رفتن به مطلب
iranwebserver

پست های پیشنهاد شده

سلام
من با ارور Service unavailable مواجه شدم. برای رفع این مشکل جستجو کردم اما مشکل دیگران این بود که به پیشخوان و مدیریت وردپرس دسترسی نداشتن،
اما من به پیشخوان دسترسی دارم و فقط هنگام نمایش صفحه وبسایت این ارور نمایش داده میشه و فقط عبارت Service unavailable نوشته میشه...

این در حالی هست که من آپدیت و یا تغییر خاصی در سایت ایجاد نکردم و ناگهانی این مشکل بوجود اومده.
لازم به ذره که در سی پنل هم علائمی مبنی بر استفاده بیش از حد از منابع هاست هم دیده نمیشه..

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطور میتونم مشکل رو رفع کنم...

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 ساعت قبل، morteza8000 گفته است :

سلام
من با ارور Service unavailable مواجه شدم. برای رفع این مشکل جستجو کردم اما مشکل دیگران این بود که به پیشخوان و مدیریت وردپرس دسترسی نداشتن،
اما من به پیشخوان دسترسی دارم و فقط هنگام نمایش صفحه وبسایت این ارور نمایش داده میشه و فقط عبارت Service unavailable نوشته میشه...

این در حالی هست که من آپدیت و یا تغییر خاصی در سایت ایجاد نکردم و ناگهانی این مشکل بوجود اومده.
لازم به ذره که در سی پنل هم علائمی مبنی بر استفاده بیش از حد از منابع هاست هم دیده نمیشه..

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطور میتونم مشکل رو رفع کنم...

با تشکر

سلام

این مشکل به علت حجم سنگین دیتابیس و استفاده زیاد سایت شما از منابع سرور هست.

افزونه ها رو غیر فعال کن. پوسته پیش فرض وردپرس رو فعال کن

آخر سر هم حال دیباگ رو فعال کن ببین چه خطایی میده.

پلاگین جلالی هم شاید باعث شده این خطا بوجود بیاد افزونه wp persian  رو نصب کن امتحان کن

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

اول مطمئن بشید که فایلهای اتصال وردپرس شما به دیتا بیس موجود است یا خیر

یکبار دیتابیس رو ریپیر و سپس اوپتیمایز کنید هیچکدوم از افزونه های پارسی ساز رو فعال نذارید باشه هر دوشون مشکل دارند .

آیا به نسخه جدید بروزرسانی کردید ؟

نسخه php سرور را بررسی کنید تا کمتر از 5.6 یا 7 نباشد

مطمئن بشید سرور توسط پشتیبانی به صورت بازگردانی بک آپ در مواقعی که سرور ناگهان دان می شود دست خورده نباشد در بیشتر اوقات وجود یه پوشه cgi نشان از این جریان دارد .

در سی پنل قسمت Server Information رو بررسی کنید هیچ اخطار قرمزی نباشد در صورت وجود پشتیبانی را مطلع کنیدو تا رفع مشکل پیگیر باشید

اگر از افزونه های کش استفاده می کنید موقتا آنها را غیر فعال کرده و قبل از غیر فعال کردن کش را خالی کنید . ضمن اینکه با حضور در روت سرور محل قرار گیری کش را بررسی کنید تا از خالی شدن کامل مطمئن شوید .

فایل htaccss مستقر در روت را به یک پوشه دیگر انتقال دهید و تست بگیرید سپس برای تست مجدد از یک نمونه استاندارد از سایت وردپرس استفاده کنید .

مطمئن شوید سرور نیز دارای کش نباشد مانند انجین یا لایت اسپید یا وارنیش اگر هست درخواست خالی کردن کش را به پشتیبانی بدهید .

مرورگر خودتان را نیز از کش سایت خالی کنید .

در مواردی که شخص دسترسی به پنل ها ندارد بیشتر به این علت است که یا افزونه یا خود وپرس اقدام به ایجاد یک مسیر دسترسی دیگر کرده که نیاز است قبل از خروج از سیستم آنرا ذخیره نمایند مثلا برخی افزونه های امنیتی یک مسیر مجزا را ایجاد می کنند پس باید قبلتر در سیستم مرورگر ذخیره شود.

در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت یا هنوز این قسمتها را بررسی نکردید برای شروع و اطمینان از وجود فعال بودن سرور یک فایل html ساده را در روت سرور قرار دهید و باز شدن آنرا را تست بگیرید در این مواقع انتقال فایلهای اصلی روت سرور به یک پوشه ایجاد شده بهتر است .

در همه موارد فوق ذکر لطفا فول بک آپ فراموش نشود

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، morteza8000 گفته است :

مشکل حل شد، ممنونم از پاسخگوییتون.. :53:

با سلام دوست عزیز

خوشحالیم که مشکل به هر نحوی حل شده است

خیلی زیبا بود که چگونگی رفع مشکل را نیز درج می کردید تا سایر عزیزان بتوانند بر اسا آن نیز استناد کنند

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری