آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

msayber

ترجمه افزونه Product Filter for WooCommerce

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر 

Product Filter for WooCommerce v6.3.0

من بعد از کلی گشتن آخرش تونستم آخرین ورژن فیلتر محصولات ووکامرس رو به صورت نال شده پیدا کنم که تقریبا همه چیزش مرتبه و تقریبا خوب کار میکنه ! 

اما مشکلی که دارم اینه که وقتی با Loco Translate میخوام ترجمش کنم اما ظاهرا فایل زبان این افزونه رو نمی تونه پیدا کنه چون چیزی رو لود میکنه که تقریبا به افزونه ربطی نداره !!! 

این افزونه در یک تب جداگانه در قسمت تنضیمات ووکامرس فعال میشه 

حالا اگر کسی میدونه چطور باید ترجمه اش کنم بفرمایید تا بعد از ترجمه براتون بفرستم دوستان هم بتونن از این افزونه درجه یک استفاده کنند 

photo_2017-07-16_23-07-11.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/04/26, 01:16:02، گروه چیا گفته است :

سلام. فایل رو برای بنده بفرستید ببینم می تونم کمکی کنم.

فایل رو پیوست کردم 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل پیوست رو با نرم افزار POEdit باز کنید و رشته به رشته ترجمه کنید. بعد که تموم شد ذخیره کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

فایل po و mo حاصل رو در مسیر wp-content/languages/plugins آپلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . من از این افزونه استفاده میکنم بعضی جاهاش خیلی باگ داره مثلا رنج قیمت اصلا درست نمایش داده نمیشه و درست فیلتر نمیکنه 

قبل از ترجمه از صحیح کار کردن افزونه اطمینان حاصل کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، گروه چیا گفته است :

فایل پیوست رو با نرم افزار POEdit باز کنید و رشته به رشته ترجمه کنید. بعد که تموم شد ذخیره کنید.

فایل po و mo حاصل رو در مسیر wp-content/languages/plugins آپلود کنید.

ممنون ترجمه رو شروع کردم . 

افزونه خیلی خوبی است فقط ظاهرا همین طور که این دوستمون میگن باگ زیاد داره که البته بی شک به دلیل نال شده افزونه است . 

اگر بشه این باگ ها رو هم برطرف بشه خیلی خوب میشه و مشکل خیلی از دوستان حل میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، msayber گفته است :

ممنون ترجمه رو شروع کردم . 

افزونه خیلی خوبی است فقط ظاهرا همین طور که این دوستمون میگن باگ زیاد داره که البته بی شک به دلیل نال شده افزونه است . 

اگر بشه این باگ ها رو هم برطرف بشه خیلی خوب میشه و مشکل خیلی از دوستان حل میشه 

تا اونجا که من دیدم، نال کردن تاثیری رو عملکرد افزونه نداره. به جز چند مورد خیلی خیلی نادر.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، گروه چیا گفته است :

تا اونجا که من دیدم، نال کردن تاثیری رو عملکرد افزونه نداره. به جز چند مورد خیلی خیلی نادر.

گاهی اوقات افراد میخوان علاوه بر اینکه افزونه رو نال کردن یک سری تبلیغات و غیره هم به اون اضافه کنند خلاصه به جون افزونه که می افتن اینجوره اختلال ایجاد می کنند ! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من این افزونه رو واقعا دوست دارم ولی اصلا اون قابلیت هایی که فعال میکنم تو تنظیمات رو نشون نمیده!

نمیدونم مشکل از کجاس...

اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری