• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

hamid99

گذاشتن درخواست پلاگین ها و تم های اورجینال سایت yithemes

88 پست در این موضوع قرار دارد

دوستانی که درخواست میذارید خواهشا فله ای نذارید :)) که نت من هم قد بده دانلود و آپلود کنم براتون

YITH WOOCOMMERCE CUSTOMER HISTORY

Version: 1.1.0

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

.امیر masoodgh پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

YITH WOOCOMMERCE MULTI-STEP CHECKOUT

Version: 1.5.0

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

mmmrnnn masoodgh .امیر پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

YITH WOOCOMMERCE POINTS AND REWARDS

Version: 1.3.0

.امیر masoodgh mmmrnnn پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

YITH WOOCOMMERCE BADGE MANAGEMENT

Version: 1.3.5

masoodgh .امیر پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

YITH WOOCOMMERCE DELIVERY DATE

Version: 1.0.15

mmmrnnn .امیر masoodgh پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله آقا، متاسفانه شغل رایج در ایران شده دلالی! البته بلا نسبت شما و بقیه!

ولی این یه واقعیت هست! حتی بزرگ ترین کارآفرین هامون هم به شغل شریف دلالی، به نوعی مشغولن! برای مثال اساس کار دیجی کالا هم یه جورایی دلالی محسوب میشه!

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

دوستانی که درخواست میذارید خواهشا فله ای نذارید :)) که نت من هم قد بده دانلود و آپلود کنم براتون

YITH WOOCOMMERCE CUSTOMER HISTORY

آقا حمید،

اگر امکانش باشه، محبت کنید:

YITH WooCommerce Advanced Reviews Premium

و

YITH WooCommerce Color and Label Variations Premium

رو هم قرار بدید.

ممنون از بذل عنایت شما:53:

کارتون عالیه!

کاش همه تبادل کنن و این تاپیک بالا بمونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

YITH WOOCOMMERCE ADVANCED REVIEWS

Version: 1.4.5

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

YITH WOOCOMMERCE COLOR AND LABEL VARIATIONS

Version: 1.4.0

:53:

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا بینهایت لطف کردی! ممنون از محبتت! اگر شما هم چیزی احتیاج داشتی احیانا عنوان کن، شاید من داشتم تا تقدیم کنم

ممنون :53:

hamid99 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

می شه لطفا افزونه deposit and downpayment  را هم برای دانلود بگذارید. خیلی ممنون از لطفتون

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، webangel گفته است :

سلام 

می شه لطفا افزونه deposit and downpayment  را هم برای دانلود بگذارید. خیلی ممنون از لطفتون

لطفا قوانین پست اول رو بخونین

از این پس درخواست پلاگینی که میدین توضیحی هم در مورد کارکردش بدید و اسم کامل پلاگین رو بیان کنید

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد 

ببخشید من تازه واردم 

اسم افزونه: YITH WooCommerce Deposits and Down Payments v1.1.0 Premium

توضیحات: این افزونه برای این است که شما کالایی رو که در فروشگاهتون به فروش می رسونید، بتونید با پرداخت یک پیش پرداخت به صورت دو مرحله ای بفروشید. برای مثال قیمت یک کالا 100 هزار تومان است ، شما می گید اول 50 هزار تومان بپرداز بعد که کالا ساخته شد بقیه را هم پرداخت کن. این به درد کالاهایی می خوره که قیمتشون پس از ساخت معلوم می شه. همچنین در جایی که خریدار یک کلا رو می خواد بخره اما پولش کامل نیست هم می تونه مفید باشه، یعنی اول 50 تومن میده کالا رو نگه می داره بعد ظرف اون مدتی که مدیر سایت  مشخص می کنه، مثلا یک هفته، بقیه پول رو می پرداز.

امیدوارم توضیحات کافی باشه. این افزونه خیلی کاربردی و بدر بخوره. ممنون از شما که با سخاوت در اختیار همه قرار می دهید.

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، webangel گفته است :

سلام مجدد 

ببخشید من تازه واردم 

اسم افزونه: YITH WooCommerce Deposits and Down Payments v1.1.0 Premium

توضیحات: این افزونه برای این است که شما کالایی رو که در فروشگاهتون به فروش می رسونید، بتونید با پرداخت یک پیش پرداخت به صورت دو مرحله ای بفروشید. برای مثال قیمت یک کالا 100 هزار تومان است ، شما می گید اول 50 هزار تومان بپرداز بعد که کالا ساخته شد بقیه را هم پرداخت کن. این به درد کالاهایی می خوره که قیمتشون پس از ساخت معلوم می شه. همچنین در جایی که خریدار یک کلا رو می خواد بخره اما پولش کامل نیست هم می تونه مفید باشه، یعنی اول 50 تومن میده کالا رو نگه می داره بعد ظرف اون مدتی که مدیر سایت  مشخص می کنه، مثلا یک هفته، بقیه پول رو می پرداز.

امیدوارم توضیحات کافی باشه. این افزونه خیلی کاربردی و بدر بخوره. ممنون از شما که با سخاوت در اختیار همه قرار می دهید.

سلام خوشحالم که این پست یکم مفید بوده :53:

YITH WOOCOMMERCE DEPOSITS AND DOWN PAYMENTS

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

لطفا این افزونه هارو هم بگذارید

بی نهایت تشکر

yith-woocommerce-account-funds-premium

این افزونه یک کیف پول برای شما درست می کنه

yith-woocommerce-social-login-premium

این افزونه هم ورود با شبکه های اجتماعی است

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما،

آقا حمید امکانش هست افزونۀ YITH WooCommerce Infinite Scrolling Premium رو هم قرار بدهید؟!

پیشاپیش از لطف شما ممنونم.

ممنون:53:

لازم به ذکر هست کاری که این افزونه انجام میده این هست که از طریق آن می تونید پست های وبلاگ یا وبسایت و یا محصولات فروشگاهتون رو از حالت صفحه بندی خارج کنید و در انتهای صفحه، به صورت اتوماتیک موارد بیشتر لود کنید! مثل جستجوی عکس در گوگل که هر چقدر به پایین اسکرول می کنید موارد بیشتری به صورت اتوماتیک لود میشه!

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، hamid99 گفته است :

سلام خوشحالم که این پست یکم مفید بوده :53:

YITH WOOCOMMERCE DEPOSITS AND DOWN PAYMENTS

ممنون از اینکه افزونه را قرار دادید. خیلی مفید بود

hamid99 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، masoodgh گفته است :

سلام دوست عزیز

لطفا این افزونه هارو هم بگذارید

بی نهایت تشکر

yith-woocommerce-account-funds-premium

این افزونه یک کیف پول برای شما درست می کنه

yith-woocommerce-social-login-premium

این افزونه هم ورود با شبکه های اجتماعی است

در 15 ساعت قبل، mmmrnnn گفته است :

درود بر شما،

آقا حمید امکانش هست افزونۀ YITH WooCommerce Infinite Scrolling Premium رو هم قرار بدهید؟!

لازم به ذکر هست کاری که این افزونه انجام میده این هست که از طریق آن می تونید پست های وبلاگ یا وبسایت و یا محصولات فروشگاهتون رو از حالت صفحه بندی خارج کنید و در انتهای صفحه، به صورت اتوماتیک موارد بیشتر لود کنید! مثل جستجوی عکس در گوگل که هر چقدر به پایین اسکرول می کنید موارد بیشتری به صورت اتوماتیک لود میشه!

سپاس

یعنی اینهمه پلاگین رو برای سایت شخصی خودتون میخواین میشه لینک سایتتون رو بدید

نمیدونم چرا همش فکر میکنم مولتی یوزر هستین:)

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، hamid99 گفته است :

بزرگوار جسارتا متوجه نمیشم منظور شمارو؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه داره سوء استفاده میشه اگر قصد فروش بود خودم میفروختم 20 جمله معنی کردن کاری نداره اینجوری پیش بره دیگه اپ نمیکنم

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، mmmrnnn گفته است :

بزرگوار جسارتا متوجه نمیشم منظور شمارو؟

سایتتون رو که این پلاگین هارو روش استفاده کردید بزارید همین 

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، hamid99 گفته است :

دوست عزیز شخصی که یک سایت جامع و کامل بخواد داشته باشه به تمام این افزونه ها احتیاج داره

و من خودم دارم از نسخه های نال شده استفاده میکنم و تا حالا هیج مشکلی نداشتم باهاشون

ولی دیدم شما داری اینجا لطف می کنی و می گذاری افزونه ایی که لازم داشتم و همین الان روی سایت نصبرو  معرفی کردم

یک عکسم می گذارم که خیالت جمع بشه که روی سایت نصب همین الانش

به هر حال اگر دوست داشتید بذارید و ممنون برای این کاری که تا حالا انجام میدادین

11111.JPG

mmmrnnn Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، hamid99 گفته است :

متاسفانه داره سوء استفاده میشه اگر قصد فروش بود خودم میفروختم 20 جمله معنی کردن کاری نداره اینجوری پیش بره دیگه اپ نمیکنم

دوست من، فیلد کاری سایت بنده فروشگاهی هست و به همۀ این افزونه ها احتیاج دارم. من اصلا وقت فروختن افزونه و این چیزها رو ندارم.

ضمنا کسی که این افزونه ها رو می فروشه باید سبک مغز باشه که به این شکل افزونه ها رو بروزرسانی می کنه!

در ثانی اگر کسی هم اینها رو میفروشه ،پیشنهاد من به شما این هست که به قول معروف اجازه بده 2 زار هم اون بیچاره کاسب بشه، برای شما ثواب داره! شما هم که پلن عضویتت مادام العمر نیست، بالاخره زمانش تمام میشه!

پیشنهاد اول و آخر من به هر کسی که این تاپیک رو میبینه و از محتواش استفاده می کنه تبادل افزونه هست! اینکه هر کی هر چی داشت و دوست داشت بزاره وسط! اینطوری این تاپیک تو گوگل میره بالا و بعد از یه مدت راه خرید و فروش این افزونه ها هم بسته میشه، به همین سادگی!

اصلا ایدۀ دیگر من این هست که شما موضوع تاپیک رو به " محل تبادل و به اشتراک گذاری پلاگین های پولی وردپرس " ویرایش کن (البته در صورت امکان)! اینطوری جامع تر میشه!

در آخر هم پیشنهاد من به شما اینه که اگر از کارت احساس خوبی نداری و فکر می کنی که داره ازت سوء استفاده میشه، دیگه ادامه ندید. تا اینجا هم که شما زحمت کشیدی و درخواست همه رو اجابت کردی بنده به سهم خودم ازت بینهایت سپاسگزار و ممنون هستم و برای کارِت ارزش قایل هستم :53:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/07/04, 19:17:30، mmmrnnn گفته است :

درود بر شما،

سپاس

بفرمایید دوست عزیز#:-s:)

YITH INFINITE SCROLLING

Version: 1.1.1

mmmrnnn پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری