آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

dodgy

پلاگین زمینه دلخواه پلاگین یا کد ساخت فرم ثبت اطلاعات بصورت نامحدود ( بصورت post meta )

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ، وقت بخیر .

من یه custom post type ساختم و درونش تورهای مسافرتی رو تعریف میکنم

هر تور مسافرتی تعداد نامشخصی هتل داره که هر هتل یه تعداد فیلد برای اطلاعاتش میگیره ، مثلا :

هتل تست > نرخ کودک > نرخ بزرگسال > نرخ اتاق دو تخته و ...

از اونجایی که تعداد این هتلها مشخص نیست ، نمیشه یه سری فیلد ثابت برای هر کدوم از این تورها در نظر گرفت و باید قابلیت اضافه و کم کردن ( مثلا با جی کوئری ) رو داشته باشه .

قالبی که دارم رو مشتری پسندیده و گیر داده که باید همین قالب باشه ، پس نمیتونم قالب دیگه استفاده کنم و صرفا باید تغییراتی که لازمه رو درون همین قالب اعمال کنم :(

یه عکس هم دارم که شبیهه چیزیه که میخوام ولی خب اون یه افزونه مستقل هستش و به کارم نمیاد :

screenshot-5.jpg?rev=1538240

ممنون میشم راهنماییم کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب همین افزونه را بخرید راحت کنید خودتون را . 64 دلار بیشتر نیست . یک همچین سیستمی را بخواهید همش را خودتون با فیلد ها و این ها بنویسید خیلی زمان بر هست .  مگر اینکه امکاناتی که میخواهید به همین جا ختم بشه .

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری