یک توضیح بدید که کجا ها استفاده می شود و برای چیست:

با تشکر از محبت شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز خواهش می کنم در خصوص صفحه زیر توضیح بدید.

توضیح در خصوص:

توضیحات این صفحع به چه درد می خوره؟

کجاها استفاده میشه؟

چند مثال هم بیارید ممنون میشم.

با تشکر از محبت شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/04, 00:25:05، rocki3oy گفته است :

دوستان عزیز خواهش می کنم در خصوص صفحه زیر توضیح بدید.

توضیح در خصوص:

توضیحات این صفحع به چه درد می خوره؟

کجاها استفاده میشه؟

چند مثال هم بیارید ممنون میشم.

با تشکر از محبت شما.

سلام

تاخیر به دلیل امتحانات!

nonce یه کد هش ساخته شده توسط یسری نمک و اکشن فرم هست! مثلا فرض کنید شما یه فرم داخل سایت دارید. میگید من یه nonce نیاز دارم که میخوام login کنم. این توابع میان برای شما یدونه کد ایجاد میکنن و به شما میگه هر موقع خواستید فرم را ثبت کنید این nonce رو برای من بفرستید.

در زمان ارسال فرم nonce ارسال شده به اکشن درخواستی (login) بررسی میشه. در صورتی که این دو برابر بودند یعنی فرم در زمان مقرر و توسط کاربر معتبر ارسال شده است. این nonce در وردپرس محدودیت زمانی 24 ساعت دارد. یعنی در مدت 24 ساعت یکتا خواهد بود.

مثال های کلاس زیر رو ببین تا متوجه کلیت این موضوع بشید

rocki3oy پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

ممنونم از این که راهنمایی می کنید.

این ایرادی که وب سایت وردپرس از افزونه گرفته فکر کنم آخرین مورد باشه.

من کد زیر را در فرم اضافه کردم.

خروجی این کد چیزی شبیه عبارت زیر در فرم اضافه شد.

خوب الان همین کار کافیه؟!

فرمی که من ایجاد کردم فقط در دیتابیس ذخیره می کنه و به ایمیل یک متنی ارسال می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مهدی عزیز من نمونه شما را دیدم متاسفانه من یک مقدار در  کدهایی که از class استفاده میشه مشکل دارم نمیشه یک نمونه بسیار ساده تر قرار بدید.

ممنونم

شرمنده.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری