آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

aryana

مصرف شدید cpu در وردپرس درخواست راه حل موثر

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
تقریبا چند روزی است با مصرف شدید CPU و منابع وردپرس مواجه شدم.
کارهای زیر را انجام دادم :
افزونه ها رو چک کردم و با افزونه P3 هم گذاشتم آنالیز شد و افزونه ایی که پر بار بود رو دی اکتیو کردم.
قالب رو تست و عوض کردم .
دیتابیس رو بهینه کردم.
پیوند یکتا و قرار دادن کد افزایش مموری را هم انجام دادم.
غیر فعال نمودن عمل autosave, revisions .
از افزونه ی کش super chache و rocket جداگانه نیز استفاده کردم.
متاسفانه مشکل رفع نشد!
اگه کسی راهکار موثری سراغ داره خوشحال میشم راهنمایی کنه.
ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. وقت بخیر. از هاستینگ تون بپرسید ببینید کدوم فایل هست که پروسس رو درگیر کرده.

میتونند یه خرده راهنمایی تون کنند.

Mohammad aryana پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/05/07, 23:06:50، aryana گفته است :

سلام
تقریبا چند روزی است با مصرف شدید CPU و منابع وردپرس مواجه شدم.
کارهای زیر را انجام دادم :
افزونه ها رو چک کردم و با افزونه P3 هم گذاشتم آنالیز شد و افزونه ایی که پر بار بود رو دی اکتیو کردم.
قالب رو تست و عوض کردم .
دیتابیس رو بهینه کردم.
پیوند یکتا و قرار دادن کد افزایش مموری را هم انجام دادم.
غیر فعال نمودن عمل autosave, revisions .
از افزونه ی کش super chache و rocket جداگانه نیز استفاده کردم.
متاسفانه مشکل رفع نشد!
اگه کسی راهکار موثری سراغ داره خوشحال میشم راهنمایی کنه.
ممنون

سلام دقیقا منم همین مشکل رو دارم منم افزونه های متعددی را نصب کردم پینگ میگیرم مشکل نداره. نمیتونم به درستی تصویر آپلود کنم. و لیست تصاویر آپلودی رو نمیتونه واکشی کنه.

و اینکه چند صفحه پیشخوان وردپرس باز میکنم رم و حافظه هاست پر میشه و هر دو قرمز میشن.

نزدیک به 1 ماه به این شکله وردپرس جدید هم نصب کردم افزونه ا رو هم تست کردم. کاربرای سایتمم کمه روزانه حدود 30 تا 50 تا

1234.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، mosafers1 گفته است :

سلام دقیقا منم همین مشکل رو دارم منم افزونه های متعددی را نصب کردم پینگ میگیرم مشکل نداره. نمیتونم به درستی تصویر آپلود کنم. و لیست تصاویر آپلودی رو نمیتونه واکشی کنه.

و اینکه چند صفحه پیشخوان وردپرس باز میکنم رم و حافظه هاست پر میشه و هر دو قرمز میشن.

نزدیک به 1 ماه به این شکله وردپرس جدید هم نصب کردم افزونه ا رو هم تست کردم. کاربرای سایتمم کمه روزانه حدود 30 تا 50 تا

1234.png

سلام دوست عزیز

با توجه به راهنمایی دوستان چه در این انجمن چه سایت های دیگر همه کاری کردم تا اینکه در این تاپیک کاربر گروه چیا در مورد بررسی فایل ها که گفتن سریع به سراغ لاگ های سایت رفتم و دیدم 10 مگ ارور دارم

بهترین کار اینه که حالت دیباگ رو فعال کنید ، می بینید از قالب تا افزونه های مختل کننده کدام هستن! تازه مشکلات من شروع شد و دیدم که سرور سایت من از گزینه keep alive نیز پشتیبانی نمیکنه و فعلا دست و پا شکسته تونستم 90% از فشار cpu رو کم کنم.

انشالله مجموع این راهنمایی های دوستان که به نتیجه ی فوق رسیدم برای شما هم مفید باشد.

Mohammad mosafers1 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، بعد از کلی جستجو و درگیر بودن با موضوع مصرف بالا 2 نکته دریافت شد :

1 - سرور از گزینه keep alive پشتیبانی نمیکنه! " حال این موضوع چند درصد در مصرف سی پی یو دخیل است؟ "

2- ارور لاگ شدیدی در روت هاست مشاهده شد ، که بجز قالب های خود وردپرس که بصورت پیشفرض می باشند اکثر قالب های پولی و غیر پولی خروجی های خطای زیادی داشتن. (در حالت دیباگ)

حالا با توجه موارد فوق و اینکه رفع خطاها در قالب کار طاقت فرسایی هست چه پیشنهادی میشه ؟ آیا همه قالب دوستان بدون خطای خروجی و لاگ می باشد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری