رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب

پست های پیشنهاد شده

سلام

ایا سایتی که با یه برنامه ای از طریق ووردپرس اتوماتیک از سایتهای دیگه خبر انتشار بکنه بالا میاد ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 19 دقیقه قبل، arash00 گفته است :

سلام

ایا سایتی که با یه برنامه ای از طریق ووردپرس اتوماتیک از سایتهای دیگه خبر انتشار بکنه بالا میاد ؟؟؟؟

سلام وقت بخیر عزیزم

بالا که میاد معمولا خوب هم نتیجه میگیره اما معلوم نیست که کی بخاطر کپی مطالب از طرف گوگل پنالتی بشه

در کل توصیه نمیکنم

لینک به ارسال

با سلام . اگر منظورتان سایت خبرخوان هست که انتشار دهنده خبرها و مطالب سایتهای دیگر هست ، میاد بالا . بعضی موارد خوب هم تا یه مدت رشد می کنه . وی در نهایت هیچ کدوم از این سایتهایی که این کار رو کردن من یادم نمیاد نتیجه خوب گرفته باشن .اکثرشون یه دفعه سقوط کردن

یکیشون بود پارسال آبان ماه شروع کرد . حتی سیستم عضو گیری گذاشت . اعضا می تونستن با خوندن خبر و امتیاز دادن به مطالب امتیاز بگیرن . به کاربرای برتر هر ماه سکه هم می داد . الان افتی کرده فراتر از افت و این جور کلمات . در واقع سقوط کرده .

لینک به ارسال

سلام

اقا علیرضای ورزشکار شما که میگی همچین سایتی سقوط میکنه پس توی امضاهای شما یه امضایی هست با لینک اخبار فوتبال لینک به سایت ligejazire.com

که من رفتم توی  سایت....که همه اخبارش کپی شده است.....ایا باز هم میگین که همچین سایتی سقوط میکنه در حالی که سایت شما هم به همین منوال هست

لینک به ارسال

@arash00 

لطفا بیشتر دقت کنید!

ممکنه بنده هم که همین حرف رو زدم در حال حاضر سایت کپی داشته باشم! ولی با این دانش که در نهایت قراره سقوط کنه و در این مدت (نامعلوم) که بالاست من دارم سودش رو با تبلیغات و فروش بک لینک و ... میبرم!

بعدش پنالتی بشه! دیگه مهم نیست! ی پروژه جدید رو شروع می کنم :)

لینک به ارسال

سلام

یه مدت محدود سایت بالا میاد ولی به دلیل کپی بودن مطالب به مرور سایت شما سندباکس میشه!

در مورد سندباکس میتونید توی گوگل یه تحقیقاتی انجام بدید

Google Sandbox  چیست ؟

وقتی شروع به ایجاد سایت جدیدی می‌کنیم و در همان روزها یا هفته‌های اول لینک های زیاد و با کیفیتی دریافت می‌کنیم و با قدرت به جلو حرکت میکنیم، سایت ما در کلمات کلیدی که انتخاب کرده‌ایم پیشرفت میکند و شاید در ماه اول با کلمات کلیدی اصلی سایتمان به صفحه اول صعود کنیم. اما می‌بینیم که به یک‌باره مثلا از رتبه ۱۰ در یک کلمه کلیدی به رتبه ۶۰ نزول می‌کنیم، سپس به رتبه ۳۰، باز به رتبه ۲۰۰ و .. رتبه‌های ما چندین بار در هفته اول جابه‌جا می‌شود و برای مدتی در صفحات اول حضور ندارد. اما بعد از بازه ۳ الی ۵ ماه سایت مجدد شروع به پیشرفت می‌کند و شاید بدون این که کار خاصی انجام دهید به صفحه اول بیایید.  در این حالت میگوییم که سایت شما تحت تاثیر سندباکس قرار گرفته است.

لینک به ارسال

البته سند باکس دوتس عزیز موقت هست و ربطی به هم دودره بازی نداره ممکنه شما خلافی هم مرتکب نشی ولی سایتت بره تو سند باکس و معمولا 3 تا 6 ماه میمونه اون هم برای برخی کلمات کلیدی شما این تفاق می افتد. 

در باره کپی کردن هم خیلی خوب میاد بالا و بالا هم میمونه کله سایت های ایرانی و حتی خارجی رو نگاه کنید همش ترجمه و کپی هم دیگه هستن همشون رنکینگ بالا دارن طبق گفته گوگل خیلی کارارو نباید کردو اما همش کشک و خالی بندیه. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری