آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

strong110

کد ساعت و تاریخ در یک خط

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان عزیز من میخام کد ساعت و تاریخ همه در یک خط باشه اما نه بصورت متداول

میخام تاریخ شمسی راست باشه ساعت وسط و تاریخ میلادی چپ باشه

با کدنویسی آشنایی ندارم این کد رو قرار دادم اما زیر هم میزاره نه تو یه خط ، لطفا یه راهنمایی بدند تشکر

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقت بخیر

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

در همان موقعیت هایی که میخواهید قرار دارند!

فقط من کمی تو کد ها دستکاری کردم (در جهت استاندارد سازی)

با آرزوی بهترین ها :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، وب کاشت گفته است :

سلام

وقت بخیر

در همان موقعیت هایی که میخواهید قرار دارند!

فقط من کمی تو کد ها دستکاری کردم (در جهت استاندارد سازی)

سلام

ممنون دوست عزیز اما شما متوجه منظور من نشدید

ببینید الان این 3 تا تو یه خط نیست بلکه زیر همه شما اگر به جای left و rigth کلمه center رو بزارید این سه تا زیر هم قرار میگیرند

من میخام تو یه خط باشه یعنی تو یه خط سمت راستش تاریخ شمسی وسط ساعت و چپ تاریخ میلادی قرار بگیره

دقت بفرمایید تو یه خط نه اینکه بیاد پایینتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل دوست عزیزمون در تلگرام مرتفع شد

ولی در اینجا دوباره راهنمایی میکنم شاید دوست دیگری هم همین مشکل رو داشته باشه :)

کد-ی که در پست قبلی گذاشتم مشکل داشت بخاطر تگ div که بصورت پیشفرض قبل و بعد از تگ خط شکسته میشه! و تاریخ خورشیدی و میلادی پایین می آمد!

کد زیر فقط شامل تغییر تگ div به span و زیر مجموعه قرار دادن آن ها در تگ div نمیشود!

مشکل دیگر مخفی بودن قسمت ساعت بود که در زیر هدر قالب قرار میگرفت به همین دلیل از پایین padding دادم!

با تغییر مقدار مشخصه padding-bottom فاصله نوار تاریخ تا هدر رو تغییر دهید

و با تغییر مقادیر مشخصه های left و right فاصله تاریخ خورشیدی و میلادی از کنار را مشخص نمایید.

تصویر بعد از درج کد بالا در قالب:

Capture.PNG

پ.ن: توصیه ای برای تمام دوستان دارم اگه مشکلی در سایت دارید که آنلاین هست لطفا آدرس صفحه مشکل دار رو قید کنید! به رفع سریع تر مشکل کمک شایانی میکند :)

strong110 Mohammad hannanstd.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. نکته خیلی جالبی هست اما یک مشکل: تاریخ درست نشان می دهد اما ساعت اشتباه نشان می دهد یعنی الان ساعت 10:30 نشان می دهد در صورتیکه ساعت 15:03 است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، ngk24 گفته است :

سلام. نکته خیلی جالبی هست اما یک مشکل: تاریخ درست نشان می دهد اما ساعت اشتباه نشان می دهد یعنی الان ساعت 10:30 نشان می دهد در صورتیکه ساعت 15:03 است.

این مشکل مربوطه میشه با ساعت وردپرس به تنظیمات برید و ساعت رو مطابق ساعت سرور تنظیم کنید

این مشکل رو منم داشتم که حلش کردم

وب کاشت پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، وب کاشت گفته است :

مشکل دوست عزیزمون در تلگرام مرتفع شد

ولی در اینجا دوباره راهنمایی میکنم شاید دوست دیگری هم همین مشکل رو داشته باشه :)

کد-ی که در پست قبلی گذاشتم مشکل داشت بخاطر تگ div که بصورت پیشفرض قبل و بعد از تگ خط شکسته میشه! و تاریخ خورشیدی و میلادی پایین می آمد!

کد زیر فقط شامل تغییر تگ div به span و زیر مجموعه قرار دادن آن ها در تگ div نمیشود!

مشکل دیگر مخفی بودن قسمت ساعت بود که در زیر هدر قالب قرار میگرفت به همین دلیل از پایین padding دادم!

با تغییر مقدار مشخصه padding-bottom فاصله نوار تاریخ تا هدر رو تغییر دهید

و با تغییر مقادیر مشخصه های left و right فاصله تاریخ خورشیدی و میلادی از کنار را مشخص نمایید.

تصویر بعد از درج کد بالا در قالب:

Capture.PNG

پ.ن: توصیه ای برای تمام دوستان دارم اگه مشکلی در سایت دارید که آنلاین هست لطفا آدرس صفحه مشکل دار رو قید کنید! به رفع سریع تر مشکل کمک شایانی میکند :)

با تشکر از دوست عزیزم که وقت گذاشتند و مشکل رو حل کردند

امیدوارم همیشه تو کاراشون موفق بشند

وب کاشت Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری