• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

AHMADMRJIN

ارسال پیامک حین ثبت نام در وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخوام هنگام ثبت نام کاربر در سایت یه پیامک واسش بره.. واسه همین از افزونه wp sms (توسط مصطفی صوفی) استفاده کردم

اما یه مشکل هست، من یوزر پرو رو نصب کردم و از فیلد تلفن همون افزونه استفاده میکنم زمان ثبت نام.. اما وردپرس شماره رو نمیشناسه و پیامک ارسال نمیکنه

از فرم ثبت نام اصلی وردپرس که اقدام میشه پیامک میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/07/19, 19:56:41، AHMADMRJIN گفته است :

سلام

میخوام هنگام ثبت نام کاربر در سایت یه پیامک واسش بره.. واسه همین از افزونه wp sms (توسط مصطفی صوفی) استفاده کردم

اما یه مشکل هست، من یوزر پرو رو نصب کردم و از فیلد تلفن همون افزونه استفاده میکنم زمان ثبت نام.. اما وردپرس شماره رو نمیشناسه و پیامک ارسال نمیکنه

از فرم ثبت نام اصلی وردپرس که اقدام میشه پیامک میره

یوزر پرو مشکل داره بندازش دور ...

من هم استفاده می کردم مجبور شدم حذفش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، iraniandubai گفته است :

یوزر پرو مشکل داره بندازش دور ...

من هم استفاده می کردم مجبور شدم حذفش کنم

ممنون:-s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهتره به جای استحضای این افزونه بهتره به وب سایت یا صفحه پشتیبانی اون افزونه برید و المان شماره تلفن رو به واسطه کدش برای یوزر پرو تعریف کنید. در ضمن منبع نصب یوزر پرو هم خیلی مهمه. اگه از هر آشغال دونی نصبش کنی مسلما به مشکل می خوری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، ahs5500 گفته است :

به نظرم بهتره به جای استحضای این افزونه بهتره به وب سایت یا صفحه پشتیبانی اون افزونه برید و المان شماره تلفن رو به واسطه کدش برای یوزر پرو تعریف کنید. در ضمن منبع نصب یوزر پرو هم خیلی مهمه. اگه از هر آشغال دونی نصبش کنی مسلما به مشکل می خوری

چقد خوش ادبیات!

با نویسندش دیشب صحبت کردم، فرمودن فعلا با یوزر پرو نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، AHMADMRJIN گفته است :

چقد خوش ادبیات!

با نویسندش دیشب صحبت کردم، فرمودن فعلا با یوزر پرو نمیشه.

عارضم خدمت شما من راهکاری که برای پلاگین نویسی برای یوزر پرو که برای مرتبط کردن دوتا به هم هستش رو بهتون گفتم. در ضمن این کار توسط معمولا توسط برنامه نویس انجام میشه و بنا به تجربه م برنامه نویس غالبا یا چنین پلاگینی رو نمی نویسه یا برای فروش میزاره تا دانلود رایگان. در ضمن "کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من". خودکفایی اونه که خودمون در مواقع ضروری دست به کار بشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ahs5500 گفته است :

عارضم خدمت شما من راهکاری که برای پلاگین نویسی برای یوزر پرو که برای مرتبط کردن دوتا به هم هستش رو بهتون گفتم. در ضمن این کار توسط معمولا توسط برنامه نویس انجام میشه و بنا به تجربه م برنامه نویس غالبا یا چنین پلاگینی رو نمی نویسه یا برای فروش میزاره تا دانلود رایگان. در ضمن "کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من". خودکفایی اونه که خودمون در مواقع ضروری دست به کار بشیم

خب  الان شما میتونی انجام بدی اینو؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری