تعیین شرط حداقل مبلغ خرید برای ورود به مرحله ی پرداخت
0

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و خداقوت

میخوام وقتی کاربر خریدش انجام میشه و اقدام به اتمام خرید میکنه ، بررسی بشه اگر بیش از مثلا 10 هزار تومان خرید کرده بره به صفحه پرداخت وگرنه پیغام بده که باید مثلا بیش از 10 هزار تومان خرید کنه و اجازه ورود به صفحه پرداخت نده.

لطفا کمک بفرمایید که چکار باید بکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 15 آذر 1396 در 17:35، Mohammad گفته است :

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

باتشکر بخاطر معرفی افزونه 

ولی وقتی افزونه رو نصب کردم پیغام خطایی بالای صفحه ، نمایش داده شد و سایت روبهم ریخت .

پیغام خطاها : 

Notice: Use of undefined constant apply_multiple_rules_to_product - assumed 'apply_multiple_rules_to_product' in /home/bimaxane/public_html/wp-content/plugins/minimum-purchase-for-woocommerce/core/vtmin-apply-rules.php on line 201

Warning: var_export does not handle circular references in /home/bimaxane/public_html/wp-content/plugins/minimum-purchase-for-woocommerce/core/vtmin-apply-rules.php on line 353

Warning: var_export does not handle circular references in /home/bimaxane/public_html/wp-content/plugins/minimum-purchase-for-woocommerce/core/vtmin-apply-rules.php on line 353

البته بنده افزونه های زیر رو هم نصب کردم و در حال حاضر از اونها استفاده میکنم .

WooCommerce Checkout Manager

YITH WooCommerce Multi-step Checkout Premium

لطفا راهنمایی بفرمایید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mahdavyyar گفته است :

باتشکر بخاطر معرفی افزونه 

ولی وقتی افزونه رو نصب کردم پیغام خطایی بالای صفحه ، نمایش داده شد و سایت روبهم ریخت .

پیغام خطاها : 

Notice: Use of undefined constant apply_multiple_rules_to_product - assumed 'apply_multiple_rules_to_product' in /home/bimaxane/public_html/wp-content/plugins/minimum-purchase-for-woocommerce/core/vtmin-apply-rules.php on line 201

البته بنده افزونه های زیر رو هم نصب کردم و در حال حاضر از اونها استفاده میکنم .

WooCommerce Checkout Manager

YITH WooCommerce Multi-step Checkout Premium

لطفا راهنمایی بفرمایید 

از این 

محتوای مخفی

استفاده کنید ببینید انجام میشه کارت

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، maadkabir گفته است :

از این 

محتوای مخفی

استفاده کنید ببینید انجام میشه کارت

این مورد هم دقیقا مثل افزونه قبلیه با این تفاوت که حداکثر مبلغ خرید هم اضافه شده ولی چون نسخه رایگانه اصلا کار نمیکنه و خیلی محدوده  

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0