انتقال سرور به سرور
2 2

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر

یک سایت عکاسی روی سرور یک سرویس دهنده وب دارم مدت زمان قرداد همین ماه تموم میشه ، به دلیل قیمت بالا میخوام اونو به یک سرور دیگه از یک سرویس دهنده انتقال بدم .

به دلیل محل کاری که دارم نمی تونم بک اپ بگیرم و دوباره اپلود کنم ، ایا امکان انتقال سرور به سرور هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر سرور شما اجازه بده بله!

حتی سرور شما این کار رو عموما رایگان انجام میده.

لینک به ارسال
در در 18 آذر 1396 در 16:27، Mohand.ES گفته است :

سلام وقت بخیر

یک سایت عکاسی روی سرور یک سرویس دهنده وب دارم مدت زمان قرداد همین ماه تموم میشه ، به دلیل قیمت بالا میخوام اونو به یک سرور دیگه از یک سرویس دهنده انتقال بدم .

به دلیل محل کاری که دارم نمی تونم بک اپ بگیرم و دوباره اپلود کنم ، ایا امکان انتقال سرور به سرور هست ؟

با سلام دوست عزیز

بیشتر شرکتهای فروشنده خودشون اینکار رو رایگان و مطمئن و فعال شده انجام میدن فقط باید زمان شما منقضی نشده باشه که بتونن دسترسی داشته باشند .

البته به جهت هر گونه پیشگیری بهتره یک نسخه از فول بک آپتون رو تو گوگل پلاس دراپ باکس یا ایمیل یا سرویسهای رایگان فضا خودتون ارسال و ذخیره کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

بیشتر شرکتهای فروشنده خودشون اینکار رو رایگان و مطمئن و فعال شده انجام میدن فقط باید زمان شما منقضی نشده باشه که بتونن دسترسی داشته باشند .

البته به جهت هر گونه پیشگیری بهتره یک نسخه از فول بک آپتون رو تو گوگل پلاس دراپ باکس یا ایمیل یا سرویسهای رایگان فضا خودتون ارسال و ذخیره کنید

موفق باشید

چطور بک آپ بگیرم روی درایوهای مجازی ؟؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohand.ES گفته است :

چطور بک آپ بگیرم روی درایوهای مجازی ؟؟؟

با سلام دوست عزیز

کافیه تو مخزن وردپرس رو یکم بگردی افزونه های بک آپ گیری موجود هست که برای تمامی این موارد قابلیت ارسال از پنل داره البته اگر از وردپرس استفاده می کنید .

در غیر اینصورت کافیه فول بک آپ رو در داخل خود سرور ایجاد کنید سپس لینکش رو به یک لیچر بدید خودش انتقال رو انجام میده یا اینکه به گوگل یا یاهو از طریق ایمیل انتقال بدید (چون بک آپ میشه باهاشیک نسخه رو در صورت تنظیم سرور به ایمیل فرستاد)

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
2 2