آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

فال

نحوه تعیین قیمت افزونه حمل

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

خواهش میکنم لطفا یک نفر به من بگه این افزونه   persian woocommerce shipping  رو چطوری باید تنظیم کرد تا بسته به استان و شهر انتخابی، قیمت پست رو دربیاره ؟ اصلا ممکنه یا خودم باید قیمت ثابت بدم ؟

درهردوصورت خواهش میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری تنظیم کنم 

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گرچه افزونه فرق داره ولی میشه با انتخاب مناطق حمل و نقل و اضافه کردن روش های ارسال و کمی دستکاری قیمت های پیشفرض به نتیجه رسید

من 4 گروه برای مناطق حمل و نقل ساختم، درون استانی، استانهای نزدیک، متوسط، دور، توو هرکدوم باید شهرها رو انتخاب کنید

روش های ارسال رو تووی هر منطقه حمل و نقل باید انتخاب کنید، من برای هر منطقه ای که ساختم پست پیشتاز و سفارشی اضافه کردم

قیمت ها رو هم درصدی، از روش های ارسال هر منطقه، برای هرکدوم از پست های سفارشی و پیشتاز تنظیم کردم، درون استانی رو مثلا 2 درصد، دور رو 14 درصد افزایش قیمت گذاشتم که قیمت ها تنظیم بشن 

MahdiY پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری