تغییر تاریخ سفارش بعد تغییر وضعیت
1 1

12 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بعد از اینکه سفارش به حالت تکمیل شده تغییر میدم تاریخ سفارش تغییر میکنه و از لیست فروش این ماه خارج می‌شود!

تاریخ سفارش به چند ماه قبل تغییر میکند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

علت مشخص شد یکی از مشکلات برخی افزونه های شمسی ساز (بیشتر وپ جلالی به علت دیر بروزرسانی کردن)عدم هماهنگی با وکامرس است حتما از نسخ بروز یا از افزونه های دیگر مشابه استفاده و بررسی کنید

منتظر پاسخ سایر دوستان نیز باشید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

علت مشخص شد یکی از مشکلات برخی افزونه های شمسی ساز (بیشتر وپ جلالی به علت دیر بروزرسانی کردن)عدم هماهنگی با وکامرس است حتما از نسخ بروز یا از افزونه های دیگر مشابه استفاده و بررسی کنید

منتظر پاسخ سایر دوستان نیز باشید

موفق باشید

دوباره بررسی کردم نصب نبود بسته فارسی ساز وردپرس تاریخ را به شمسی تبدیل کرده است

لینک به ارسال

با درود

بنده هم دقیقا همین مشکل را دارم.

آخرین نسخه افزونه پارسی دیت هم فعال است. دوستان راهکاری برای حل این مشکل پیدا نکردند؟

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

نکته مهم در اینه شما فقط باید یک افزونه پارسی ساز نصب کنید

نسخه وکامرس فارسی آزمایشی است پس بهتر است در حالت غیر فعال باشد

و اینکه در هنگام بررسی بهتر است افزونه های پارسی ساز را غیر فعال کنید تا مطمئن شوید خطا از آنها هست

بنده که تست کردم فارسی ساز وکامرس فارسی اصلا عمل نمی کرد و تاریخ همانطور به زبان اصلی بود و هیچ اشتباهی در زمان بندی وجود نداشت نه در خرید نه در گزارشات .

در صورت امکان تست بگیرید و شات اسکرین ارسال کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

نکته مهم در اینه شما فقط باید یک افزونه پارسی ساز نصب کنید

نسخه وکامرس فارسی آزمایشی است پس بهتر است در حالت غیر فعال باشد

و اینکه در هنگام بررسی بهتر است افزونه های پارسی ساز را غیر فعال کنید تا مطمئن شوید خطا از آنها هست

بنده که تست کردم فارسی ساز وکامرس فارسی اصلا عمل نمی کرد و تاریخ همانطور به زبان اصلی بود و هیچ اشتباهی در زمان بندی وجود نداشت نه در خرید نه در گزارشات .

در صورت امکان تست بگیرید و شات اسکرین ارسال کنید

موفق باشید

با درود

قطعا مشکل از سمت افزونه های شمسی ساز هست. خود ووکامرس فارسی که تاریخ رو شمسی نمیکنه. همانطور که استارتر فرمودند این مشکل پس از تغییر وضعیت سفارش وجود می آید نه در خرید و گزارشات. مثلا شما به صفحه ویرایش یک سفارش می روید و تاریخ سفارش زده شده 1 آذر 1396 و وضعیت در دست بررسی. شما فقط وضعیت را تغییر بدهید مثلا در حال انجام و دکمه بروزرسانی را بزنید تاریخ ثبت سفارش می شود 15 شهریور 775.  امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

هر دو نسخه معروف شمسی ساز دچار مشکلات جدی هستند . علت هم در نبود دریافت بازخوردهای کاربران و عدم توجه به آنها است الان که بررسی کردم دیدم مشکلات جدی دارند بهتره این افزونه ها رو به طور موقت غیر فعال کنید تا بروزرسانی مطمئن و سالمی ازشون منتشر بشه. چون این افزونه ها مسیر اشتباهی رو پیش میرن و بجای پرداختن فقط به افزونه شمسی ساز در سایر قسمتها نیز ورود کردن پس احتمال تداخل رو بالا میبرند .

علت اینکه بنده نتونستم در بار قبل تست کاملتری بگیرم اینست که ما خیلی سال است از افزونه های شمسی ساز استفاده نمی کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال

لازم نیست افزونه ی wp-jalali رو غیر فعال کنید. کافیه قبل از اینکه وضعیت رو بروزرسانی کنید، یکبار در محلی که تاریخ سفارش قرار داره کلیک کنید و تاریخ رو مجددا انتخاب کنید. (باکس تاریخ بصورت میلادی باز میشه). و بعد بروزرسانی کنید. البته مشکل روی ساعت پیش میاد، که ساعت سفارش بهم میخوره و اگر سایت شلوغی دارید که هر لحظه سفارش انجام میشه این روش چندان کمکتون نمیکنه. اما اگه سایت شلوغی ندارید سفارشی که وضعیتش رو تغییر دادید فوقش چندتا سفارش بالا پایین شه. یعنی روزش بهم نمیخوره، ساعتش بهم میخوره.

Screenshot_960909_002529.jpg.0e703bea800f88004516f435a9e79ab2.jpg

لینک به ارسال

سلام

من هم همین مشکل رو دارم

هنگام تغییر وضعیت میبایست تاریخ میلادی رو از توی باکس انتخاب کنید وگرنه بهم میریزه :((

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
1 1