• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

hamidhatami

ارسال نشدن پیامک ووکامرس به مشتری

9 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز قبلا کسی که خرید انجام میداد اس ام اس براش ارسال میشد. اما چند وقتی هست که اس ام اس ها ارسال نمیشه. ولی جالب اینه که وقتی من از خود وردپرس اس ام اس میفرستم ارسال میشه پس معلوم ارتباط با پنل پیامکی وجود داره. عکس ارور هم فرستادم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون.2017-08-08_10-13-03.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آپدیت کردم باز هم همون مشکل هست. حتی ووکامرس هم به آخرین نسخه آپدیت کردم. نشد. با نسخه قبل هم تست کردم اونم نشد.

امکانش هست دسترسی بفرستم چک کنید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل شما ربطی به بروز کردن یا نکردن نداره. از طریق ارسال پیامک به شماره دلخواه پیامک به شماره دلخواه بزنید اگر ارسال نشد یا اطلاعات وبسرویستون عوض شده یا اینکه وبسرویستون غیرفعال هست. این مشکل فقط بخاطر وبسرویس هست و نه چیز دیگه. اطلاعات وبسرویس مثل نام کاربری و کلمه عبور و شماره فرستنده رو چک کنید.

Mohammad soosmar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق ارسال پیامک که پیامک میفرستم ارسال میشه هیچ مشکلی هم نداره اما وقتی که خرید میکنه پیامک ارسال نمیشه و اون خطا رو مینوسیه. عکشم که توو هیمن تایپیک هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من روی ارینا اس ام که زیر مجموعه فراپیامک این فانکشن و نوشتم که بتونم استفاده کنم 

ولی موقع ارسال روی  persian-woocommerce-sms/includes/class.gateways.php on line 662 ارور دارم و این خط مربوط به خط 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

نظر شما چیست ؟البته فکر میکنم مشکل از سرورم باشد اگر حل شد اطلاع میدهم !

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

اقا درست شد برای من مشکلی نداره 

من کد درست و می فرستم برای حنان اگر خواست بزاره توی اپدیت بعدی 

البته خودشون استادن :)

وب سرویس شرکت ارینا اس ام اس اضافه شد برای ووکامرس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، shamimi گفته است :

اقا درست شد برای من مشکلی نداره 

من کد درست و می فرستم برای 

برای حنان اگر خواست بزاره توی اپدیت بعدی 

البته خودشون استادن :)

وب سرویس شرکت ارینا اس ام اس اضافه شد برای ووکامرس

امکان اضافه کردن وبسرویس جدید بدون درخواست مدیر همون سامانه وجود نداره. تمام وبسرویس هایی که توی لیست هستند توسط مدیرشون و با پرداخت هزینه ی مجوز استفاده تجاری اضافه شدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، hamidhatami گفته است :

از طریق ارسال پیامک که پیامک میفرستم ارسال میشه هیچ مشکلی هم نداره اما وقتی که خرید میکنه پیامک ارسال نمیشه و اون خطا رو مینوسیه. عکشم که توو هیمن تایپیک هست.

شما برام دسترسی ارسال کنید تا بررسی کنم. به hannanstd@gmail.com ایمیل بزنید.

hamidhatami پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.