مشکل زبان ووکامرس
0

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

زبان ووکامرس .po را تغییر دادم به چیز های دلخواه مثلا به جای : این محصول موجود نیست زدم این صندلی موجود نیست

اما اگر ورود نکنی اینرا نشان نمیدهد یعنی در سایت ورود نباشید

ولی وقتی ورود کنید نشان میدهد

وقتی هم که ورود نباشید همان مطلب این محصول موجود نیست میزند

این داره از کجا فراخوانی میشه و مشکل کجاست؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 13 ساعت قبل، maadkabir گفته است :

شاید بخاطر کش سایتت هست که اینطور برات نشون میده. 

کش سایت و با چی پاک کنم؟؟تا کی میخواد باشه؟؟؟نه فکر نکنم از کش باشه چون w3total نصب کردم و همه کش ها رو پاک کردم

خودمم سر در نمیارم داره از کجا فراخوانی میشه

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

کش سایت در می تونه روی مرورگر باقی بمونه بهتره شما یکبار هم مرورگر رو با ctrl+f5 تخلیه کنید با مرورگرهای دیگر نیز تست بگیرید.

ضمنا حتما از داخل خود تنظیمات افزونه به پاکسازی کش بپردازید و با مراجعه به محلل قرار گیری کش مطمئن بشید هیچ اثری ازش باقی نمیمونه.

برای دیدن مشکل آدرس سایتتون رو نیز قرار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

کش سایت در می تونه روی مرورگر باقی بمونه بهتره شما یکبار هم مرورگر رو با ctrl+f5 تخلیه کنید با مرورگرهای دیگر نیز تست بگیرید.

ضمنا حتما از داخل خود تنظیمات افزونه به پاکسازی کش بپردازید و با مراجعه به محلل قرار گیری کش مطمئن بشید هیچ اثری ازش باقی نمیمونه.

موفق باشید

منا حتما از داخل خود تنظیمات افزونه به پاکسازی کش بپردازید و با مراجعه به محلل قرار گیری کش مطمئن بشید هیچ اثری ازش باقی نمیمونه.

این که گفتی دقیقا کجا میشه؟

کدام افزونه؟

مشکل مرورگر و اینا نیست داخلیه با هرچی بگی پاک کردم ببین این کجاس

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

الان بنده نفهمیدم این کلمه ای که شما فرمودید کجاست ؟ بنده فقط کلمه شما هنوز انتخابی ندارید رو مشاهده کردم که مربوط به فایل ترجمه زبان افزونه می شود .

ضمنا یه سوال : شما همان نیستید که دنبال یک افزونه بلیط کنسرت و تئاتر می گشت آیا پیدا کردید یا راهی دیگر یافتید ؟

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

الان بنده نفهمیدم این کلمه ای که شما فرمودید کجاست ؟ بنده فقط کلمه شما هنوز انتخابی ندارید رو مشاهده کردم که مربوط به فایل ترجمه زبان افزونه می شود .

ضمنا یه سوال : شما همان نیستید که دنبال یک افزونه بلیط کنسرت و تئاتر می گشت آیا پیدا کردید یا راهی دیگر یافتید ؟

موفق باشید

نه همین و خودم نوشتم چطوره؟؟؟

هنوز انتخابی ندارید .... اینو که خودم نوشتم

رو صندلی های قرمز یا فروخته شده کلیک کنید پیغام خوده ووکامرس

به جای محصول من صندلی نوشتم

وقتی تو سایت عضو باشی و ورود کنی میزنه صندلی اما اگه ورود نکنی میزنه محصول

لینک به ارسال
در در 13 آذر 1396 در 17:21، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

موفق باشید

صحبتهای شما هم خوب هستند.. کلا منظور من از کش سایت سیستم انجام کش هست . البته به سرور هاستشون هم این مساله مرتبط است .. سیستم کش سایت را به کل حذف کن . بعد نتیجه را چک کن ببین این بار چطور است .حتی تنظیمات کش هاست را هم ست کن و فایلهای کش را از فایل های قالب و افزونه حذف کن

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، maadkabir گفته است :

صحبتهای شما هم خوب هستند.. کلا منظور من از کش سایت سیستم انجام کش هست . البته به سرور هاستشون هم این مساله مرتبط است .. سیستم کش سایت را به کل حذف کن . بعد نتیجه را چک کن ببین این بار چطور است .حتی تنظیمات کش هاست را هم ست کن و فایلهای کش را از فایل های قالب و افزونه حذف کن

این فایل های کش هاست و سیستم و اینا کجاست؟؟

لینک به ارسال

شما مدیر سایتتون هستید من به مدیریت یا هاست شما دسترسی ندارم ک اینا رو بررسی کنم جانم.

خودتون باید بدونید از چه افزونه کشی استفاده کردید از اول تا به الان..حتی افزونه هایی ک حذف یا غیرفعال کردید هم ممکنه فایلهای کششون تو هاست باشه هنوز. 

از طرفی خودتون باید بدونید سرور هاستتون کجاست و درکدام کشور هست ..اغلب سرورهای فرانسه مثلا با سیستم کش 

WP Super Cache

W3 Total Cache

و...

مشکل دارن

لینک به ارسال
در در 15 آذر 1396 در 04:20، maadkabir گفته است :

شما مدیر سایتتون هستید من به مدیریت یا هاست شما دسترسی ندارم ک اینا رو بررسی کنم جانم.

خودتون باید بدونید از چه افزونه کشی استفاده کردید از اول تا به الان..حتی افزونه هایی ک حذف یا غیرفعال کردید هم ممکنه فایلهای کششون تو هاست باشه هنوز. 

از طرفی خودتون باید بدونید سرور هاستتون کجاست و درکدام کشور هست ..اغلب سرورهای فرانسه مثلا با سیستم کش 

WP Super Cache

W3 Total Cache

و...

مشکل دارن

واه په ربطی به هاست دازه؟؟بگو سیستم کش هاست کجاست خب؟

من از سیستم کش استفاده نمکنم و نکردم

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، jay-rch گفته است :

واه په ربطی به هاست دازه؟؟بگو سیستم کش هاست کجاست خب؟

من از سیستم کش استفاده نمکنم و نکردم

وقتی استفاده نمیکنید نیازی نیست پیگیر این صحبت باشید دوست من. لطفا از اول طبق اصول تغییر زبان را انجام بده حتما به نتیجه میرسی. قبلا همچین مشکلی برخورد کردم که مربوط به سیستم کش بود و بخاطر همین این جواب را برای شما مطرح کردم. 

لینک به ارسال
در در 13 آذر 1396 در 17:21، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

موفق باشید

آقا مشکل نگفتید چیه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0