آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

0098511

خطای fatal error

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من تازه یک قالبی خریداری کردم حالا می خوام تو محیط لوکال تست کنم و بعد انتقال به سایت.

اومدم کلیه فایل های هاست رو روی xamp انتقال دادم و وردپرس رو نصب کردم

حالا وقتی سایت رو ران می کنم این ارور رو میده

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 2379612475 bytes) in C:\xampp\htdocs\****.com\wp-includes\functions.php on line 5166

تو فایل function و config  هرجا memory دیدم حجم رو افزایش دادم افاقه نکرد.

چه کنم؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط 0098511
اسم سایت بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ابتدا فایل wp-config.php که در ریشه وردپرس قرار داره رو باز کنید. در ادامه تگ های اصلی کد زیر رو اضافه کنید :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

راه حل بعدی استفاده از فایل wp-includes/cache.php است. یعنی ابتدا به فایل و سپس فولدر مربوط برید. در این قسمت کد زیر رو قرار بدید :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

سپس یک فایل htaccess دیگه بسازید و کد زیر رو داخلش قرار بدید :

نهایتا یک فایل به نام php.ini رو بسازید و کد زیر رو داخلش قرار بدید :

اطمینان حاصل کنید که این موارد رو انجام دادید، همچنین مقدار مموری در  xampp  هم باید افزایش بدید.

0098511 Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری