اطلاعیه جدید تغییر آی پی درگاه بانک ملت
2 2

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام.

اطلاعیه ای برای درگاه های بانک ملت به شرح زیر ارسال شد که نوشته آی پی عوض شده می خوام بدونم کجا باید این تغییر ایجاد بشه.

چون در افزونه ها از لینک شاپرک استفاده شده و آی پی استفاده نشده.

ممنونم میشم در خصوص متن زیر توضیح بدید.

با تشکر.

با سلام
(احتراماً به استحضار می رساند دروازه پرداخت اینترنتی این شرکت با نام دامنه  ir.shaparak.bpmعلاوه بر )
آدرس آي پی قبلی 159.158.56.176 با آدرس 1396/6/20از تاریخ  159.157.56.176 نیز قابل
لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا دسترسی از سرور و تجهیزات آن مجموعه محترم به . دسترسی می باشد
بدیهی است عدم انجام تغییرات، . برقرار باشد 159,158,56,176و 159,157,56,176هر دو آدرس آي پی
.ددسترسی فوق الذکر به سرویس پرداخت اینترنتی آن مجموعه محترم را دچار مشکل می نمای
با تشکر از همکاري صمیمانه شما ، امیدواریم بیش از پیش بتوانیم خدمات خود را به شما ارایه نموده و رضایت
.شما را جلب نماییم
.می باشد 27312734ضمنا پل ارتباطی ما با شما پذیرنده گرامی ، همچنان شماره تلفن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز خواهش می کنم یه کمکی به بنده بکنین.

چون مهلت این تغییر تا فردا می باشد.

می خوام بدونم افزونه هایی مثل افزونه بانک ملت برای ووکامرس و edd نیازی به تغییر در لینک هست چون در اینجا اصرار به تغییر آی پی هست درحالی در افزونه برای درگاه ملت آی پی استفاده نشده.

پس باید کجا تغییر کنه؟

لینک به ارسال

من افزونه ها را بررسی کردم همه لینک ها براساس bpm.shaparak.ir می باشد در حالی این اطلاعیه بیشتر تاکید روی آی پی داره.

یعنی اگر افزونه ها براساس آی پی کدنویسی شده باشد به آی پی جدید تغییر داده بشه.این حدس من هست.اما اگر دوستان عزیز لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به ارسال

دوستان ، برادران ، چرا شایعه سازی می کنید! اون قدر بابت این اطلاعیه به ما زنگ زدن دیوانه شدیم.

با دقت بخونید این اطلاعیه رو...

نوشته علاوه بر دامنه ، این ادرس ای پی نیز در دسترس است!

و در تاکید نوشته در سرور هاتون! تجهیزاتتون این IP رو در لیست سفید قرار بدید (خلاصه) ، این پلاگین ما نه سرور شماست نه تجهیزات سخت افزار شما... یک پلاگینه

اصلا ربطی به پلاگین نداره...

لینک به ارسال
در در 1396/06/20, 20:41:43، Mohammad گفته است :

دوستان ، برادران ، چرا شایعه سازی می کنید! اون قدر بابت این اطلاعیه به ما زنگ زدن دیوانه شدیم.

با دقت بخونید این اطلاعیه رو...

نوشته علاوه بر دامنه ، این ادرس ای پی نیز در دسترس است!

و در تاکید نوشته در سرور هاتون! تجهیزاتتون این IP رو در لیست سفید قرار بدید (خلاصه) ، این پلاگین ما نه سرور شماست نه تجهیزات سخت افزار شما... یک پلاگینه

اصلا ربطی به پلاگین نداره...

فرمایشات محمد عزیز رو تایید می کنم بنده هم همون روزی که این نامه واسم اومد تنها به مدیر سرور پیام دادم و اون ای پی جدید رو بهشون دادم که در بلک لیت نباشه و اونها هم خیلی سریع تایید کردند و همه چی اوکی هست. پلاگین درگاه ملت هیچ مشکلی نداره 

با تشکر از توسعه دهندگان این پلاگین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

2 2