• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

BahramElf

تداخل جستجوی محصولات با جستجوی مطالب در ووکامرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

زمانی که ووکامرس رو به وردپرس اضافه میکنیم در ابزارک ها 2 مدل ابزارک سرچ به ما میده. 1- جستجو مطالب بلاگ 2- جستجوی محصولات ووکامرس

مشکلی که الان برای من پیش اومده اینکه جستجوی مطالب بلاگ قاطی کرده و محصولات رو هم در نتایج جستجو نمایش میده در صورتی که فقط باید مطالب رو نشون بده

آدرس سایت

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

برای بررسی جستجوی مطالب میتونید به 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
  برید و در ساید بار سمت راست جستجو رو تست و بررسی کنید.

پیشاپیش سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از افزونه جستجوی پیشرفته استفاده نکردید؟

معمولا این مشکل گاهی رخ میده که یک تابع ، تغییر ایجاد میکنه

بنده چک کردم ، یک جستجو در ابزارک وبلاگ دارید که فقط در اخبار سرچ می کنه و دیگری یک سرچ در بالای سایت هست که فقط در محصولات میگرده

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

از افزونه جستجوی پیشرفته استفاده نکردید؟

معمولا این مشکل گاهی رخ میده که یک تابع ، تغییر ایجاد میکنه

بنده چک کردم ، یک جستجو در ابزارک وبلاگ دارید که فقط در اخبار سرچ می کنه و دیگری یک سرچ در بالای سایت هست که فقط در محصولات میگرده

سلام

ممنون محمد جان که وقت گذاشتی، خوب الان من محصولات رو display:none کردم با استفاده از کلاس product که بهشون داده میشه. اما اگر inspect بگیری هستند و مثلا با اینکه نمایش نتایج در هر صفحه 12 تا هست شما یک چیزی رو سرچ کنی تو یک صفحه 3 تا نمایش میده تو یک صفحه 5 تا و... چون این وسط محصولات هم قاطی مطالب بوده که display: none شده.

الان مثلا اگر در همون ابزارک وبلاگ کلمه "حدید" رو سرچ کنی میبینی که تا 5 صفحه اول تمام صفحات خالی هست و فقط pagination میاد چون محصول بودن و الان دیده نمیشن.

هیچ افزونه ای مرتبط با سرچ نصب نکردم منتهی سرچ بالای سایت (سرچ محصولات) رو خود قالب فعال بوده از اول 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری