سایتتون اصلا پشتیبانی نداره!
3 3

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من تا حالا چند بار توی مواردی به مشکل برخوردم و توی سایت شما مشکلم رو پرسیدم. ولی اصلا هیچ جوابی نشنیدم!!!

واقعا سایتتون بی در و پیکره! متاسفم براتون شما هستید که باعث میشین آدم از بعضی امکانات خیلی خوب ناامید بشه چون پشتیبانی نداره!

خدا یار و نگهدارتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/04/22, 09:50:04، ali_karjoo گفته است :

سلام

من تا حالا چند بار توی مواردی به مشکل برخوردم و توی سایت شما مشکلم رو پرسیدم. ولی اصلا هیچ جوابی نشنیدم!!!

واقعا سایتتون بی در و پیکره! متاسفم براتون شما هستید که باعث میشین آدم از بعضی امکانات خیلی خوب ناامید بشه چون پشتیبانی نداره!

خدا یار و نگهدارتون

سلام. پشتیبانی برای مواردی هست که شما یک محصول یا خدمات از جایی گرفتید، اونها هم موظف به پاسخگویی هستند.

اینجا انجمن گفتگو هست. یعنی هر کس در حد بضاعت علمی و زمانی خودش، به بقیه کمک میکنه.

لینک به ارسال
در در 1396/04/22, 09:50:04، ali_karjoo گفته است :

سلام

خدا یار و نگهدارتون

دوست عزیز من خودم با وبلاگ اومدم اینجا الان شدم طراح سایت. میخای آماده بدن دستت که نمیشه ناراحتی برو پول بده کارتو حل کن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

3 3